arrow
profile_image
Tenrys
od 1. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
jsem tu nová a doufám, že nezakládám duplicitní téma. Poctivě jsem tu hledala v diskuzích, než jsem se rozhodla napsat vlastní téma, ale nenašla jsem odpověď, která by mi vyloženě pomohla.
Je mi 24 let a v posledním roce se mi hrozně zhoršila pleť. Trochu se za to stydím, ale nikdy jsem nepoužívala žádnou pleťovou kosmetiku ani make-up. Měla jsem normální pevnou a hladkou kůži bez kožních problémů (jako akné, ekzémy, vyrážky,...) a tak jsem měla pocit, že kromě čištění žádnou extra péči nepotřebuji.
Jenže jsem začala mít pokožku jakoby unavenou, šedou a povislou k tomu se přidaly ještě otoky a vrásky kolem očí. Také se mi začala hodně mastit pleť, především v t-zóně. Nejdříve jsem začala přemýšlet nad příčinou. Začala jsem hledat problém v životosprávě, tedy jídelníčku, spánkovém a pitném režimu apod., ale myslím, že z tohoto hlediska je vše v pořádku.
Kamarádka, která se mě na jedné schůzce přímo zděsila , mi doporučila značku NeoStrata, tak jsem po dlouhém váhání nakonec zainvestovala a koupila si hydratační nekomedogenní krém (přesný název produktu teď bohužel z hlavy nevím). Nejdříve jsem byla nadšená, ale asi po třech týdnech používání se mi na obličeji začaly dělat jakoby puchýřky, hlavně kolem úst, na nose a krupička kolem očí a na čele. Přitom je pleť stále taková unavená, povadlá.
Abych to tedy shrnula, potřebovala bych poradit nějakou značku případně konkrétní produkt, který by řešil tyto problémy. Já se v kosmetice absolutně nevyznám. Doteď jsem kupovala jen šampón a zubní pastu v drogeriích.
Děkuji všem za názory a případné rady!

arrow
profile_image
Vejvodka
od 17. 9. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou bych se snažila najít něco co ti tu pleť hodně vyživí a bude hydratovat, zkoušela si třeba zajít ke kosmetičce? Ta by mohla poradit. Doporučuju si koupit nějaké šetrné odličovadlo, nejlépe něco přírodního bez chemických složek, odličovat ráno a večer, a pak si najít nějaký krém který si dávat na pleť ráno i večer, pokud si dáváte make-up, tak aspoň večer. Za sebe bych asi doporučila kosmetiku HappyMary, je to hodně přírodní, šetrný a ten krém co od nich mám je podle mě i dobře výživný, ale chce to nejdřív zkusit jestli zrovna vám to bude sedět, třeba 14 dnů mazat a sledovat jak na to postupem času bude pleť reagovat. Zkuste si kupovat třeba jen menší vzorky aby vás to nevyšlo na tisíce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené