arrow
Neprodává v Bazaru

Když jsem byla mladá, tak jsem měla pro mne nepříjemné zážitky. Až tak, že jsem pak ke své ostudě pár let ani nikam nechodila, jak jsem se bála. Teď mám ale skvělou doktorku. Milou, taktní, vůbec u ní nemám problém. Loni jsem byla na gynekologické operaci, doktoři tam byli skvělí, ale jsem ráda, že mám ji, občas mne to od nich i docela bolelo. Jinak jsem si tam prohlídky užila na roky dopředu, nejsem žádný velký stydlín, ale tohle by "vyléčilo" i ty největší stydlivky, protože na prohlídku tam člověk chodil i několikrát denně a k různým doktorům, takže na nějaké nervy tedy prostor nebyl.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: Bod 2) sestra zřejmě čeká, zda doktorka nebude potřebovat něco podat nebo přinést, proto stojí vedle a kouká (kam by taky asi tak koukala jinam, než na prováděný úkon)

Tohle je samozřejmě pravda. Nevím jak to má Pračka, ale ta sestra, kterou jsem popisovala já, prostě kouká i když třeba doktor zrovna žádný úkon neprovádí. Já tam díkybohu nechodím, ale bylo by mi to jistě nepříjemné.

Moje kamarádka si odnesla opravdu "kuriózní" zážitek - při prohlídce ultrazvukem (zevnitř) dostala orgasmus. Prý těžko říct, jestli byla z míry vyvedená víc ona nebo pan doktor.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak k mým zkušenostem - na gymplu nějaký gynekolog, kterého si ani nepamatuju, takže asi OK.
Od VŠ gynekoložka, která byla povahově skvělá, pohodová (až moc), usmívala se, vtipkovala, byla s ní sranda. Ovšem odešla jsem od ní, protože neprováděla pořádně cytologii (prováděla stěr pouze po povrchu, vůbec to nebolelo, vůbec jsem nekrvácela) - cytologii jsem měla vždy 1, ale nemohla jsem si být 100% jista, že je skutečně vše v pořádku.
Odešla jsem tedy k jiné, kterou mám teď cca 2 roky. Představuje pro mě ideál gynekologa: je inteligentní, přemýšlivá, bystrá, extra pečlivá, má neskutečný přehled. Cytologie u ní je hodně bolestivá, ale alespoň mám jistotu, že skutečně bere vzorek z vnitřku čípku, nejen z povrchu. A teprve u ní jsem objevila Thin Pap Test, který je nesrovnatelně lepší než klasická cytologie. Kdybych měla výsledek cytologie jiný než 1, vím, že by to rozhodně nenechala být, což vítám. A má pověst skvělé operatérky a porodnice. Takže jsem velmi spokojená.

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sestra neasistuje, prostě drze kouká. Kdyby něco podávala nic bych proti tomu neměla, že tam stojí, ale místo toho, aby mi napsala recept tak raději kouká.

Já na koze , nohy od sebe, už takhle degradující poloha a on (doktor): uvolněte se, jako bych ho do vás strkal.
Ani nevím jak jsem se dostala z ordinace. Je to už pěkných pár let zpět , ale pořád to mám v živé paměti.
Od té doby mám asi fobii na doktory chlapy. Pokud si hledám doktora na nějaké vyšetření a je to jen trochu možné, tak vždy ženu.

Stalo se mi totiž ještě podobně nepříjemné věci víckrát (jednou to byla dokonce doktorka i se sestrou), jen při jiných vyšetřeních než gynekologických. Bohužel stejně , ne- li více choulostivých.

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji adrenaline34: Já na koze , nohy od sebe, už takhle degradující poloha a on (doktor): uvolněte se, jako bych ho do vás trkal.

pane jo

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adrenaline34: Já na koze , nohy od sebe, už takhle degradující poloha a on (doktor): uvolněte se, jako bych ho do vás trkal.

Otřesné...

Kamarádce ledabyle po vyšetření řekl, že má zřejmě nefunkční vaječník (psal u toho něco do PC, ona pořád na koze...). Kamarádka, vyplašená dvacetiletá holka, se vyděšeně zeptala, co to znamená - chlap se na ni obořil, jak co to znamená, to jste neměla biologii?! Za chvilku se sice uklidnil a už jí chtěl vysvětlovat, ale ona mi říkala, že se jen oblékla a beze slova odešla.
Shodou okolností jsem u něj byla zapsaná také - není to úplně příjemný chlap, ale kapacita ano a tak jsem ledacos zkousla, po její zkušenosti chodím jinam.
A jinak zodpovědný výběr HA je asi všude stejný - "teď tady mám novinku a stojí jen 400 Kč na tři měsíce!"

arrow
profile_image
LedovaKralovna
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Red_fire: "teď tady mám novinku a stojí jen 400 Kč na tři měsíce!"

Přesně.. "A v jaké cenové relaci byste si to tak představovala? .. Aha, no tak tahle nebo tahle.."

Jinak mně docela vadilo tohle - přišla jsem za doktorkou, měla jsem poprvé kvasinkovou infekci, vůbec jsem nevěděla o co jde, byla jsem vyplašená + jsem se styděla, doktorka příjemná, vše mi vysvětlila, doporučila léky.. odcházela jsem a sestra na mě skoro až nenávistně zasyčela: "Si příště snad můžete zavolat, ne? My tady nejsme pro srandu!" .. ale taková se prý často..

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně teda tvoje doktorka normální nepřijde. Podle mě ať tam přijdeš s jakýmkoliv dotazem (který má co do činění s jejím oborem a nechodíš se ptát na kraviny každý den), tak by ti měla slušně odpovědět. Čumící sestra mi taky normální nepřijde. Moje gynekoložka mě vyšetřuje zásadně sama a pokud už tam sestra náhodou přijde, tak mi stojí za hlavou, takže mi nečumí, kam nemá...

Já teda ne, že bych se na gynekologický prohlídky vyloženě těšila, ale nevadí mi to. Doktorka je příjemná, s antikoncepcí mi poradila ona a ne letáčky, vysvětlila mi, jak se bere a tak... Když jsem měla menší problém, tak mi taky hned vysvětlila, co to pro mě znamená (a nenadávala mi, že to mám umět z biologie). Když mi má dělat nějaký vyšetření, tak mi taky všechno vysvětluje, takže já jsem spokojená. Našla jsem si ji díky pozitivním recenzím na již zmíněným webu známýlékař.

Takže být tebou doktorku určitě změním.

arrow
profile_image
Oilily2020
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chodím ke gynekoložce, takové starší doktorce, ale stejně se docela stydím a připadám si celá nesvá ukazovat intimní partie někomu cizímu. K mužskému doktorovi si vůbec neumím představit, že bych chodila. Asi bych se studem propadla a měla bych z toho divný pocit... Já vím, že budete namítat, že jich denně vídá mraky atd.. Já prostě nechápu, jak tam můžete chodit .

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem s doktorem spokojená, stejně i se sestřičkou. Je milá a vstřícná. Doktor mi vždy odpoví na všechno, pěkně po lopatě vysvětlí...Jednu dobu jsem tam bývala fakt často a nikdy mě neodbyl, pořád se mi snažil pomoct.
Předtím jsem měla gynekoložku v jiném městě, a přestože byla moc milá, její prohlídky byly tak rychlé, že jsem ji ani nestačila říct pořádně, co mi je...Měla jsem z ní pocit, že ji jen obtěžuju později. Tak jsem ji jednoduše změnila.

Teda to jsou zážitky... Já většinou příjdu do ordinace, pan doktor se mě zeptá, jak se mám, poklábosíme, posledně např. o letních destinacích, vyskočím na kozu, provede se prohlídka, zeptá se mě po stoosmdesátéšesté na antikoncepci, načež já mu řeknu po stoosmdesátésedmé, že ji nechci a tím to končí sestřička pouze kasíruje za poplatek a zanáší do počítače datum poslední periody.. ale je fakt, že tam je sestra super, poradí, je hodná, nechodí do ordinace...
Nejhorší zážitek u gynekologa bylo moje první vyšetření, byl to takový mladší floutek, já vyjukaná, co všechno se bude dít. Vyšetřil mě tak, že mě to bolelo ještě dva dny už jsem k němu nikdy nešla... jinak obecně nejsou ty prohlídky nijak zvlášť příjemné.. to jen jednou, když mě v nemocnici vyšetřovala mladá paní doktorka.. k ní bych chodila klidně co týden..

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ještě jsem si vzpomněla na jeden:
Měla mě poprvé vyšetřit zrcadly...na koze jsem se začala lehce oddalovat, protože to nebylo příjemné..podívala se na me a řekla: Říkala jste, že nejste panna tak co tady uhýbáte!

chtěla jsem se vás zeptat, zda se sestřičky střídají a nebo je tam pořád ta samá? U té mé doktorky se točí snad tři.

arrow
profile_image
AnnaE
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem zatím spokojená. Mám gynekologa, je to už starší pán, chodí i o berlích ale je vtipný a snaží se "uvolnit atmosféru". Je hodný a citlivý (i když třeba cytologie zůstává bolestivá). Jen má možná na některé věci trošku zastaralejší názory. Zdravotní sestra je taky o.k., rozhodně nechodí přímo do ordinace, jen v nejnutnějším případě (třeba když musela podat doktorovi nová zrcadla), ale to zůstala taktně před plentou. Co se týká studu, tak bych se paradoxně mnohem více styděla před ženou-gynekoložkou. Jinak lékaři se u HA ptají na cenovou relaci, protože jsou HA, které mají stejné složení, ale každá má jinou značku a tudíž i jinou cenu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené