Tak já mám takovou zkušenost, že po 20x na PP jsem přibrala na svalové hmotě 2 kg (ta mi taky chyběla a ještě chybí) tělo mám pevnější- takže u mně PP doporučuji. Při cvicích jaké jsem cvičila na PP bych doma asi tu svalovou hmotu nepřibrala. Je mně jasné, že v posilovně bych pravděpodobně svalovou hmotu nabrala při používání závaží taky, ale mně jde momentálně o čas-kde na PP strávím 1/2 hodky a v posilovně bych strávila hodinu a půl.

Cituji Miska86: Ahoj, jednou jsem se na tohle ptala v power plate studiu a slečna mi říkala, že power plate vibruje jakoby na 4 strany (nohu, dolů, doprava, doleva) a tahle technologie je patentovaná, takže žádná jiná plošina tohle mít nemůže.. Kdežto ostatní vibrační plošiny vibrují jen ve 2 úrovních (myslím, že to bylo jen doprava a doleva).. Takže při cvičení na PP by měly být výsledky vidět jakoby rychleji a je možné na PP strávit méně času.. Svou logiku to podle mě má
Každopádně tak jako tak, já byla s PP vždy spokojená, na mě měl super účinky, takže ať si někdo dělá výzkumy jaké chce

Souhlasím , PP se nedá s vibrační plošinou srovnat. Já chodím pravidelně už od ledna a jsem s výsledky naprosto spokojená, opravdu zpevňuje, není vyloženě na hubnutí, spíš na vytvarování.Já k tomu ještě jezdím na kolea běhám a super!
Mám špatnou chrupavku v koleni a nemůžu dělat normálně třeba ani dřepy nebo výpady, ale na PP mě vůbec nic nebolí, dokonce se to i zlepšilo.
Myslím že za 14 dní shodit jen kalanetikou 5 kg je nesmysl....

arrow
profile_image
JohnyP
od 19. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj lidičky, já jsem v našem fitku na Power platu v Brně taky stál, bylo to super cvičení a dost se mi to líbilo, ale 200tis bych za to vazne nedal. Myslim,ze PP uz je znacka a proto jsou ty plošiny tak drahé. Já bych se Vibrostation vubec nebal a pokud ma 3D vibrace, tak by to byla super domácí pomůcka na cvičení doma...

arrow
profile_image
Martulka47
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jj myslím,že vibrostation je dobrý přístroj, ale přijde mi úplně stejný jako přístroj MD 6100,akorát o pár tisíc levnější... V čem je tedy rozdíl?

arrow
profile_image
Lucpuc
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já si teda myslím ze vibrostation se nedá s power platem vůbec srovnávat. Platí se tam sice samozřejmě i za značku, ale i ta kvalita je úplně někde jinde. Možná lepší mít doma alespoň něco, ale co se týče posiloven, šla bych jedině na power plate.

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj dneska mi kamarádka řekla že u nás ve městě je nový studio s těmahle strojema...Já nikdy nevěřila ničemu co by mělo cvičit za mě, ale hrozně si to pochvaluje prej její kamarádky na tom zhubly hrozně cm a tak Já tomu moc nevěřim nemáte někdo zkušenost? Já o tom nikdy ani neslyšela ale nahlodala mě že bych to snad taky zkusila Díík tady je odkaz http://www.vibrostationberoun.cz/index.html

arrow
profile_image
kvapilka
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to zní skvěle.. taky by mě zajímalo, jestli už má i někdo tady zkušenost..

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

právě založená diskuze https://www.omlazeni.cz/cviceni-na-vibracnich-39-10 4050-0.html

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tam zatim nic moc Ale hlavně hodně lidí mluví o PP já bych chtěla něco přímo o tomhle..PP tu nemáme :-/

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

aha, no tak já doma vibrační plošinu mám, ale to už sem psala, nemám PP, a sem s ní spokojená, byla to dost dobrá investice. viz foto v g.

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

navíc si myslím, že to efekt má. já měla totiž po jednom úraze na lyžích takový promáčknutí svalu na stehně jakoby, a masírovala sem to, v průběhu let, cvičila, dělám pasivně jógu, kalanetiku, nic z toho nezabralo. Na vibra.plošině cvičím teď asi dva měsíce a normálně mi to mizí, už to není skoro vidět, ten sval díky těm vibracím se konečně pořádně zahřívá a pracuje, a to promáčknutí mizí. Navíc když sem nějaký den jenom doma, tak to klidně přiznám studie-nestudie , že mi to vynahradí pohyb. Zpevněná docela jsem, ale na tom vibrafitu se mi ještě víc vyrýsovaly nohy a sem pevnější.

arrow
profile_image
10majka
od 9. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zhubla jste některá při pravidelném používaní vibrační plošiny?

arrow
profile_image
cobra
od 8. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucienne: ahojky, taky mám možnost chodit jenom na vibroplate a vibrostation... odkud jsi? kolikrát jsi byla a vidíš výsledky? Díky a měj se krááásně

arrow
profile_image
ninapina
od 2. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

i kdyz sem už dlouho nikdo nic nenapsal a řada z Vás má další zkušenosti s PP a příbuznými stroji budu si tady chvilku písmenkovat.
Začnu u PP. Protože jsme uvažovali otevřít studio s vibračními plošinami, tak jsme se zhruba pul roku pídili po tom, jak to pracuje, kde se to dá sehnat, jaké druhy jsou, proč jedno je drahé druhé ne, jaky je rozdíl mezi vibracemi atd, atd, atd....
Protože se vše událo zhruba před rokem a půl, doufám, že všechny info in right.
Předně PP vyvíjeli nebo spíš zlepšovali 2 lidé z nichž jeden odešel a " založil" komerční PP, druhý zůstal u puvodní myšlenky a mám dojem ( opravdu je to dlouho a vcelku nezajímavá informace ) že dál vyvíjel původní záměr vyrábět vibrační plošiny v zemi původu ( myslím Holandsko).
každopádně marketingová politika samotného distributora PP je taková, že nic a nikdo a žadný jiný přístroj se nevyrovná PP.
je to blábol blábolů. Žádný patent na 3D vibrace - vibrace ve 3 směrech ( víc jich neexistuje)
nahoru-dolu, doprava-doleva, dopředu-dozadu není. Hlavní vibrace jsou pořád dolu nahoru a u 95% strojů je vytvářejí vibrační motory.
Jediný rozdíl ve vibracích je ten, že celá deska vibruje celá jen nahoru a dolu nebo kmitá tak, že jedna noha je nahoře a druhá dole tyto kmity mají levné stroje, které nedovolují 3D pohyb a myslím, že zatěžují hlavně kyčelní a kolenní klouby.
Mýtem je, že stačí na stroji jen stát a on udělá vše ostatní - takže jít z nákupu, zastavit se někde ve "studiu", zde zahodit tašku s nákupem, postavit se na 15 minut na stroj a nechat se vibrovat v džínách a při tom si myslet co všechno pro sebe neudělám je k smíchu.
Protože cvičení na vibračních plošinách je specifické a namáhavá je dobré a troufám si říct, že je nezbytné mít po ruce trenéra, který Vás povede, bude Vám říkat jak a co dělat. Které svalové skupiny zapojit, jak sedět, ležet atd.
Profi vibrační plošiny mají zapojit i vnitřní svaly, které při tréninku v posilce ať děláte, co děláte nezapojíte.
30 minut na vibrační plošině a pod vedením trenéra Vám opravdu dá za cca 1,5 hodiny v posilce. A věřte, že odcházíte spocené. Jenže to nesmíte na té pločině jen stát.
Na profi plošině, která váží sama o sobě zhruba 130 kg můžete dělat cviky, které na plišině o váze 50-60 kg nikdy neuděláte, už jen z toho důvodu, že na vás lehká plošina spadne )))). Proto tedy jen statické cviky.
Na trhu existují plošiny, které se vyrovnají PP a v mnohém je i předčí. Například ve velikosti plošiny, nastavení programů atd.
Při našem hledání adekvátních výrobců plošin jsme narazili na různé výrobce a tvrdím si ríct, že PP není samospasitelný a existují i lepší výrobci. Nejleší plošiny jsou ty, které poskytují vibrace na základě kmitání na vzduchovém polštáři, ale to se dostáváme do cen cca 300-400 tisíc.
Ona i cena PP, za kterou se prodává je nekřesťanská, když víte, za kolik se dá ve výrobním závodě, kde se PP vyrábí koupit stejná s jiným designem......
Každopádně, na vibračních plošinách se dají dělat psí kusy, pomůže vám odbourat tuk, zpevnit tělo, posílit tělo, zmenšit velikost oblečení, vymazává problémy se zády, nahrazuje posilovnu....jenže.....
když se sebou chcete něco udělat a to opravdově, najděte si studio v profi stroji, tam, kde se Vám trenér věnuje, mění sviky, kde vám poradí jak jít, jak pít, jaký doplňkový sport ještě k vibracím.... potom si můžete říct, že "poskakování" na 30 minut bude přínosem a ne jen plýtváním peněz a tak trochu i časem...

arrow
profile_image
demon
od 10. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ninapina: Začnu u PP. Protože jsme uvažovali otevřít studio s vibračními plošinami, tak jsme se zhruba pul roku pídili po tom, jak to pracuje, kde se to dá sehnat, jaké druhy jsou, proč jedno je drahé druhé ne, jaky je rozdíl mezi vibracemi atd, atd, atd....

wow, hezké vidět, že si někdo dal práci se zjištěním faktů a nespolehl se na masáž lidí od Powerplate můžu se zeptat, co jste nakonec koupili za stroje?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené