arrow
profile_image
jajax
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, hodně se mi mastí vlasy, už druhý den po umytí je mám mastné. Přemýšlela jsem, co by mi na vlasy mohlo pomoci a napadlo mě, že jsem někde četla, že tento sprej na vlasy http://i.walmartimages.com/i/p/00/05/23/36/99/0005 233699940_500X500.jpg vlasy vysušuje a dodává objem. Myslíte, že kdybych si ho večer, kdy si vlasy neumývám před spaním nastříkala na kořínky vlasů, že bych je tím trošku vysušila a neměla bych je druhý den až tak mastné? Napadlo mě si udělat i vlastní vodu s mořskou solí... co na to říkate? Je to blbost nebo to za zkoušku stojí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Šíleně to lepí a vypadá to ještě hůř,hlavně to není určeno na kořínky... Používej suchý šampon

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Já nevím, já jsem si podle návodu na netu jeden sprey s mořskou solí vyráběla a nelepí. Používám ho místo tužidla, ne ke kořínkům. Já jsem s ním spokojená kvůli tužícím účinkům i té struktuře vlasů, ale naopak opravdu dost vysušuje, takže ho nemohu používat každý den. Jinak si tedy vlasy každý den myji, připadá mi normální, že jsou do druhého dne mastné.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Obávám se, že zatímco na suchý vlasy existují miliony tinkturek a olejíčků, na mastný pomůže jen a jen mytí (nebo suchý šampon). Já musím mýt taky každý den (a zvlášť v zimě je to otravný), takže prskám, když kolegyně vypráví, že si vlasy myje jednou týdně a ještě si je maže indulonou...

Ale zkus to, pokud to bude fungovat, máš u mě Nobelovku za mír

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale když si je budeš vysušovat, tak se budou mastit ještě víc, ne?
Já si myji vlasy tak jednou za šest dní, když byly ty vedra, tak samozřejmě víckrát, nedovedu si představit každý den.. Hrozně by mě to otravovalo, to aspoň obden a používala bych třeba ty suché šampony. Nebo se také často říká, že když máš mastné vlasy a používáš šampony pro suché atd, vlasy si z toho vezmou ty ochranné látky a nebudou se tak mastit, protože tou mastnotou se jen brání, což vlastně tímto vyvrátíš.. Mastnota - to je hrozné slovo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Enelya: Já používám šampony na mastné vlasy. Ale mám to tak odmala. Moje sestra naopak (má tedy pevné, strašně husté vlasy), by si nemusela mýt vlasy snad měsíc. Já mám na hlavě pár chlupů, zase je to výhoda na tu údržbu, fénování včetně mytí mi ráno zabere přesně 7min. Mám je tedy krátké.

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jajax: Zkusit to můžeš, ale za mě říkám "ble". Osobně mě po tom svědila strašně hlava, hlavně když je teplo. Suchý šampón je lepší volba.

Cituji Enelya: Nebo se také často říká, že když máš mastné vlasy a používáš šampony pro suché atd,

Částečně je to pravda, pokud je ta mastnota z přesušení. I když mám mastné vlasy - šampón na mastné je pro mě peklo a pak jsem opravdu musela umývat každý den.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na PíBí:
Já píšu o tom co slečna vkládala... Ten určen na kořínky není a lepí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Aha. A já se zase chytla té vlastní výroby.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuji metodu No Poo, je tu téma, tak si počti. Je to mytí vlasů jedlou sodou. Super věc!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené