arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V mém rodném městě je jeden jediný gynekolog. Jsem přesvědčená, že kdyby si tam otevřel ordinaci nějaký aspoň trochu příjemný a šikovný doktor, nebo lépe doktorka, nemá o pacientky nouzi. Většina k němu chodí proto, že nemají na vybranou. Nejbližší další lékař je 15 km.
Byla jsem u něho ve 12 se zánětem, choval se ke mně hrubě, takže jsem několik let odmítala chodit na prevenci. Poslední kapka byla, když se ho mamka ptala, jestli je ta hysterektomie u ní opravdu nutná. Začal na ní řvát ''[b]slezte z toho stolu, máte plný břicho nádorů !!''[/b]. Od té doby chodíme jinam. Je to starší doktor, dlouholetý primář gynekologie. Velmi ochotný, někdy až moc. Kdykoli někdo z nemocnice onemocní, nahrazuje ho on, k tomu ještě provozuje vlastní praxi a má otevřeno dokonce i v sobotu. Běžně přetahuje. Jedna známá, sestra z gynekologie říkala, že dokonce už několikrát v práci zkolaboval, protože byl přetížen.
Jinak ten mamku vyšetřil a zjistil, že vůbec nemá zvětšenou dělohu. Později však u ní našel prekancerózní stav na na děložním čípku, všechno jí vysvětlil a poslal na hysterektomii.
Nyní bydlím dost daleko od rodičů, a tak sháním stejně dobrého a milého lékaře.
Jinak na okrese bývala spoustu let pouze jedna gynekoložka, tedy žena. Z vyprávění kamarádek a známých o ní nemám valné mínění. Opravdu nechci pomlouvat někoho, koho jsem nikdy neviděla, ale říkala mi třeba jedna zdravotní sestra, že k ní šla pro antikoncepci a upozornila jí na to, že je ještě panna. Doktorka virgo ne virgo vzala spekulum a vyšetřovala jí. Taky hodně ženských si stěžuje, že si tam při vyšetřování něco mumlá latinsky a pacientka pak odchází domů s tím, že ani neví co jí je. Řada pacientek se tedy obrací na sestru, která tam funguje jako tlumočník.

arrow
profile_image
MysteriousBlack
od 21. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji bakalářka: Protože já se s tím, že by bolela cytologie nikdy nesetkala, ani jsem o tom od nikoho neslyšela (i všude píšou, že stěry jsou nebolestivé), tak by mě to zajímalo.

Mám to stejně, tak snad se Jully vyjadří, taky by mě zajímalo kde na to co píše přišla

arrow
profile_image
Niikča
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pračka:

ten bod číslo 3 mě vážně moc pobavil

já mám starou paní doktorku, rozhodně přes 60, sestře minumálně 70, ale nosí takové ty mini sestřičkovské šaty těsně pod zadek, takže jsem byla poprvé velmi vyděšená, když jsem jí viděla. Jednou, když doktorka už nebyla v ordinaci, tak mi i stěry udělala ona, natřela to na sklíčko, foukala na to fénem a pak řekla, že tam je spousta bakteríí a dostala jsem antibiotika nicméně teď o prázninách měla dovolenou a já kvůli zánětu musela k doktorovi, který jí zastupovat. Nejdřív se mě zeptal na můj sexuální život a poté mi začal radit, jak přemluvit přítele k nějaké akci. Nebál se použít slovat typu: naučte ho, jak vám strkat prstíky do ******** a jak vám jí lízat a podobně. Teď už jsem se s tím nějak srovnala, ale když jsem odcházela z ordinace, byla jsem víc než v šoku

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Niikča: Nebál se použít slovat typu: naučte ho, jak vám strkat prstíky do ******** a jak vám jí lízat a podobně. Teď už jsem se s tím nějak srovnala, ale když jsem odcházela z ordinace, byla jsem víc než v šoku

Tak tohle mi připadá dost uchylný. Tohle by ti možná měl radit sexuolog,ale gynekolog? K takovýmu bych pak už v životě nešla...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené