arrow
profile_image
Vencaaa333
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojte všichni,
podal jsem více příhlášek na vysoké školy, ale moc mi z nich nevyšlo a tak jsem se rozhodl, že půjdu na VŠB-TU do Ostravy na Hornicko-geologickou fakultu obor Zpracování a zneškodňování odpadů. Souvisí to se životním prostředí a biologií a vím, že obor mě určitě bude bavit, proto bych se Vás chtěl zeptat zda nemáte někdo s oborem odpadů zkušenosti či známe v oboru a řekli mi například jaké je uplatnění a popřípadě spokojenost vaších kamárádů nebo co si o oboru myslíte? Budu moc rád za každou radu.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem vystudovala Podnikání a management v životním prostředí a tam byl jeden z hlavních předmětů právě Zpracování a zneškodňování odpadů - dělala jsem z toho i státnice. Přesně to splnilo to, co jsem chtěla, je to hodně ze života, věci, s kterými se prostě stále setkáváme. Dost dobře to leze do hlavy, pořád jsou důvody, kde zajít na exkurzi a odborníků v tomhle sektoru nebude nikdy dost . . . co vím, tak dokonce visí ve vzduchu uzákonění toho, že by snad každá firma vykazující při výrobě jakýkoliv odpad měla mít vlastního specialistu na ŽP a tenhle obor je na to jak dělaný.

Myslím, že s tím, jak se začíná klást důraz na ochranu životního prostředí, máš docela dobrou šanci se v takovém oboru uplatnit kdybych si vybírala znova obor, šla bych na něco takového..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené