arrow
profile_image
sulawesi
od 6. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Stachovanikola: Ahoj, mám 164/49 kg podobně jako ty a dostala jsem 410 ml extra vys. profil s velikostí jsem teď max. spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jdu na operaci již příští pondělí a mám teď svoje B (někdy i C), asi tedy modelace nebo minimodelace (pořád řeším zda modelaci ano, či ne) a nechám si udělat "zpátky" svoje původní déčka, jako jsem měla dřív. Vážím i měřím pořád stejně snad už od 8. třídy (a že už je to dávno )), 167cm/52 kg, a nikdy bych neřekla, že moje prsa na mě byly "moc", nebo že bych byla robustní, a to mám široká ramena. Jdu k MUDr. Víškovi do GHC, takže doufám, že vše bude OK. Řekla bych, že poměr postava - prsa je dán nejen výškou, ale celkovým typem postavy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, mě to čeká dneska, tak dám pak vědět. Mám 160cm a 48 kg, pod prsy 70 a od doktora navrženo 325ml anatom (Natrelle) pod sval, vysoký profil. Chtěla bych taky trojky, ale myslím,že to bude málo, ale víc se mi tam prý nevejde...No slíbil mi,že kdyby měl na sále pocit, že se tam vejde víc, dá víc (druhou variantou je 370ml). Po kojení mi prsa úplně zmizly, takže jdu z vel. 0.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám 305 ml, pod prsy mám 76 cm, měla jsem podprsenku 75A a teď mám podprsenku 70DD nebo 75D. Zajímalo by mě, podle čeho určujete ty míry: jedničky, dvojky..podle podprsenky bych měla mít čtyřky, ale podle toho, jak to tu vy hodnotíte, tak mám tak 2,5ky Jak to tedy je?
Reaguji na Lucie1983:
Máš to moc krásně udělané, přirozené a akorát velikost.

Já myslím, že pokud chce někdo velká prsa, je lepší jít k těm doktorům, co dělají raději velká prsa. Myslím, že je to třeba Vřeský, Puls, Víšek.. Můj doktor je pro přirozenost, na tom jsme se shodli, řekl, že mi udělá taková prsa, že jenom on a já budeme vědět, že nejsou pravá a to dodržel, takže já ho budu velebit až do konce svého života Prý kdybych chtěla větší, tak mi je udělá, ale nerad a kdybych chtěla ještě větší, tak mě pošle jinam. Takže podle mě je lepší jít rovnou jinam, než nutit doktora, aby dělal něco o čem není přesvědčen.
Taky je třeba zvážit všechna pro a proti, jak už holky psaly: velká prsa můžou způsobit komplikace, vypadat nepřirozeně, brzo klesnout, můžou komlikovat výběr oblečení a prádla, můžou překážet při sportu atd. Chce to, zvážit, no..
Ale chápu, že pokud má někdo sen mít velká silikonová prsa, a s tím jde na operaci, tak nějaké doktorovy řeči o přirozenosti ho nemusejí zajímat Chce si to prostě předem ujasnit, no..

arrow
profile_image
ajdi
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě čeká "jen 165ml" s tím, že se ještě pokusí dát mi 195ml. Což mi na mé objednané dvojky bude prý s přehledem stačit. Pokud bych chtěla větší, tak bych už musela zvětšovat postupně. To jen, aby se tu slepě nešířila bublina, že všechny hubené zaručeně mohou mít hned po první operaci 300 a víc Chtít opravdu velká prsa, tak bych asi odcházela se slzami v očích. Takže má rada - alou k lékaři, nechat se přeměřit, bude jasno

arrow
Neprodává v Bazaru

Pak dej Hanko vědět jak jsi dopadla.

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak dnes jsem byla u Kmenta a navrhl mi 250 ml - 275 ml..pod sval. Mám 166 cm 50 kg Když jsem řekla, že bych chtěla menší trojky, tak mi řekl, že by to bylo na mě moc, ale že to záleží na mě. Dám ale asi na něj, chci je mít maximálně přirozený. No mám ještě měsíc na to si to rozmyslet, jestli ho neukecat na tech 300 ml

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: Naprosto souhlasím... Jedna věc je přirozenost a druhá "chci mít velká, výrazná prsa". Operatér by měl být profík a měl by umět říci, že třeba ob pro tento názor není a doporučit jiného kolegu - chirurga... Ne každý má stejný vkus.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, já jdu akorát za týden, už jsem hrozně nervózní, bojím se narkózy, bolesti, no prostě toho všeho. Doufám, že to nějak zmáknu a hlavně, že budu spokojená s výsledkem a že si budu moci říct, že mi to za to stálo.

Tak nevím. zvětšit či nezvětšit. Mám přírodní trojky a nejsem si jistá, zda zvětšovat, neboť nechci dopadnout jako "tahle"
http://www.extra.cz/foto/julia-zugarova
Má někdo zkušenost ze zvětšováním většího přirozeného poprsí?
Děkuji!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na BangGirl: Fáákt chceš ještě zvětšovat?Dej foto do galerky.Reaguji na S_he: Když dáš 300ml tak nic nepokazíš a ty menší trojky ti to udělá

Reaguji na BangGirl: Julie má ale 900ml, to už je fakt mazec :-/

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Stachovanikola: Ahojky já mam z vel.0 - 325ml, vysoky profil, zn. Mentor, klinika Bodyestet, pan doktor Herzán. Pokud máš zájem pošlu ti fotečky do zprávy

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nevím,ale nelíbí se mě až tak moc velké prsa na Zugarové,ale ty větší ji pasují víc,mohla trochu ubrat,ale je to její tělo.Ty malé měla taky pěkně vyrýsované,ty větší jsou takové spadlé,uvidí za pár let.

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To asi raději budu mít žádné prsa než takové jaké má Zugarová je to hrůza!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené