arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Prvně přeji všem hezký den ,
tak by mě zajímalo s jakými zážitky, ať už příjemnými nebo ne odcházíte např. po vaší pravidelné kontrole. Chodíte rádi? Jak se k vám chovají? Donutil vás nějaký špatný zážitek ke změně lékaře? Jaký to byl? A nebo to tam prostě máte rádi a odpočítáváte měsíce až navštívíte vaši lékařku a poklábosíte s ní .
Jestli patříte mezi ty spokojené, tak vám upřímně závidím
a teď trošku přispěji svojí troškou do mlýna:
1) přišla jsem do ordinace, že jestli bych mohla mluvit s doktorkou, že na ní mám takový intimní dotaz. Sestra, že doktorka teď nemůže a ať řeknu problém jí. Po stydlivém se kroucení a nenápadném odposlouchávání lidí v čekárně jsem ze sebe dostala: Stalo se mi, že po styku mi napuchly pysky, po několika hodinách to však odeznělo, ...odpověď? To je normální! prááásk a zavřela mi sestra dveře před obličejem.
2) Při každé kontrole sestra neotálí a hned se jde koukat jak mi doktorka dělá stěry. (řekla bych, že jí je apsoň 35 let, pokaždé mě napadá otázka..To si jich viděla málo?) teď jdu ve středu na kontorlu tak doufám, že mi aspoň pochválí moje nový tetování na pánvy
3)V kontrole se moc nevyzná, ale nasadila mi ty zrcadla a měla v zásuvce jakýsi světýlko asi aby viděla (fakt se v tom nevyznám ). Ležím si a slyším jen slova: Uvolněte se prosím! já v duchu opět nadávám, jak se mám asi uvolnit, když mi koukají 4 oči do rozkroku. Šup a vypne proud. Takže místo toho, aby mě ty zrcadla vytáhly ... sedím asi 10 min na té koze, bolí mě to a sestra s doktorkou shání někoho, kdo by nakopl pojistky
4) Mám dotaz na změnu antikoncepce, že jakou by mi doporučila (po té, co jsem ji řekla důvody, proč ji chci měnit a co mám za problémy). Mnooo tak tady máte nějaký letáčky a vyberte si...tak mě tak napadá, proč si tu antikoncepci rovnou neobjednáváme z internetu, když je to očividně jedno.
5) jednou jsem přišla s tím, že mám odlišná prsa - velikost. Sestra a doktorka opět nezklamaly.. stouply si naproti mě a začaly diskutovat, zda je to ok nebo ne..moje prsa si nezapomněly prohmatat obě dvě.
Bohužel pozitivní zážitek jsem si ještě neodnesla

arrow
profile_image
MarkétkaU
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak být tebou, tak si změním doktora, bych to nevydržela, aby na mne všichni čuměli

arrow
profile_image
Pralinkaaa mojeid
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Být tebou, nevím na co čekáš, okamžitě bych vyměnila doktora a napsala negativní hodnocení na internetu (http://www.znamylekar.cz/).
Já sice gyn. prohlídky nemám ráda, ale vždy z nich odcházím spokojená, jak mám skvělou lékařku

Cituji Pračka: Mnooo tak tady máte nějaký letáčky a vyberte si...tak mě tak napadá, proč si tu antikoncepci rovnou neobjednáváme z internetu, když je to očividně jedno.

To upřímně taky nechápu. Mně doktorka dávala na výběr asi z pěti HA - ať si vyberu podle financí, účinků na pleť atd.. Mimochodem, každá HA naprosto odlišná.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak to co popisuješ, je vážně hrůza! Nechápu... Ale sestra gynekologa ve městě, ze kterého pocházím prý dělá přesně to samé. Hned jak je pacientka připravena na prohlídku, už je v ordinaci a čumí. Kámoška mi dokonce říkala, že s ní sestra mluvila a nekoukala jí do očí, ale....
Doktorka, ke které chodím já je docela v pohodě, bývá milá a příjemná. Když jsem se jí na cokoli zeptala vždy mi odpověděla. Ale antikoncepci mi asi taky vybrala jen tak náhodně. Navíc mě trochu štve, že prohlídka i se svlékáním a oblékáním trvá tři minuty...Mám pak pocit, že je to takové odfláknuté. Nevím jestli je to tím, že nemám žádné problémy....zajímalo by mě, jak to mají jiné ženy...

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

samozřejmě novou si hledám, není to však tak jednoduché.. chci si vybrat opravdu dobrou a už nikam nepřestupovat (na žádné záněty netrpím, takže sbírám reference od ostatních kam chodí). nedokážu si představit, že bych byla např. těhotná a chodila k téhle.

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pralinkaaa:
Děkuji za odkaz, tam už jsem taky zavítala a dokonce jsem zjistila,že tá má tam projistotu ani není

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Pračka: Jak se k vám chovají?

Normálně slušně,ale jdu na vyšetření a tečka.

Víš ono chodit s doktorem řešit každý *** otráví každého a i když půjdeš jinam,tak to bude pravděpodobně stejné.Není to doktorem,ale pacientem.

arrow
profile_image
Janetka
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Panebože, no já bych na nic nečekala a utíkala někam pryč(k jiné doktorce). A už vůbec bych si nenechala líbit to že sestra by byla u mé prohlídky...

Být tebou, taky bych změnila lékaře.
Tedy, ještě nikdy se mi nestalo, že by v jedné místnosti mě lékař vyšetřoval a přišli na mě čumákovat i ostatní sestry. Nyní mám nového lékaře, (který nahradil mou doktorku, která odešla) muž, mladý, strašně sympatický, hezky se s ním povídá a vyšetření nebylo ani nepříjemné jak ostatní předchozí

Když jsem se doktora ptala na změnu antikoncepce kvůli nechuti k sexu, tak mi bylo odpovězeno co bych taky chtěla po 5ti letech vztahu. Dále mi vycházela špatně cytologie, tak mě dr poslal ke specialistce. Ta mi udělala jen stěry a když jsem si šla pro výsledky, tak mi dr. řekla, že nějaký změny tam jsou a za 3 měsíce znovu na kontrolu. Nicméně mi to nedalo a objednala jsem se do FN v Plzni, kde mi udělaly stěry + biopsii a vyšel mi přednádorový stav nejvyššího stupně a za měsíc jsem šla na konizaci. Teď už chodím k doktorovi do FN a naprostá spokojenost.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tiakia: Víš ono chodit s doktorem řešit každý *** otráví každého a i když půjdeš jinam,tak to bude pravděpodobně stejné.Není to doktorem,ale pacientem.

Teda promiň, ale když něco nevím a je to odborný tak snad doktor mi to má zodpovědět ne?
_Mně přijde normální zeptat se čím může být, že mi napuchne rozkrok nebo, že mě styk bolí atd.

Cituji Pračka: Jestli patříte mezi ty spokojené, tak vám upřímně závidím

Já jsem dá se říct spokojená. Sestra je naprosto taktní, nikdy jsem ji dokonce neviděla vstoupit do ordinace. Lékař taky v naprostém pořádku, je pečlivý, důkladný, vždy se zeptá, jestli je vše v pořádku, popř. ihned poradí nebo začne problém řešit a prohlídka také není nepříjemná a myslím, že stěry dělá poctivě. Jediné, co mi vadí, a to je ale u většiny gynekologů, že nesmírně prosazuje HA. Když jsem se chtěla poradit o škodlivosti a případném vysazení, tak mi udělal půlhodinovou přednášku, že mě nakonec přesvědčil dál ji užívat. Nicméně jsem se potom rozhodla ji za každou cenu vysadit a při další návštěvě jsem už jenom řekla, že ji vysazuji a nebavila se s ním o tom Na což utrousil sarkastickou poznámku, že se brzy uvidíme, až přijdu s tím, že jsem těhotná

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tiakia:
chci dodat, že nejsem žádný hypochondr. Na dotazy se ptám vždy, když jsem na kontrole, takže dovoluji si tvrdit, že dvakrát do roka se ji můžu snad na něco zeptat...nebo ne?
na druhou stranu každý v diskuzích tvrdí, proč zakladatelky čekají rady tady a nejdou rovnou k lékaři..

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bod 1) neskutečně hloupá otázka, tam se té reakci nedivím - je to asi na stejné úrovni, jako kdybys tam řešila "problém", že ti při vzrušení zduří bradavky
Bod 2) sestra zřejmě čeká, zda doktorka nebude potřebovat něco podat nebo přinést, proto stojí vedle a kouká (kam by taky asi tak koukala jinam, než na prováděný úkon)
Bod 3) tohle je trochu komické, ale kvalitu lékaře bych si podle toho nedovolila soudit
Bod 4) toto je jednoznačně na změnu lékaře, velký průšvih
Bod 5) pokud se jejich velikost nezměnila v krátkém časovém horiziontu (např. jedno povyrostlo, druhé zůstalo stejné), je to podobně komický dotaz jako v bodě 1 - většina žen má jedno ňadro větší než druhé, u některých je to vidět více, u jiných méně - každopádně to fakt není otázka pro gynekologa.

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jully:
když ti vyrose po antikoncepci jen jedno prso, taky by si to nechala jen tak být?
Jako promin, ale není mi padesát, abych měla za sebou tolik zkušeností a mohla se nad nateklým pyskům doma zasmát a mávnout rukou..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené