Ahoj, studuju kosmetický obor... Sama si s tím neporadíš.. Pokud máš opravdu acne conglobata musíš okamžitě ke kvalitní kožní lékařce. Přípravkama z drogérie a kosmetickou dostupnou pro všechny (i M.K) si můžeš akorát ještě uškodit. Bude to běh na dlouho trať, a to nemluvím o jizvách, které po tomto typu akné zůstavají... Rady jako HA, slunění v soláriu, to jsou všechno pomocné procedůry, které fungovat u každého nemusí. Na nic nečekej a utíkej k lékařce.

arrow
profile_image
sania
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně si zajdi k nějaké kožní lékařce, která má pochopení. Já jsem s akné bojovala léta a na stará kolena (ve třiceti) jsem si konečně našla doktorku, která se nebojí pracovat s roaccutanem (resp. curacne). Po 2,5 měsících mám pleť na tváři a zádech jako miminko. Samozřejmě je otázkou, zda to vydrží i po vysazení, ale já věřím, že ano. Nemyslím si ale, že by léčba tímto dryjákem měla být první co zkusíš, mně kdysi v tvém věku hooodně pomohla HAK Diane, posléze jsem přešla na slabší Jeanine, ale ani tak jsem se toho nikdy zcela nezbavila a v chronické formě se mě akné drželo doteď. Z předepisovaných léků (a že jsem měla snad už všechny na trhu) jsem měla nejlepší zkušenost s Duac gelem, případně i Dalacinem T. Dobře, ale jen krátkodobě fungovala i orální antibiotika. Ale problém obecně je, že u spousty lidí to zabírá jen chvíli. Pokud ani tohle nezabere, po důkladném zvážení bych šla i do roaccutanu. Lituji, že já sama jsem ho nedostala předepsaný dřív, moje pleť teď mohla vypadat úplně jinak. Já osobně žádné nepříjemné vedlejší příznaky nemám, kromě suchých rtů a sušších očí (jen v noci). Zpočátku jsem se cítila o dost unavenější, ale už se tělo zřejmě adaptovalo. Vedlejší příznaky se ovšem projevit mohou a mnohým i projevují, je potřeba s tím počítat. Po přečtení letáku člověk nabyde dojem, že nejspíš už po první tabletce se tělo začne pomalu rozkládat, ale tak hrozné to ve skutečnosti není Po tom všem, co jsem si o tomto léku na netu přečetla a po vlastní zkušenosti můžu říct, že nejvíc tímto lékem straší a dělají mu nejhorší reklamu paradoxně ti, kteří ho nikdy nebrali. Takže internetoví teoretici - všeználci Hodně štěstí.

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji DanielaSim: Koukej mazat na kožní.

Přesně tak, pokud máš těžkou formu, tak nic jiného, než věci na předpis nepomůže. Žádná drogérková kosmetika, Mary Kay ani čaje atd.... Sama jsem měla lehčí až střední formu a nepomohlo mi nic, kromě věcí od Dr. Nejlepší byl asi Eclaran 5 (s obsahem Benzoyl Peroxide). Jinak je taky super kosmetika acne.org. Je tu o ní diskuze a na you tube najdeš recenze lidí s fotkama před léčbou a po. Je to asi fakt zázrak, některým to z těžkých boláků udělalo krásnou pleť. Ale je to celkem drahé (lze objednat jen ze stránek acne.org z USA). Spousta lidí to nahrazuje (dočteš se v té diskuzi) právě tím Eclaranem 5 (stejná účinná látka jako acne.org Treatment) + jemný čistič + hydratační krém (často se používá Excipial Hydrolotio nebo - za mě lepší- Cetaphil)
Určitě není od věci zaměřit se detoxikaci (hlavně jater). Nelekni se, že při detoxu se pleť dočasně zhorší! A taky bys měla vysledovat, jaké potraviny ti pleť zhoršují. Často to bývají mléčné výrobky, bílá mouka a cukr.

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Marysha: Pokud je to hormonální, tak by asi zabrala HA, ale po svých zkušenostech ti ji vážně nedoporučuji a spíš tě před ní varuji. Tohle je opravdu dočasné řešení a problémy to akorát odsune. Od puberty jsem trpěla na akne lehčí formy, ale chtěla jsem mít pleť dokonalou, tak jsem začala brát antikoncepci. Po dobu užívání se mi hodně zlepšilo, ale co následovalo po vysazení bylo ještě horší než před začátkem užívání HA. K tomu šílené padání vlasů a rozhození menstruačního cyklu

Pod to bych se mohla podepsat

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ,
myslím si, že bys měla zajít na kožní. A nechat si udělat krev na hormony. To Ti určí aktuální stav hormonů. Nezapomeň, že i ženy mají v organismu testoteron/mužský hormon/. Možná, že jsi na něj citlivá , nebo ho máš v těle ve zvýšené hladině.
Pomáhá Roaccutane- 100% nebo Diane- ta má i anti kocepční účinek, ale tloustne se po ní.
Jestliže máš HA, tak se jdi poradit na gyndu. Existujou i injekce co se týká HA
E

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě jsem zapoměla napsat,
že fantastické výsledky má francouzská kosmetika- GÉRNETIC¨. Má řady na konkrétní potíže. Na vlastní oči jsem viděla, že holčina, která měla takové akné jako, byla ošetřovaná tímto.Za půl roku, stav velmi zlepšen, za rok bych neřekla, že měla takové problémy.
Ale je blbé to, že se s ním, dělá dobře, ale prodává se jen v salonech,
Tak se podívej na internet Gérnetic. Jsou tam salony, kde se s tím dělá a taky telefonní čísla.
Přeju Ti, aby to bylo dobré
E

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže teď jsem byla na Gernetic international. Mají tam salonů, kontakty. Je tam i mapa
Česka a dokonce i Slovenska, Dále jsou tam i programy na konkrétní potíže.
E

arrow
profile_image
Jeniifer
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, vím o čem mluvíš, také se mi boule dělají. Ale vím, že to pochází zevnitř a vlastně si za to můžu i sama, že se mi dělají. Moje tělo hodně reaguje na překyselení a na určité typy jídla a pokud se fakt kousnu a dávám si pozor na to, co jím, je to dobré, jakmile začnu být zase líná a jím i věci co mi nesvědčí (pečivo, sladkosti, mléčné výrobky,...) tak se to zhorší. Mám třeba i 4 boule na čele a vypadá to hrozně. Takže zkus zjistit, co jíš a mohlo by ti škodit a pokoušej se to vysadit. Já našla spoustu odpovědí a vysvětlení na stránkách celostnimedicina. Nedávno jsem tady na Omlázku četla diskuzi o kosmetice a o propichování boláků, tak jsem to zkusila a u mě to funguje, ikdyž to není nejlepší řešení asi. Pořídila jsem si nejtenčí sterilní jehly v lékárně a po koupeli, kdy je kůže měkká se snažím propíchnout bolák v jeho centru a jde ten blivajz krásně ven. Jinak se mažu olejíčky, ty mi pomáhají na hojení. Co taky pomáhá je nesahání na obličej špinavýma rukama a zbytečně se nenípat. Je to běh na dlouhou trať...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené