arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
hodně jsem četla o tom, že pokud jíte vlašské ořechy, má to skvělý vliv na vlasy tak se chci zeptat zda a jaké s tím máte zkušenosti,jaké množství jste jich jedly a po jaké době jste viděly změny.

Dík.

Reaguji na jurysek:
O tom jsem neslyšela, ale použití slupek z vlašských ořechu na vlasy znám.

Ahoj, podle mě to vychází z toho, že syrová strava má na lidské zdraví všeobecně pozitivní dopad (ovoce, zelenina, ořechy)..takže tím určitě nic nezkazíš, ale taky záleží na celkové skladbě jídelníčku a na celkovém přístupu ke stravování.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jde o to že ve vlašských ořechách je docela dost hořčíku, a ten je pro kvalitu a růst vlasů docela stěžejní, stejně jako vápník a zinek.. je dobrý to přijímat takle v potravě, ale můžeš si dopomoct tabletama, ale bacha na předávkování, když bereš navíc zinek třebas tak už neužívej biosil atd.. to bys potom tělu nepomohla, naopak, a možná bys měla i běhavku

Cituji Ziralka: Že by někdo jedl polévky z pytlíku, mekáč a zachránil to ořechy, to zase ne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ziralka: Jj, je mi jasný, že strava musí být vyvážená. Jen mě zajímalo jestli jsou po tom nějaké viditelné výsledky.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To platí ale obecně o zdravém stravování, že se to odrazí na vlasech. Nevím jak si to moc představuješ, to bys musela sníst hromadu ořechů denně aby se ti to na vlasech projevilo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené