arrow
profile_image
Terca1
od 22. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím! Teďka jsem na jednom fóru četla, že darování krevní plazmy může ovlivnit účinnost hormonální antikoncepce. A ještě jsem se dočetla, že plazma je při braní HA taková do zelena a to já nikdy nemám a to beru HA: Nemáte o tom všem někdo podrobnější informace?
Děkuji

No je pravda, že když jsem ještě ze začátku září brala HA, tak jsem si měla vždycky jako jediná z celého pokoje zelenou, ale teď už ha neberu a mám jí stejnou. A já pořád nemohla přijít na důvod proč to tak je.
A k té účinnosti. Tam musíš mít myslím minimálně 4 hodiny od posledního prášku, tam i vypisuješ v kolik si brala HA.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já nevím, na plazmu jsem chodila ( do krevního centra FN Ostrava, nikoliv do jakési výkupny podotýkám ) , HA beru 20 let a nic zeleného nebylo, možná trochu já po odběru. A konkrétně na HA se v dotazníku nikdo nikde neptal, pouze obecně na pravidelně užívané léky.
Každopádně, jak to tak čtu, můžu být ráda, že to zůstalo bez následků

arrow
profile_image
Terca1
od 22. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, ptají se na léky, které beru pravidelně a kdy jsem naposled brala poslední prášek. Jelikož antinu beru večer před spaním a na odběr chodím odpoledne. No třeba teďka naposled jsem jí ani nazelenalou neměla, před tím ano, tak nevím, co to mělo jako znamenat Přitom prášky beru pravidelně + - 1h.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené