1. . .56789

ano vidím barevně auru svou i ostatních...ale nesmím se moc soustředit..pak to nejde..je to ale hezké, když se okolo někoho rozzáří např.jasná zelená, modrá, nebo fialová.Aury tedy vidím, ale k ničemu mi to není.Ve vztazích jsem stejně dál pořád velmi naivní.Amal

Tak jsem udělala další poznatek ohledně aury. Totiž, když vozím prcka v kočárku, nebo když se vedle mě prochází, tak mám plno času a koukám po aurách No a zjistila jsem, že asi jak blbě vidím na dálku, že tímpádem špatně zaostřuju na lidi a kupodivu mnohem lépe vidím takovou tu průhlednou vrstvu kolem nich. A na sluníčku obzvlášť je dost široká! A když se hýbou a jsou třeba tak 50 - 100 m ode mně, tak tím líp. Zanechává to jakoby otisk při pohybu v éteru a vypadá to přesně ja v Predátorovi (průhledná energie). Hezký, fakt nevím, proč jsem si toho nevšila už dávno.

arrow
profile_image
jupy
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já jsem to zatím zkoušela s rukou proti zdi, vidím šedej ,,čmoudík" kolem ruky a když s tou rukou pohnu tak ten obláček tam chvíli zůstane a pak se přemístí zase k ruce...tohle už dělám celkem dlouho a nemůžu pokročit dálco mám dělat?

arrow
profile_image
Sačetka
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hm já vídím auru u lídí zatím jen světlounkou.... asi to přijde časem s tréninkem...

Cituji jupy: co mám dělat?

Trénovat, no. Na to asi nic není. Taky trénuju.

arrow
profile_image
Sačetka
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky jsem zjistila, že u dětí mi jí jde vidět daleko lépe

jo a včera když jsem to v metru zkoušela, vzpomněla jsem si tady na vaše příspěvky, že to taky zkoušíte v metru a musela jsem se začít smát jsem ráda, že nejsem sama..

Cituji Sačetka: jsem ráda, že nejsem sama..

No to dělám já Takže až uvidím zase někoho, kdo zírá, tak to budeš ty

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za chvilku po sobě bude takhle pokukovat celý vagon.

arrow
profile_image
Dasenka18
od 25. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Venuše
naprosto souhlasím,byly bychom moc chytří.......

Já vidím taky jen ten jakoby astrální obal, to bílý, barevnou auru vidím hoooodně málo kdy, naposledy když sem byla v termálních lázních, asi jak se člověk tak nějak uvolní, je to lepší, teda ale tak jasně sem ji viděla, že sem si připadala skoro jak neonovej transparent, celá sem byla zářivě zelená a fialová

Našla jsem si na internetu ''jak videt auru''..A opravdu pozoruhodne..nejdriv byly zacatky..a povedlo se to hned na poprve...bylo to magicke a zajimave.Doufam že se v tom budu dal zdokonalovat..

antoaneta
Na to existuje jen jedna odpověď: přesvěč se sama. Tohle totiž zrovna můžeš sama natrénovat a tak se přesvědčit na vlastní kukadla

Cituji antoaneta: i když nevim k čemu je to vlastně dobré.

Tak pokud nemáš motivaci, tak to budeš mít asi těžké. Z aury se dají zjistit především zdravotní problémy a to mnohem dřív, než je vůbec zaregistruje fyzické tělo. Ale samozřejmě není moc lidí, co v tom umí číst. A taky zjistíš z aury veškeré pocity, charakter, lež, cokoliv. Ale zase jen to, že se naučíš vidět, ještě neznamené, že tomu budeš rozumět.

Ať je to předmět-či živý tvor,vše má svůj obal,který je stvořen
z molekule atomu-takz.protonu+neutronu a vidí to každý,jen si to neuvědomuje.

arrow
profile_image
dattebayo
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

prosím vás je tu někdo kdo vídí auru?ne ale jenom náznaky prostě ju vídí tak jak má být a už s tím ma trochu zkušenosti..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené