arrow
Neprodává v Bazaru

Dobrý den, dámy, popřípadě muži Nastěhovaly jsme se s kolegyněmi do nového kadeřnického salonu v Ostravě - Přívoze. Lokalita docela dobrá, levná, naproti Spořka, hned u tramvajové zastávky - super! Jediný problém nastal a to ten, že vedle nás vznikla ubytovna pro romy. Ale jaké?! Špinaví, po*raní, uslintaní, smradlaví, plivou nám dovnitř do salonu i na sklo výlohy, hážou nám odpadky do salonu, prostě odrazujou klienty a už nám dochází trpělivost. Policie je v naší ulici každý den, jsou na ně krátcí, rodičům těch malých haj*lů (3 až 10 let) je to úplně jedno, co s tím?

arrow
Neprodává v Bazaru

Nutno dodat, že v ulici bydlí spoustu čistotných romů a olachů, co se chovají slušně, pravidelně chodí do práce i k nám jako zákazníci. I ti už nám pomáhají, ale marně.

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych je propleskla. A když si přijdou za tebou rodiče stěžovat, tak to popři Takové malé smrady patří proliskat, když z policajtů nic nemaj (a ani jim nic nemůžou). A nějaká petice na tu ubytovnu by nepomohla?

arrow
profile_image
matulik
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji gumidek: Já bych je propleskla.

Tak to bych nezkoušela večer si na tebe počkají jeho starší bráchové a máš to spočítaný.

No myslim ze nic.. v privoze je tolik .. tolik romu, tam je na ne kazdy kratky... jednoho vychodiš, dalšich 5 prijde... no pevne nervy. Ono to neni levna lokalita pro nic za nic ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Tady je každá rada drahá. Bohužel, nejvíc asi pomůže najít jiné místo. I kdybys ty hajzly natočila a měla to jako důkaz, tak tě akorát někde zapíchnou...
Jinak mě těší, že se tam najdou i slušňáci

arrow
profile_image
Alisss
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedině si zkusit stěžovat u majitele ubytovny, ale tohle bývá těžké

Cituji gumidek: Já bych je propleskla. A když si přijdou za tebou rodiče stěžovat, tak to popři

V přivoze celkem riskantni tah neriskovala bych ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Majitel je rád že mu to sype prachy. Je to hodný chlap, ale má rád své peníze. Bude to chtít fakt změnit místo ale jsme tam ani ne měsíc jak funguje petice?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bárč: jak funguje petice?

Na rómy nefunguje nic
Jinak funguje i stížnost na městský úřad za narušování soužití ale na rómy ne.

arrow
profile_image
Sabilela
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučovala bych salon přestěhovat na jiné místo. S problémovými Romy mám vlastní zkušenosti a jak už je výše uvedeno, nic na ně neplatí. Zkoušet na ně pokřikovat nebo dokonce "vyjednávat" nemá cenu. Riskuješ jen tak své zdraví. Držím ti palce!

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli to dělaj ty malí děti,tak je to jednoduchý musíš je podplatit.Prostě si je zavoláš a řekneš jim,že když budeš mít před krámkem čisto,třeba co já vim sesbíraj nějaký odpadky v okolí,že jim dáš peníze.Dáš jim pár stovek a máš klid.(Flusat Ti tam,už samozřejmě nebudou).

Cituji anafara: Prostě si je zavoláš a řekneš jim,že když budeš mít před krámkem čisto,třeba co já vim sesbíraj nějaký odpadky v okolí,že jim dáš peníze.Dáš jim pár stovek a máš klid.

tak to je psycho.
uplácet cikány, aby se chovali slušně?
fakt mě děsí, kam až zajde ten náš strach z nich.

na místě zakladatelky bych se obrátila na městský úřad. ale zase

Cituji Tiakia: Jinak funguje i stížnost na městský úřad za narušování soužití ale na rómy ne.

to je taky svatá pravda.

A nepomůže třeba sociálka? Vždyť děti od 6 let by měly strávit minimálně celé dopoledne ve škole! A ne se poflakovat po ulici a dělat bo.del! Jinak to uplácení by asi fungovalo, ale jen krátkodobě. Zvyknou si na to, budou zvyšovat své nároky a pak by k tobě pro peníze mohli chodit všichni od nich z ubytovny Navíc už z přesvědčení bych jim nedala ani kačku!

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Bárč: Tyjo, tak to je za trest. Takovou pakáž mít vedle sebe... Je mi to líto, ale myslím, že s tím nic neuděláš, protože pokud se budeš to snažit dotáhnout dál, tak to bude beztak brané jako rasistický útok

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené