arrow
profile_image
Jopy
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, teď se mě přítel ptal, jestli bych nechtěla uklízet ve firmě ve které pracuje, jednalo by se o úklid jednou týdně a do budoucna pokud bych byla šikovná by si mě vzali k administrativě (přijde mi to trošku zvláštní od úklidu k administrativě). Jsem studentka, teď na tři měsíce mám docela fajn brigádu v kanceláři a potom už se nic nerýsuje. S úklidem kanceláří zkušenosti mám....ale prostě nevím jestli dělat ve firmě, kde dělá přítel, kdyby to byla nabídka od známého, beru to.... ale takhle nevím. Prostě bylo by to pro mě těžší, když tam dělá .... a já bych jen uklízela...ale zaseje to s výhledem postupu k administrativní činnosti. Jaký je váš názor, šly byste do toho?

Já bych do toho šla. Že tam pracuje přítel, v tom nevidím problém.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě by to blbý nepřipadalo, kor když ti to nabídl sám přítel

arrow
Neprodává v Bazaru

44

Reaguji na Jopy: Já také. Stejně bys přeci uklízela v době, kdy tam nikdo nebude...

Já bych do toho nešla, pro mě by to bylo ponižující.

Cituji PíBí: Stejně bys přeci uklízela v době, kdy tam nikdo nebude...

No nemyslím, že uklízečka se schovává před ostatníma... Nebude tam skákat ve špičce, ale potká se s dost lidma. Záleží holt jak kde.

Reaguji na Jopy:
Určitě to vem.
U nás pracuje hodně holek jako uklízečky.
Možná ani do té administrativy pak nebudeš chtít.

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já osobně bych do toho taky nešla. Prostě bych se styděla. Vím,že na uklízení není nic špatného nějakou dobu jsem si tím i přivydělávala,ale kde dělá přítel tak to ne.

Cituji JulčaPulča: Já bych do toho nešla, pro mě by to bylo ponižující.

A co je na uklízení ponižujícího?
Promiň, ale takový fifleny mám fakt ráda.

arrow
profile_image
kristyx
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Proč by to pro tebe bylo těžší? Třeba jako že ho uvidíš se bavit s jinejma holkama nebo tak? Ale když Ti to nabídl, tak co by ne. Jestli to bude pak třeba k večeru, jak píšou holky a nikdo tam nebude, tak bych nic neřešila Určitě se setkáš s pomluvama, že tam jseš přes protekci a kdesi cosi (jako já, dělám tam kde pracuje máma a zaslechnu to do dneška), ale to pust z hlavy Já být tebou, tak to zkusím. A jestli za to bude nějakej dobrej peníz, tak ještě líp

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každá korunka dobrá. Na práci uklízečky neshledávám nic špatného. A jak je vidět, nepřijde na tom nic špatného ani tvému příteli.

arrow
profile_image
kristyx
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A proč ponižující? Myslím, že v dnešní době si čím dál tím víc lidí uvědomuje, že nebýt uklízeček, tak v práci shnijou ve špíně Takže za to bych se vůbec nestyděla. A když by se Ti někdo smál, tak vždycky můžeš říct "lepší než sedět doma na zadku" nebo když to bude nějaká dilinka, tak použít třeba tu větu se zhnitím ve špíně

Cituji True: A co je na uklízení ponižujícího?

Zakladatelka se neptá, jestli uklízet nebo neuklízet, ale zajímá jí, jestli uklízet pod přítelem. Já osobně bych nepřežila, aby on seděl v křesle ředitele (např.) a já tam lítala se smetákem.

Jinak koukni do mých minulých příspěvků. Já chodím uklízet. Teď to budou dva roky, tu práci mám ráda, baví mi to. Ale uklízím zásadně pro cizí lidi. Nešla bych uklízet, aby na mě někdo známý koukal, jak lezu po kolenou s hadrem. Ano, já bych se cítila poníženě. Chceš mi snad říct, že uklízečka není podřadnější práce? Ano, je důležitá, protože jinak by všichni ředitelé shnili ve špíně, ale prostě není to kariéra, kterou se člověk chlubí. Takže za mě uklízet ano, ale ne pod přítelem.

Cituji True: U nás pracuje hodně holek jako uklízečky

Ve firmě kde mají přítele?

Já bych do toho v tomto případě také nešla. Představa, že přítel si sedí v kanceláři, já tam vejdu s vozíkem jaké mají uklízečky a začnu mu tam vynášet koš mi přijde...no krapet ponižující.

arrow
profile_image
Jopy
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuju za příspěvky... Já právě taky už jsem uklízela ve třech firmách, úklid mi nevadí, nemám s tím problém před cizími lidmi. A asi by to bývávalo večer. Přítel tam má brigádu jako technik, tzn. má výjezdy, občas papíruje v kanceláři....
Úklid jako takový pro mě není ponižující... ale právě to, že tam bude přítel.... a já JEN uklízečka... Spíš je pro mě lákadlo ta administrativa....

arrow
profile_image
Jopy
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

a ta firma je menší, do 10zaměstnanců...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené