arrow
profile_image
zuskaa23
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkoušel jste někdo? je to lepší než původní ex white?

Já jsem na UNT tak před půl rokem psala, jestli je lepší tohle nebo moje kombinace Reversiance + Ex White 2. Chtěla jsem ušetřit lahvičku. Napsali mi, že není, že ta dvojkombinace je účinnější. Ale ona je taky dražší, tak nevím, jestli mi to neřekli proto . Nicméně zůstala jsem u osvědčeného a Ex White Renew jsem nevyzkoušela, tak nemůžu soudit.

arrow
profile_image
zuskaa23
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na helena_vildova: ahaaa,tak to jo a já už doufala,že vyvinuli zázrak a co potom ex white? neměla si nějakou alergii? fungoval?

Cituji zuskaa23: co potom ex white? neměla si nějakou alergii? fungoval?

No znám jenom Ex White 2, ten nemastný. Ten funguje, pigmentace opravdu mizí. Chce to tedy trpělivost a pravidelnost, ale fakt mizí, dokonce mi teď kamarádka zklamaně řekla jak to, že jsem teď taková jednobarevná, že se jí vždycky líbilo, jak jsem pihatá . Nojo, mně taky, ale pak se ty pihy nějak spolčily a začaly mi dělat velké hnědé fleky přes půl obličeje . No třeba mi teď v létě zase naskáčou jak mají . Nicméně EW2 proti pigmentaci opravdu můžu doporučit.

arrow
profile_image
zuskaa23
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na helena_vildova: jo tak to je super a nevíš jak je to s tou platbou? nebo kde si ho kupovala? a myslíš,že by to mělo cenu,začít se mazat,když jedu za dva měsíce k moři? asi až se vrátim viď,chci se tam opalovat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené