arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi 3 týdny a žádné výsledky. Ségra mi ho dala, že ho nebude používat, že ji to nebaví..nebavilo mě to taky a teď se mi válí ve skříni. Fakt myslím, že pomůže akorát trochu na celulitidu na stehnech.
Je nanic, že každou partii musíš masírovat zvlášť. Po půlhodině se ti přístroj vypne (proti přehřátí) a ty musíš čekat, takže pokud chceš přístroj denně použít na břicho, stehna i zadeček, chce to opravdu dost času.

arrow
profile_image
cool90
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám doma Vibra Belt, dřív jsem ho občas používala,ale taky mě to nebaví. Trochu to zpevňuje a docela to pomáhá na celulitidu. Jestli máš zájem prodám...

Reaguji na Mia_Sofia:
Hmm tak to si teda ještě rozmyslím,jestli ho budu chtít

arrow
profile_image
dadla
od 19. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na cool90: ...Ahoj, chtěla jsem se zpetat jestli mas jeste porad doma ten vibra belt a jestli ano za kolik by jsi ho prodala?

arrow
profile_image
Veru24 mojeid
od 14. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, je tady někdo kdo pás má?? zajímalo by mě jestli to aspoň přohřeje.. mám problém, že ty postranní špeky mám stále studené..
písněte sem prosím někdo kdo pás máte jaké s tím máte zkušenosti?.. zatím tady nic pořádného nenacházím..

arrow
profile_image
Míaček
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Segře fungoval jako podpůrný masážní stroj po cvičení. Má doma ABrocket (to křesílko na posilování břicha a zad). Někdy si to zapla rovnou při cvičení, ale lepší se jí zdálo až po. Namazala si břicho krémem od Ryoru proti striím a pak u telky vibrovala. Důležíté alespoň půl hodiny před cvičením nic nepít(teplého) a nejíst, protože pak z toho měla průjem. Po vibrování alespoň hodinu nejíst, aby to mělo efekt. Musím říct že dřív měla pneumatiku výstavní.... a teď má bříško, které se nemusí stydět ukázat. Stačily 2 a půl měsíce po porodu a má bříško hezčí než před otěhotněním. Myslím si ovšem že za to může každodenní houpání na ABrocketu při zprávách - 15 min skoro každý den. Zkoušela jsem to po autonehodě - hrozila mi operace plotének - potřebovala jsem teda zpevnit břišní a zádové svalstvo - a musím říct, že je to nenáročné a zábavné cvičení, které zvládnou lidi bez kondice, nemocní a kteří se špatně motivují k cvičení. Ono když přijdete na návštěvu a není si na co jiného sednout, stačí se pár minut pohupovat, přitom tlachat nebo koukat na telku, a je to znát. Hlavně! Nenadřete se a funguje to líp než vibrační pás!

Tak teda nevím, ale já mám ABrocket doma a nemůžu říct, že bych se u toho zrovna nenadřela Jsem z toho stroje celkem zklamaná, absolutně mě to na něm nebaví, navíc teď začal ještě nějak vrzat, tak už ho nepoužívám Možná ho i prodám. Ten vibra - tone mě celkem zajímá.. moc nevěřím, že mi pomůže zhubnout, ale jako masáž to musí být fajn. Právě jsem si všimla, že tady mají výprodej http://www.topshop.cz/vyprodej-13513-c.html?ils=2 tak uvažuju, že si ho pořídím.

arrow
profile_image
raisinnka
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

AHoj holky, těch pásů je více, ten vibratone je pouze vibrační pás, takže ten tuk sice spálí, ale sval nezpevní. Další pás je Ab tronic X2 a ten funguje na bázi elektrický stimulaci svalů, takže ten i zpevňuje svaly a zároveň spaluje tuk. navíc ten Ab tronic X2 masíruje a zpevňuje zároveň zepředu i ze zadu a je na baterky, Vibratone je do elektriky. A teď je novinka Gymfor dual shapper, který je zárovň vibrační a ESS... tak si můžete vybrat každopádně chce to pravidelnost a i ten pitný režim dodrovat...

A nebo jsem ještě objevila relax & tone http://www.topshop.cz/krasa-731-c.html?main=beauty &ils=2. Ten sice ve výprodeji není, ale může se s ním masírovat celé tělo. Hmm..

arrow
profile_image
lusylla
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já za sebe doporučuji..mám vibroaction..výsledky vidět už za měsíc..zde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené