Cituji Elluska: Tebe to navíc bude zbytečně stresovat.

ano přesně tak. nedovedu si představit jak dlouho by se to táhlo a to vše okolo, nervy... navíc na soud opravdu nemám peníze

Cituji Elluska: Požádej nějakého šikovného advokáta, aby sepsal výzvu k vrácení peněz a odškodného s tím, že v opačném případě předáš celou věc soudu a budeš požadovat náhradu majetkové i nemajetkové újmy a celou věc rovněž medializuješ.

ano takhle to zřejmě udělám. za 14 dnů jdu na další kontrolu, řeknu mu naposledy vše co mu řikám už rok, a pokud bude furt řikat jak je spokojen tak to udělám. No... a pokud mi řekně ať se teda s nima soudim, tak budu v prdce

Cituji teda: zakladatelka určitě podepsala souhlas se zákrokem, ve kterém byla i věta o tom, že pacient si je vědom, že výsledek operace může být ne dle představ díky reakci těla atd. atd. .

to je právě ono..na tomhle budou stavět

Cituji teda: jestli za to 70 tis stojí. Není to málo, to sice ano, ale obávám se, že případné náklady a hlavně nervové vypětí při běhání po právnících silně převýší počáteční investici.
Max. zkus dohodu s vedením kliniky, ať alespoň částečně refundují náklady spojené s operací jako určité bolestné, implantáty ti nikdo zpětně neuhradí.

nejvtipnější je, že mě k tomuhle doktorovi "objednal" přímo majitel kliniky, bylo to přes kamarádku, která s tim majitelem v té době měla jakýsi "poměr". ještě mi majitel psal sms že vše musi byt k moji spokojenosti apod. Problém je, že oni se mezitim rozešli velmi ve zlém, a já se na něj nemůžu obrátit Ještě aby mi tahle "protekce" spíše neublížila

Cituji Tamara79: On ji navrhne opravu,rizika sme podepsaly všechny majitelky a s tím sme do toho šly.Já bych zašla za jiným a doufala že mě to zdarma opraví skrz reklamu.

Já s tim pocitam že mi navrhne opravu, to je už teď jasné. Když jsem mu tam na minulý kontrole hystericky brečela, tak řekl že to opraví.
Myslíte že by mi to někdo opravil jinde jako že reklama? To se tady dělá? o tom jsem zatim neslyšela

Cituji xiuxina: Vyhledala bych i psychologa, kvůli podkladu o psychické újmě pro případný soud

toto mě už taky napadlo že udělám. Pravda je, že už rok pořádně nespim, v noci brečim...a i třeba přes den. Jedu v metru, přemýšlim o tom (24 hodin denně) a prostě se mezi lidma rozbrečim

Cituji Nikol79: tady snad nemůže nikdo ani náznakem říct, že to je ok a peníze musí vrátit a ještě se omlouvat horem dolem.

Cituji juicy: Ahoj, u nás na SR jedna baba tiež riešila nepodarenú opku - dávala to i do médií, pozrieť si to môžeš tu: http://vas.cas.sk/clanok/7721/takto-vyzeraju-prsia -za-4-000-eur-lekar-nepochybil-tvrdia-z-uradu.html

to je taky teda dobrý...
mám to stejně zmrvený jako ona, přesně když zatnu sval mam 2 prsa na sobě

holky a jak se mam dostat k tomu psychologovi to musim mit doporuceni od praktickýho nebo jak se to dělá, můžu přijít kam chci?

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda 4:

mám stejný názor. silné řeči o medializaci a právnících nic nestojí, fakt by mě zajímalo, kdo z uživatelek fóra by se v situaci zakladatelky k podobnému kroku odhodlal. Už jsem psala, já opravdu ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslíte že by mi to někdo opravil jinde jako že reklama? To se tady dělá? o tom jsem zatim neslyšela...........já o tom slyšela,ale musela by sis zajít na posudky jinam a někdo by se chytl.
Já si myslím že k psychologovi si mužeš zajít sama osobně,najdi si na netu nějakého co je nejblíž a objednej se.

Jak jsem už psala. Vyhledejte si jiného specialistu plastického chirurga. Aniž bys mu autora tohoto dila prozradila, požádej ho o prohlídku, vyjádření a možné vymahatelné postupy. I v tomto oboru existuje konkurence, a neni pravdou, že lékař nejde proti lékaři.

arrow
profile_image
Elluska
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na teda: Já ano. Kdyby mi někdo takto zmršil tělo, nenechala bych si to líbit, už jen kvůli ostatním. Podotýkám, že pracuji ve zdravotnictví a pohybuji se v tomto prostředí celý život, a i přes to bych to udělala.

arrow
profile_image
Elluska
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Durová kovbojka:
K Tebou placenému psychologovi doporučení mít nemusíš, ke klinickému ano, protože ti dělají na pojišťovnu. Počítej ale s tím, že ti kliničtí mívají docela dlouhé objednací lhůty, protože je většina lidí preferuje, a taky je dobré se poptat na případné reference. Stejně jako u jiných povolání, jsou lepší a horší, navíc každý pracuje trochu jinak a ne každá používaná metoda ti musí vyhovovat.

Cituji sarra: Aniž bys mu autora tohoto dila prozradila, požádej ho o prohlídku, vyjádření a možné vymahatelné postupy. I v tomto oboru existuje konkurence, a neni pravdou, že lékař nejde proti lékaři.

to už jsem udělala loni po první operaci. Byla jsem u Urbana, ten mi řekl že je brzo něco hodnotit (byla jsem tam 4 mesice po), a tak se furt nějak kroutil a nic jsem se od něj nedověděla, jestli je to udělané špatně, konzultace za 4 kila asi na 5 minut. Pak jsem byla u Borského, ten mi taky dohromady nic neřekl jestli to je špatně, že to může bejt reakce organismu a kde je uchycen jakej sval a dalsi veci co me vubec nezajimaly, a že jestli chci tak mi to předělá. No a druhý den po konzultaci u toho Borského mi ten muj volal že to opraví zadarmo (původně chtěl za opravu 25 tisíc). Takže muj nazor je že mu Borskej zavolal a řek mu že do toho šťourám. Sama primářka na další klinice mi řekla, že reklamovat to budu těžko, že je to teda hrozná práce že mě jako ženská chápe, ale že by mi to nepodepsala, že jestli chci jít do sporu ať si připravím hodně penez a nervů a že to bude trvat hoodně dlouho, jestli s timhle vším počítám a jsem na to připravená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené