arrow
profile_image
KristenRose
od 26. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
už dlouho mě trápí mé vlasy a protože už nevím co s něma, rozhodla jsem se poprosit o radu nebo zkušenost. Už před asi pěti lety jsem se rozhodla nechat si vlasy dorůst a do dnes bych moc chtěla mít vlasy alespon nad zadek. Jenže vlasy nerostou a nerostou ani přes všechny přípravky které jsem vyzkoušela... zkoušela jsem jak levnější vlasovou kosmetiku tak drahší, všelijaké zábaly a také jsem hodně dlouho brala biosil. Ale výsledek žádný. Vlasy mám celkem i lesklé ale konečky jsou na pohled polámané a suché. Už jsem hodně zoufalá a začínám si myslet že mi nic nepomůže a vlasy mít dlouhé prostě nebudu. Neznáte prosím něco co třeba vám opravdu pomohlo? klidně i domácí recepty na zábaly nebo masky. Budu moc vděčná za každou radu a předem moc děkuji

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkoušela jsi methionin?

arrow
profile_image
kerasmiska
od 24. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ostříhat zničené konce, jinak se ti budou lámat velké kusy vlasů (což se ti asi evidentně děje, když ti nerostou). Zdravé vlasy po ramena vypadají lépe než zničené nad zadek. Já tohle taky řešila, nijak to s kosmetikou na vlasy nepřeháním, ale pravidelným zastřiháváním jsem tomu rozhodně neuškodila. Vlasy rozhodně vypadají lépe! Všelijakými zábaly a doplňky stravy se ti samy konečky neuzdraví, jen je to "slepí" na pár dní k sobě.

Mám kamarádku, která má peroxidní hlavu. Ty vlasy jsou tak hrozně zničené, že jí také nerostou. Ale přemluvit ji, aby si nechala těch pár chlupů, které mají být konečky, ostříhat, to je nemožné - radši nosí příčesky.

Zašla bych ke kadeřníkovi, on ti nejlépe poradí

A jak pak se ke svým vlasům chováš? Co s nimi děláš? Žehlíš je třeba? Čím je češeš? Nenosíš hodně drsné oblečení o které vlasy třou?

Vlasy ti nerostou z toho důvodu, že se ti dřív než ten vlas stihne dorůst zlomí. Má to takhle moje kamarádka, co se odbarvuje na blond a vlasy má už dobrých šest let stejné, a to stříhá jednou za půl roku pouze špičky (nicméně používá kvalitní drahou kosmetiku). Doporučuji výživu zevnitř a setrvat v užívání několik měsíců - dýňový olej, MSM, panthenol, HaarVital, atp. Mám s tím dobré zkušenosti. Zvenku u mě měla největší úspěch asi opěvovaná Gestil Wonder, a to jsem zkoušela i masky na vlasy, které stály 700Kč, a hlavně to zastřihnout alespoň o 10 cm.

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

jak píšou holky - chce to opravdu hodně - alespoň o 10 cm ostříhat a pak se pravidelně cca co 2 měsíce chodit stříhat jen na konečky .... Vlasy se Ti ulamují, protože jsou zničené a suché ... když jsem chodila pravidelně na zastřihování konečků, cca za rok mi vlasy krásně zhoustly a porostly.. mám je jemné, takže s kosmetikou na vlasy to moc nepřeháním, ať je zbytečně nezatěžuji ... teď jsem z pracovních důvodů nebyla dlouho u kadeřníka, cca půl roku a vlasy se mi zase tak zničily a ulamují se mi konce, že mě také čeká radikální ostříhání, aby mi do léta zase dorostly...

arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak stejný problém sem měla i já 7let mi vlasy rostly do jedné délky měla jsem je zničené a nejvíc mi pomohl dynovej olej normalně si ho napatlam na vlhke vlasy a nechám tak 2hodiny na vlasech potom smeju šamponem značky Alverde a přestala jsem vlasy žehlit to taky vlasum bodlo jinak pokud nechceš používat dýnový olej tak doporučuji vitaminy B-komplex ty jsou taky dobrý

arrow
profile_image
ZuzZzis
od 12. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a nejsou přepečované? také jsem na vlasy používala vše možné - šampon, na to masku, kondicioner a nakonec pěči po mytí (vše profi kosmetika). Byla to ta největší hloupost co jsem mohla dělat. Vlasy se mi stale jen ničily. Ted si kupuji bio šampony (např. od Bione) a na to dám jen kondicioner od Baley stačil týden a vlasy jsou o 100% lesklejší a zdravější zkus to, za zkoušku nic nedáš

arrow
Neprodává v Bazaru

Já používám přes týden Biohar, stojí cca 130,- a koupíš ho v lékárně. Vmasíruje se do pokožky hlavy každý večer 1 měsíc, poté se používá občas. I za ten týden jsem s ním hrozně spokojená, vlasy mi po dietě hrozně padaly a změna je opravdu velká, po těch pár dnech. Jestli to pomůže na rychlejší růst vlasů zatím nevím, ale rostou mi malé nové vlásky, tak věřím, že za chvíli je budu mít také delší. Na Biohar je tu taky nějaká recenze, díky ní jsem na něj vlastně přišla, holky si ho velice chválí.
Jinak co se týče péče, opravdu se to přehánět nemá, já používám Gliss Kur šampon, Gestil Wonder masku sem tam a na konečky hedvábí od značky Chi. Vlasy češu Tangle Teezerem a nebo kartáčem s přírodními štětinami.
Taky si přeji dlouhé vlasy, tak i Tobě držím palce, ať pěkně rostou

arrow
profile_image
jitinka1
od 8. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mně pomohla rozmarýnová vlasová voda od Weledy - vmasírovat v předklonu (aby byla pokozka prokrvená) do vlasové pokožky. A k tomu Haar Vital komplex z DM.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené