arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Stachovanikola: Kamarádka taky chtěla z nulek větší trojky a prosadila si víc než jsem si dala já a má také problémy,dala si 375ml,nechcu strašit ale je tři měsíce po opce a nadává.Má furt bolesti,nelehne si na bok,protože ji prsa přesahují hrudník a bolí ji když si na nich leží.Ted doufá že nebudou nějaké komplikace.A k její malé a drobné postavě se vubec nehodí,vypadá robustnější.Byla s ní na pokoji taky kočka co si dala těch 375ml a jde na reopku skrz spadnutí implantátu,někdy to ta kuže holt neudrží.Myslím si že těch 300ml až 350 je ideál z nulek,pak už je tam ten skok poznat.

Reaguji na Stachovanikola: Já mám 13 dní po operaci, mám 300cc a košíčky C mi jsou dost těsné. Nezdá se mi, že bych ještě měla otoky. Zítra budu mít po operaci 2 týdny, tak přidám fotky i v podprsence.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Stachovanikola:

Nene, já byla právě také u Vřeského v Ostravě. mám to z ruky, ale stálo to za to cestování.

Já jsem v tomto i zastánce názoru, že pokud už by ti řekl doktor, že tolik ml fakt ne, tak je lepší ho poslechnout. Přece jen, každá máme jinak pružnou kůži, takže někomu kdo zdánlivě vypadá podobně jako ty, by to mohlo sednou a naopak tobě třeba ne.
Ale od toho je tu opravdu ten lékař. Samozřejmě nemá cenu, aby ti z nulek dělal jedničky, ale ani pětky

Cituji Stachovanikola: Nekdo mi rekne, ze by to nemel byt problem a pak, ze zase ano

na to ti nejlépe odpoví ten doktor my se tady můžeme jen dohadovat a spekulovat... já osobně jsem taky čekatelka na operaci... Odkud jsi? A jé máš ty míry pod prsy?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Stachovanikola:

Jestli Ti nepřijdou nijak veliká prsa velikost 3, určitě do nich běž, jinak litovat budeš. já mám větší trojky a mít menší, tak lituji určitě, že větší nejsou...myslím, že kolem těch 350ml minimálně, ale to už rozhodne doktor podle Tvých možností. ale nenechej se odpálkovat. třeba Ti právě Tvůj doktor dá takové argumenty, že Tě přesvědčí o menších. já mám 425ml a rozhodně to není obrovské, chílemi mi to přijde spíše skoro až malé

Cituji Stachovanikola: mam jen obavy rpave, že s tim lekař nebude souhlasit ...

Musíš se ho na to nejprve zeptat Ale těch 68-69 pod prsy je ok, to by na ty troječky okolo těch 300ml (možná i víc, nevím) mohlo jít. Ale záleží i na té kůži samozřejmě, někomu se tam prostě vleze víc no.

Reaguji na Stachovanikola: a kdy a ke komu by jsi tak zhruba chtěla jít?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Stachovanikola: Já mám 300ml,vysoký profil,jsu ale hodně hubená tak na mě dost vyniknou.Doktorka mě navrhovala mín,ale díky omlázku jsem si přidala ml a jsu ráda.Víc se mě pod kuži ale nevešlo.Nebo vešlo by,ale jak holky píšou,mohly by být komplikace.Určitě jednou pujdu ještě po dětech tak mám aspon rezervu.Dej nám pak vědět kolik ti navrhl a podle toho se mužeš přizpusobit.Dej foto do galerky,i celé postavy,líp se radí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Stachovanikola: Máš pod prsy jako já,když dáš 350ml a vysoký profil tak to ty plné trojky budou určo.

Cituji Stachovanikola: Do konce srpna bych chtela mit opku za sebou ...

Jé tak to se máš, to bych si taky přála. Ale nějak to asi není reálný. Nejprve se musím poprat se školou a pak se budu plně soustředit na tento svůj cíl

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Stachovanikola: Jinak je dobrý si vzít na konzultaci fotku jaké prsa si asi představuješ,tak doktor aspon uvidí po čem toužíš,ono je totiž ošemetné říct ..chci trojky.

Reaguji na 5Peta: Jo jo, Jůlii dělali prsa v Medicom VIP, jenže na 2x. To je ale jeden z těch extrémů, které jsem měla na mysli. Každý hned vidí "silikony"

Cituji 5Peta: Třeba toto (ty 6ky), to už je fakt děs, pro mě osobně:

Určitě už moc velké, ale mě se osobně na ní líbí víc než ty z doby miss. Přijde mi, že se jí "vyvěsily" a už tolik netrčí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené