arrow
profile_image
Lucik001
od 27. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám dotázek, také se Vám stává, že když se zaměřujete na auru, tak vidíte nejen takový ten obrys, ale i takové "flíčky"? Mě jakoby pulzovaly oči - ze stran očí se zatemňovalo stále víc a víc a pak jsem viděla fleky, které se soustředěním zvětšovaly a zvětšovaly - pomalu se objevily a pak pomalu zase mizely - ve stejném rytmu a ve stéjné (růžové) barvičce.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lucik001
Nápodobně. Akorát tedy u mě to není růžová. Občas prostě nevidím, nebo jenom úzce. Nevím co to. Asi nějaká fyzická reakce tipuji.

arrow
profile_image
Lucik001
od 27. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě jeden dotázek Podruhé jsem se zkoušela zaměřit na svou auru - jak někdo doporučoval dát svou ruku na bílý podklad. Když jsem to udělala, tak se kolem ruky objevil opět ten zelený obrys a když jsem ruku odendala, tak tam zůstal zřetelný (zelený) obrys mé ruky. KOukla jsem jinam, pak se zase zaměřila na to místo a bylo to tam stále - postupně to odeznělo, ale dokonce, jak jsem odendávala ruku, tak byla vidět i ta "cesta" - taková šmouha - kudy jsem tou rukou mávla. Máte někdo něco podobného?

Lucik001
Jó, to se stává s tím obrysem. Nejsem si jistá, jestli tam fakt nějaká zbytková energie ve tvaru tvé ruky zůstává, nebo jestli to je jen únavou očí.

Tak vážení, mám radost, protože včera jsem jakýmsi omylem u dítka zahlédla asi druhou vrstvu aury a to barevnou. Sice jen na chvíli a bylo to na tmavě hnědém pozadí, takže nejsem si jistá, zda mi to nezkreslilo barvu, ale byla tam taková jemně zelená. No a večer jsem se koukla do zrcadla a viděla jsem kolem trochu žluté. Bohužel je to jen záblesk a zmizne, ale i tak mám radost.

arrow
profile_image
Lucix
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No vidíš! Celé to byla jenom otázka času. Ještě chvilku a budeš aury prohlížet s fleku

Lucix
Vidíš taky? A já taky nevím, jaktože vidím tu auru jakoby postupně ve vrstvách. Nejdřív tedy tu průhlednou kolem těla a tu vidím odmala a pak tedy jsem včera viděla hned za tím takovou asi 5 cm barevnou, dál ale nic. Tak možná je to podle toho, jak moc je hutná. Že větší hutnost se vidí líp než ta nižší.

arrow
profile_image
Lucix
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty vrstvy, co vidíš sou naprosto v pořádku! Aura je totiž složena ze tří vrstev a ty sou rozděleny na barevné pruhy. Nejdřív je to éterické tělo o kterém sme už psali, býva tenké mlžné, trochu namodralé nebo do tyrkisova. Potom je první vrstva, základní pruh, ten už je u každého jinak barevný. Je to ten slavný pruh, podle jehož zbarvení se určují vlastnosti člověk. Další vrtvy už proměnlivější, ukazují na momentální rozpoložení člověka.
Aura taky může být různě zářivá, barvy mohou být od sytých až po jemné, pastelové nebo vodové... Pokud je člověk v dobré tělesné i duševní kondici, jsou barvy čisté a jasné. Ano, ty sou potom lépe viditelné. Při depresi či hněvu se ztemňují. Aura je opravdu hodně složitá věc, že?

Cituji Lucix: Aura je opravdu hodně složitá věc, že?

No znám člověka, který si ještě aury "přepíná". Takže vidí buď jen fyzickou, nebo psychickou a nebo zdravotní. Tak to už je vůbec děsná složitost Mně bude prozatím stačit prostě vidět. A je to hlavně opravdu o tom úhlu pohledu očí. Jakmile se podívám trochu jinak, tak to zmizne.

arrow
profile_image
Lucix
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: se podívám trochu jinak, tak to zmizne

Tak to je u mě fakt problém. Sem totiž z těch lidí co se na věc vydrží dívat deset vteřin a pak začnou kňourat nudou.

Cituji lollo: No znám člověka, který si ještě aury "přepíná".

Tééda Tak na to si fakt naděje nedělám Jak dlouho se to očil, nevíš?

Cituji Lucix: Jak dlouho se to očil, nevíš?

Já nevím, ze dne na den to určo neměl. Povídal něco o 10 letech, ale nejen učení aury. Mno vůbec jsem totiž nikde nečetla, že to jde. Ale asi jde vše, jen nemít předsudky.

Cituji Lucix: Sem totiž z těch lidí co se na věc vydrží dívat deset vteřin a pak začnou kňourat nudou

To ani ne, spíš si ji chci jako líp prohlídnout, jak jsem v šoku, ale ono to pak zmizne, když ty oči "nakroutím" jinak. Mívám problémy i u 3D obrázků, vždycky mám pocit, že musím hrozně šilhat Takže je to opravdu hlavně o tom úhlu a tak věřím, že až se mi to stane přirozenějším, tak to půjde samo.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: Mívám problémy i u 3D obrázků,

Já teda 3D obrázky nevidím. Zkoušel jsem to už tolikrát a všichni se děsně divili, že mi to nejde. Může to mít nějakou souvislost?

Cituji PardGalen: Může to mít nějakou souvislost?

Zřejmě jo. Protože ten úhel pohledu očí je dost podobný. Právě takový ten pocit, že vidíš jen to a kolem mlhu. Já nevím, jak to popsat. Sice se říká, že to je rozostření, ale pro mě je to totální zaostření pouze na ten objekt a nic kolem nevidím. Nebo hodně rozmázle. Jako na fotce, kde si zaostříš jen jeden objekt. Možná to blbě vysvětluju a je možný, že to každý má jinak.

Jinak s těmi 3D obrázky, měla jsem takový barevný kalendář a brácha se jen juknul a hned viděl, co tam je. Zato já si na to musela vyhradit alespoň 10 minut a čučela jak blázen, abych něco viděla A brácha se děsně divil, jak je možný, že jsem tak slepá

arrow
profile_image
Lucix
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: 3D obrázky

Tak to miluju Nějak sem s tím nikdy neměla problém...první obrázek po dlouhé době mi dělá trochu problém, ale potom už se ani nemusím snažit a prohlížím. Klidně můžu očima jezdit po tom obrázku a stále ho mám krásně ostrej. No musela sem se pochlubit, že...

Cituji lollo: že musím hrozně šilhat

No co si budeme nalhávat, u toho člověk prostě nenůže vypadat chytře Ale tím se nesmíš moc zaobírat, jinak se ti to nepovede.Jinak, s tou aurou to prý souvislost má. Všemi těmihle optickými klami a podobně, se můžeš slušně vytrénovat, tkže to stojí za to Horší když potom trénuju aura a mám koukat na někoho cizího...to si pak vážně připadám jako pošuk

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené