arrow
profile_image
KikinQQa
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, poslední půl rok se cítím pořád unavená a bez energie. Mohla bych prospat celej den a stejně sem unavená. Začli mi dost padat vlasy a zhoršila se mi pleť. Stresem to neni a nesprávnou stravou taky ne. Beru B- komplex, panthenol a biosil plus ale nic nezabírá. Nevíte čim by to mohlo být? K doktorům chodim fakt nerada ale budu se muset dokopat. Mam zajít na kožní nebo k praktickému lékaři?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nemůže to ukazovat třeba na problém se štítnu žlázou ? Dobrý dermatolog Tě pošle na testy ....ale klidně můžeš i k obvodnímu, ten by zvětšenou štítnou žlázu poznat měl a měl by Tě tedy poslat k dalšímu odbornému lékaři pokud by bylo třeba. Pokud by byl problém jen s pletí šla bych rovnou k dermatologovi,ale vzhledem k ostatním problémům jako je uvana a tak dál tak bych šla asi k obvodnímu,který pokud je co k čemu tak to začne řešit

arrow
profile_image
MarthaM
od 13. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zajdi si normálně k obvodnímu na krevní testy, tím zjistíš zda ti nechybí nějaké stopové prvky a zda není problém ve štítné žláze. Já měla něco podobného, únava, absence energie, padaní vlasů, sklony k depkám, nízký tlak ( s pletí jsem problém neměla). Doktor měl také podezření na štítnou žlázu, ale nakonec se ukázalo, že mám "pouze" nedostatek hořčíku, takže beru takové více koncentrované rozpustné prášky a jsem jako znovuzrozená a běhám zase jako fretka

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to jsou mé přiznaky snížené funkce štítné žlázy. únava, ze jsem hned z práce zalehla a zase spala az do rána, vlasy (jeste, že je mam husté) začasli šíleně padat. Dojdi si opravdu na tu krev..

arrow
profile_image
Kaajinkaa
od 26. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky jsem měla takové období. Na padání vlasů mě pomohla DonnaHair, kterou bych už nedala. Vlasy mě přestaly padat, začaly konečně růst a já jsem moc spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené