arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, ze zoufalstvi zakládám toto fórum s žádostí o radu, co udělat s vlasy spálenými po brazilském keratinu. Vyhledala jsem salón s licencí firmy GLOBAL keratin v Brné a zašla jsem na tuto proceduru. Po 4 dnech čekání jsem si umyla vlasy a mám je spálene. Vrátila jsem se ke kadeřnicí, která mi neuměla vysvetlit, co se stalo. Nevysvetlila mi to také zastupkyně firmy Global, která uděluje licence. Kadeřnice mi vlasy razantne zkrátila, prostříhala nůžkami a vyfoukala. Vypadalo to trochu lépe.No po umyti vypadám PŘÍŠERNĚ: Vůbec nevím, co s tím mám dělat. Ani nevím, jak se mám bránit. Nové vlasy narostou nejdřív za rok. Neporadíte mi někdo? Ma někdo zkusenosti s tokouto reklamací? Moc děkuji

minimálně by ti měli vrátit peníze, které jsi jim zaplatila...

Měla jsi požadovat vrácení,peněz ,v jakých místech máš spálené vlasy? Spálené je široký pojem,bud přesnější. Vlasy jsi měla v jakém stavu před procedurou?

arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Danda28
Mám spalený cely vršek hlavy. Jenom ty spodni vlasy jsou OK. Vlasy jsem mela po meliru asi 4 tydny, ale nijak zvlast znicene. Kdyz jsem se ptala karednice, co to ma znamenat, rekla, ze vubec netusi. Pak zacali takove ty vymluvy, jako "vite, po tech melirech mozna...." Tak jsem ji rekla, ze me mela upozornit na to, ze tato procedura na melirovane vlasy neni vhodna. A to ona zase ze ne, ze to je prave na znicene vlasy... Ani mi nenabidla zadne reseni, jenom ze mne to jako trochu prostriha. No a mam nahore zkracene vlasy na polovinu, Jeste vzala na moje jemne vlasy ty prostrihavaci nuzky. No ja kdyz jsem si to doma umyla, malem jsem dostala zachvat vzteku. Mam ukazeny cely vikend a nemuzu vubec kolem zrcadla ani chodit.

arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nympha
To mi právě nenabidla ani kadeřnice, ani ta zástupkyne firmy GLOBAL, co vlastní licenci. Obe se tváří, jako že se to snad za týden samo spraví. Paní z Globalu mi slíbila ve středu, že mi zavolá, a dodnes nic. Vymlouvala se, že by to jako musela videt. Ale když jsem se ji zeptala, zda se na to nemúže prijet podívat, rekla, ze ted ne. Tak ja nevím, kdy se na to chce podívat? Asi az se mi ty vlasy spraví...
Já pravě nevím, jaké jsou na kadernice mozné páky, když znicí vlasy. Vždyd to je tak strašne zpúsobená škoda. Chci zitra do toho salonu opet jit, ale nevim s čím vlastne múžu operovat.

Cituji Mata75: Ma nekdo zkusenosti s tokouto reklamaci? Moc dekuji

reklamace je možná podle občanského zákoníku - kadeřnické služby se zařadí pod ustanovení o úpravě a opravě věci. Najdeš to na netu.

Co se týče vlasů, zkusila bych nějaké zábaly.

arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Patty
Ďekuji za radu, mrknu na to

Cituji Mata75: lasy jsem mela po meliru asi 4 tydny, ale nijak zvlast znicene.

Cituji Mata75: Jeste vzala na moje jemne vlasy

Cituji Patty: reklamace je možná podle občanského zákoníku - kadeřnické služby se zařadí pod ustanovení o úpravě a opravě věci. Najdeš to na netu.

Patty
Hlavně a nejdůležitější je mít paragon,jinak Ti nikdo reklamaci neuzná.
Melír,jemné vlasy,dva faktory pří kterých by se tato procedura měla hodně promysle,proč jsi to sama chtěla?Když máš jemné vlasy?Tohle je procedura pro tvrdé,krepaté,pevné vlasy,na jemné to je sebevražda.

Taky mě nepřekvapuje, že ty vlasy takto dopadly. Chyba je ale na straně kadeřnice, ta má vědět, že takové vlasy se pro keratin nehodí. Zákaznice mají bohužel sklon podléhat krátkodobým módám a tou teď keratin zrovna je...

Cituji AdaZBrna: Zákaznice mají bohužel sklon podléhat krátkodobým módám a tou teď keratin zrovna je...

Přesně tak,bohužel,ne každý trend je vhodný pro každého. Upřímně kadeřnice to prostě udělala protože z toho je balík penez,co si budem povídat.

být tebou,tak tam zajdu a reklamuju.Na to máš nárk!!Já sama mám vlasy jemné,přesto jsem si keratin nechala aplikovat a jsou naprosto super a ozdravené.Takže to rozhodně nebude jemnými vlasy,ale špatnou aplikací. Jdi do salonu,chtěj peníze zpět plus péči na ozdravení vlasů,jinak jim řekni,že to dáš právníkovi a ten k soudu,nebo budeš požadovat náhradu škody a psychickou újmu,plus náklady na právní zastoupí. Vůbec bych se s nimi nepárala,povyhrožovala bych jim. Na to by měli slyšet a vrátit ti přinejmenším peníze.Vadí mi,jak se zříkají odpovědnosti. Brát peníze to jo,ale odpovídat za výsledek tak to ne.Někdo to udělat mi,tak mu z kadeřnictví udělám kůlničku na dříví.

arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

AdaZBrna
Ja se pečlivě informovala, zda to mím vlasům prospěje. Nejsem žádný kaskadér. Kadeřnice řekla, že jasně, že budu moc spokojená a že mi odpadne každodenní péce o vlasy. že je nebudu muset nijak zvlášť upravovat.

arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky ja tam dneska du. Jsem úplne na nervy z toho jak to s mou reklamací dopadne. Držte mi prosím palce.

Cituji Mata75: Ja se pečlivě informovala, zda to mím vlasům prospěje.

Průšvih je ten, že ses informovala u kadeřnice, která tomu vůbec nerozumí. Keratin je relativně nová záležitost a ne všechny kadeřnice se dostatečně vzdělaly, tato je asi holt motivovaná jen výdělkem.
Keratin vlasy zjemňuje, kdo je má silné, vlnité, hrubé, bude je mít po aplikaci narovnané a zjemnělé, bohužel za cenu úbytku objemu, nemusí si je ale žehlit. Na jemné vlasy se to prostě nehodí, proč je ještě víc ochuzovat o objem? Jak je vidět, mělo to fatální důsledky.

Každopádně ti přeju hodně štěstí s reklamací, já bych na ně spustila zhurta, nedala bych jim prostor pro jejich manévry, pěkně ať ti vrátí peníze a zajistí bezplatnou péči, jinak půjdeš na ČOI.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené