arrow
profile_image
Tenrys
od 1. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
jsem tu nová a doufám, že nezakládám duplicitní téma. Poctivě jsem tu hledala v diskuzích, než jsem se rozhodla napsat vlastní téma, ale nenašla jsem odpověď, která by mi vyloženě pomohla.
Je mi 24 let a v posledním roce se mi hrozně zhoršila pleť. Trochu se za to stydím, ale nikdy jsem nepoužívala žádnou pleťovou kosmetiku ani make-up. Měla jsem normální pevnou a hladkou kůži bez kožních problémů (jako akné, ekzémy, vyrážky,...) a tak jsem měla pocit, že kromě čištění žádnou extra péči nepotřebuji.
Jenže jsem začala mít pokožku jakoby unavenou, šedou a povislou k tomu se přidaly ještě otoky a vrásky kolem očí. Také se mi začala hodně mastit pleť, především v t-zóně. Nejdříve jsem začala přemýšlet nad příčinou. Začala jsem hledat problém v životosprávě, tedy jídelníčku, spánkovém a pitném režimu apod., ale myslím, že z tohoto hlediska je vše v pořádku.
Kamarádka, která se mě na jedné schůzce přímo zděsila , mi doporučila značku NeoStrata, tak jsem po dlouhém váhání nakonec zainvestovala a koupila si hydratační nekomedogenní krém (přesný název produktu teď bohužel z hlavy nevím). Nejdříve jsem byla nadšená, ale asi po třech týdnech používání se mi na obličeji začaly dělat jakoby puchýřky, hlavně kolem úst, na nose a krupička kolem očí a na čele. Přitom je pleť stále taková unavená, povadlá.
Abych to tedy shrnula, potřebovala bych poradit nějakou značku případně konkrétní produkt, který by řešil tyto problémy. Já se v kosmetice absolutně nevyznám. Doteď jsem kupovala jen šampón a zubní pastu v drogeriích.
Děkuji všem za názory a případné rady!

arrow
profile_image
ZdenkaNova
od 16. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím taky s unavenou pletí dost bojuju, ale je to na dlouhé lokte. Hlavně se vše odvíjí od tvého životního stylu - alkohol, cigarety, pohyb, jídlo, spánek. Kosmetika už moc nezachrání, jestli je zbytek na nic. Pokud chceš pleť pořádně zregenerovat, doporučím navšívit nějako kosmetičku nebo kliniku, kde ti udělají proceduru na míru. Těžko radit na dálku, mě třeba pomohlo ošetření celular matrix. Oživení pokožky vlastní plazmou a kys.hyaluronovou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené