1. . .6789

Ahoj, tadyto téma mě zajímá, ale nikdy jsem auru neviděla.. tedy spíš se o to nepokoušela.

Mám pár dotazů..
takže, píšete, že můžeme mít auru jakou chceme.. ale to je blbost ne?Já jsem myslela, že to má člověk daný jakou má a že se to odvíjí taky od zdravotního stavu, nálady atp.. jak to tedy je?

Pak bych se chtěla zeptat jak je to s tou bublinou, to si jí mám představit okolo sebe a do ní mi jakoby níkdo nepůjde? A kdzž třeba jedu v autobuse a je mi někdo u mě nepříjemný, tak si mám tu bublinu "dát" ostnitou a on by měl třeba přejít kus dál?

Jak tu auru vidět? třeba na té ruce.. dát na nějaké bílé pozadí a ta barva by se mi tam prostě měla objevit? Mám v hlavě myslet na to, že chci abych tu auru viděla nebo jak to je?

bono

To tu někdo psal, že třeba když potřebuju víc prostoru, že jí mám přiřadit parametry jako obrovská, ostnitá atd.. Když si s tím budu zahrávat může se něco stát?

arrow
profile_image
Lucix
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janinkaa
Copak tobě se nikdy nestalo, že jsi nastoupila do autobusu a raději si zůstala stát, než aby ses posadila na poslední volné vedle někoho, kdo na tebe špatně působil? To s tou bublinkou skutečně jde a to i nevědomky, když máš špatnou náladu atd. Prostě na lidi kolem sebe vysíláš pocitově zabarvenou energii a podle toho se chovají, to s aurou az tak moc nesouvisí. Ale být tebou, tak to se o to zbytečně nepokouším, ono to sice vypadá zábavně, ale jinak je myslím úplně zbytečné ze sebe dělat chodící kaktus
Ano, aura je taková jaká jsi ty, ne jakou ji chces mít, vsechno na tobe se vní odrazí. Jak vidět auru si radej vygoogluj, je to celkem na dýl

Jinak, vážně by se nenašel někdo kdo zkušený ve vidění aury?

lollo:

Cituji lollo: To máš pravdu, jenže když nahlížíš lidem do myslí (taky to dělám a už jsem na to doplatila), tak pořád si říkáš, že se třeba pleteš. A když vidíš barvy, tak tam prostě jsou a nic si nemůžeš namlouvat:-/

To nahlížení lidem do mysli souvisí s tou aurou nebo je to zas něco jiného? A jak jsi na to doplatila? Jak se dá vůbec nahlížet lidem do myslí?

Cituji lollo: Já mám podobný zážitek u léčitele, že jsem s jeho pomocí viděla do těla, zrovna tam, kde léčil. Bylo to vážně zajímavý a normálně bych tomu nevěřila, ale přes někoho to asi jde vidět. Asi to s aurou bude podobné, když ti někdo pomůže a navede, najednou vidíš vše.

A co to bylo za léčitele? Nemáš kontakt?

arrow
profile_image
kopretina3
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chodím na střední školu a je nás tam taková skupina těch co jsme schopni vidět auru a někteří z nás i energetické toky například v místnostech. Vidění aury sem párkrát trénovala na svojí ruce,ale hlavní je především věřit v to a nechtít videt auru příliš urputně. Je to naprosto přirozená věc a není vůbec těžké jí vidět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené