1. . .34567
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka: Děvče zlaté,to je síla .Tohle musí uznat snad i slepej !

arrow
Neprodává v Bazaru

Teda holka to je masakr Oproti tomu byla tvoje původní prsa naprosto výstavní, nechápu jak někdo dokáže tak pěkný prsa takhle do*kur*vit. Strašně ti držím palce aby nakonec vše dobře dopadlo a mohla ses také brzy pochlubit krásnýma prsama. Já si troufnu říct že moje původní prsa vypadala hůř než ty tvoje a mudr. mi z nich vykouzlil něco parádního a tak o to víc nechápu co ten tvůj doktor "udělal" s těma tvýma.. Mě se zdá divný i to šití...že ti odspodu šil to prso tak nějak nahoru do špičky....což mi přijde jasný že to dole bude "nafest" (namísto toho aby vypadalo jako "přirozeně prověšený", vlastně jako "kapka" když už....) a nahoře to bude "volný" Prostě mi přijde že ti to v obou případech šil stejně a podle mě úplně debilně. Tuhle prasárnu mi fakt hlava nebere. Holka drž se!!

tak to che vyndat a dát pod žlázu. Že prej pod tim svalem to evidentně mít nemůžu, že se to tam chytá a potřeti už to tam nedá...
pod žlazu mi to původně dát nechtěl, že prej bych tam za rok byla znova (že to spadne)
a teď to tam teda chce zas dát,že neni jiná možnost. Takže i kdyby se to povedlo, budu mit za 70 litrů prsa na rok, a to se vyplatí!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka: A nebyla by lepší i modelace?

jo prej by to ještě zmodeloval, když jsem do něj hodinu hučela že tam ty kůže je podle mě prostě moc..a trvám na posunutí levýho dvorce, kterej mam o 3 cm dál na straně než druhej (kterej mam taky hrozně na straně, a prej jsem to tak měla i předtim a nejde to víc posunout)
asi si ho prostě posunu sama no

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka: Budu držet palce,snad se to povede,jen klobouk dolů,že jdeš zase k tomu samému Dr.,toho už bych na sebe nenechala sáhnout,ale jiný Dr. by ti to neudělal jako reklamaci.Doufám,že nebudeš platit nic!To už by byl vrchol všeho !

Reaguji na Durová kovbojka: Rozhodne bych to na tvém míste řešila s jiným doktorem a peníze vymahala na tom...... Co ti tam tohle vytvořil........jestli jsem to dobře pochopila tak se v tom vrtal už dvakrát .......jdi za MUDr. Kufou to je myslím i soudní znalec v oboru plastické chirurgie tak by ti mohl poradit jak celkove postupovat....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka:
Prosím tě ty dovolíš tomu "doktorovi" aby tě zase operoval?...tak tomuhle se říká masochismus ....já si myslím že to vůbec není dobrej nápad. Nevěřím tomu že ten pán je schopen ti vymodelovat krásný prsa....už jen to jak se staví k tomu posunutí dvorce, evidentně se mu do toho nechce a je tedy ve hvězdách jak to všechno zase dopadne. Každopádně držím palce a doufám že pan "plastický chirurg" mile překvapí, moc ti to přeju i když jeho dovednostem a schopnostem už fakt nevěřím.

já nevim jestli k němu znova půjdu. píšu co mi řekl že by s tim udělal. já mu to i řekla že nechci k němu jít že mu nevěřim. tak mi dal fotky z operací a zprávu o tom co tam prováděl, aby si prej ten další doktor nemyslel že to dělal ňákej ******. i mě sám posílal jinam, abych viděla že to neni jeho chyba. ve středu jdu na konzultaci k urbanovi. ještě se chci objednat k někomu jinymu, ale zatim nevim ke komu. taky jsem myslela kufu, ale prej je arogantní, a to rozhodně teď nepotřebuju aby byl někdo na mě hnusnej...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka:
ufffff, tak mi spadnul šutr ze srdce, se mi dost ulevilo. Já myslela že jako už natvdo plánujete další operaci. Konzultace jinde je určitě dobrý nápad Jestli je Kufa arogantní netuším,ale je dobrej a v tomhle případě by měla i tak jít arogance stranou....tohle už není žádný "rozmar" ale řešení zoufalého stavu a podle toho by s tebou měl také jednat. Být tebou tak zrovna toho Kufu zkusím, jen ten termín konzultace bude asi "v nedohlednu"

no já nevim, když čtu na kufu recenze že je nemluvný, a arogantní a že maj pacietky pocit jako že ho obtěžujou, tak se mi k němu moc nechce. chtěla jsem k prosovi, ale ten zas byl nepříjemnej na moji kamarádku, tak nevim.

arrow
Neprodává v Bazaru

Za zkoušku nic nedáš a neznamená že byl na někoho nepříjemný tak že bude i na tebe.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka:
Doktor Tomáš Doležal dělá různé akce zdarma pro ženy v rámci reklamy,zkus se na něj obrátit.Třeba by ti pomohl.

Cituji Tamara79: neznamená že byl na někoho nepříjemný tak že bude i na tebe.

nepříjemný ve smyslu že když se objevily nějaké problémy, začal být protivnej že si stěžuje (operoval ji 2x a oboje neúspěšné) a to se mi nelíbí. Ono je dost nepříjemné, když je člověk nešťastnej že mu operace nedopadla dobře, a ten kdo mu to způsobil se k němu chová jako že ho maximálně obtěžuje a vymýšlí si.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Aha,no máš běh na dlouhou trať.Na každého chirur.se něco najde.Kamarádka šla tam kam já a má problémy.Ale ty si z části zavinila sama,prosadila víc ml než ji kůže a tělo dovolilo.Doufám že ti to dobře dopadne.Nejsu doktor,ale už z fotek jde vidět že ten impl.pod žlázu nepatřil.Psala jsem ti to myslím už po te první opce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené