arrow
profile_image
Ishulka
od 18. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,už asi tak od ledna mi celkem výtŕazně padají vlasy,během dne a hlavně při mytí...Chtěla jsem se zeptat,jestli by to mohlo být z antikoncepce (beru Chloe už asi rok) Na kožnmím jsem dostala methionin a alpicol,nepomohlo to...díky za odpovědi

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj,

mě začly padat hodně vlasy po vysazení HA (minisiston) jím vitamíny atd...nepomáhá to...padají my při mytí a když schnou...nevím co s tím..

Mohlo. Na www.vicevlasu.cz se o tom došteš romány. Pokud ji ovšem vysadíš, můžou padat ještě víc Je to začarovaný kruh.

arrow
profile_image
Natalie04
od 29. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Antikoncepcí to asi nebude, pokud ji bereš už rok. Já jsem teď vysadila a mám pocit, že za chvíli budu bez vlasů. Vypadávají přímo zběsile. Zatím beru pouze Biosil Plus, ale účinek jakýchkoliv vitamínů se projeví tak za několik týdnů až měsíců.

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po vysazení HA mě začly hodně padat vlasy. Byla jsem z toho nešťastná, brala jsem Biosil Plus, Reeghar do vlasů a nic. Nechala jsem si vzít i krev jestli mi něco nechybí, ale také se nic nezjistilo, takže nezbylo nic jiného než jen čekat. Zřejmě se ta hladina hormonů musí v těle nějak vyrovnat, protože za 3 měsíce mi vlasy padat přestaly a začly růst nové. Vím, že je to hrozný se dívat na ty chuchvalce vlasů, který Vám padají třeba při mytí, koukat se jak už Vám průsvítá hlava, ale musíme to vydržet.

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já osobně nemám s padáním vlasů po HA zkušenost, vše ok při nasazení i vysazení...ale nezhubla jsi výrazně? Já jsem kdysi hodně zhubla a vlasy padaly teda úplně zběsile...

arrow
profile_image
Rubynka
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sajmi
Taky mi začaly vlasy více padat po vysazení antikoncepce (taky jsem brala minisiston), ale četla jsem někde na netu, že po vysazení se tělo zase dává "dohromady" a že by se to mělo upravit. Sice mi vlasy nepadají v nějakém gigantickém množství, ale určitě víc než dřív. Vitamíny taky beru. Takže asi nezbývá nic než čekat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě padaly taky dost, když jsem přešla na jinou HA. Pak jsem ji přestala brát a začaly mi padat ještě o něco víc, ale po nějaké době se to lepšilo a teď už mi padají docela málo..No myslím že hormony mají hodně velký vliv..

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jj když sem vysadila, taky mi hodně padaly vlasy, byla sem nešťastná, měla sem je totálně řídké, ulízlé, fuj, ani sem nechtěla chodit ven, ale po pár měsících přesataly padat...a mám je relativně hezké teď jsem spokojená

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji saluska: Mohlo. Na www.vicevlasu.cz se o tom došteš romány. Pokud ji ovšem vysadíš, můžou padat ještě víc Je to začarovaný kruh.

padaly mi když jsem začala brát HA a pak když jsem vysadila tak úplně příšerně - vyčesávaly jsem úplně šílené množství, bohužel kvalita zůstala dost zhoršená, vlasy se mi ztenčily a více se lámou.

arrow
Neprodává v Bazaru

mě tedy nevím zda kvůli práškům ale hodně mi padali vlasy, a to při rozčesávání po mytí byla hrůza. půlka sprchy plná mých vlasů..děs..ale od té doby co jím denně panthenol je to o moc lepší skoro nepadají, a jsou i hezčí. nyní jsem přibrala i biosil plus ale to jím teprve krátce. kup si ale panthenol tabletky na 3 měsíce a uvidíš..já jsem spokojená. než měnit antikoncepci..

Sára2
A jak je to dlouho? Pořád se to nezlepšilo? Já už taky nevim co s vlasama aby nepadaly? Myslíte že přestanou padat, když znovu nasadim Jeanine? Snažim se odolat, ale je to o nervy.

Cituji jersey: biosil plus ale to jím teprve krátce. kup si ale panthenol tabletky na 3 měsíce a uvidíš

Všechny tyhle s prominutím srágory, jím už 4měsíce a jediný co vidím, je prosvítající lebka
Navíc v biosilu panthenol je.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dnes, 22:47:52 - Připojeno během spojování:
Padání vlasů a znovunasazení antikoncepce

Ahoj holky,
zhruba před půl rokem jsem vysadila antikoncepci. Bylo to v době, kdy jsem měla docela velký stresy a tak jsem myslela,že padání vlasů je z toho...až potom jsem zjistila,že je to z vysazení. Vlasy mám tak třetinový než jsem měla...když se podívám do zrcadla,tak bych brečela...myslíte,že mi pomůže znovunasazení prášků?
Asi si ještě dojdu za kožařem jestli mi neudělá krevní testy,ale chtěla jsem vedět, jestli jste nějaká měla problém jako já a pomohli vám prášky...
Vlasy na chvíli padat přestaly,ale teď se mi to znova vrátilo a já začínám panikařit

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tak to jsi mě dostala, jakobych to psala já. Naprosto ten samý postup a případ.

A i výsledek - třetina vlasů.

Vysadila jsem a cca 3 měsíce poté to začlo a bylo to šíleně rychlý...ale kamarádka mi doporučila Revalid, tak jsem začla užívat plnou dávku a do 10 dnů přestaly padat! Neskutečný a moje radost rovněž
Stačilo to menší balení, 120 tablet, cca 500 Kč. Pak už jsem začla opět brát antikoncepci a už nepadaj, stopro to je tím, že jsi vysadila.

Tady Revalid http://www.lekarna.cz/revalid-120-tobolky/#utm_sou rce=zbozi.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené