arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo z Vás nestudoval fakulty v navazujícím studiu, konkrétně obor Bankovnictví a pojišťovnictví/podniková ekonomika a management? Přemýšlím o podání přihlášky a moc byste mi pomohly svými názory. M.

arrow
profile_image
Audrey1
od 15. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na maur111:
Na tvém místě bych si podala přihlášku na obě fakulty a uviděla bych, jestli mě přijmou na obě. Teprve pak bych se rozhodovala - pokud by bylo třeba.

Taky záleží, co bys chtěla v budoucnu dělat, jaké přijímačky (na kterou fakultu) jsou pro tebe zvládnutelnější, jaký obor už máš vystudovaný v Bc. atd.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vystudovaný obor mám - ekonomika a management obchodu.
Jediné, v čem mám zatím jasno, PEF ČZU, ale chci si dát ještě jednu v případě, že by mi tohle nevyšlo. Přijatelné přijímačky pro mne jsou takové, kde není matika. Také si chci dát přihlášku pro mne reálnou, že i v případě úspěšných přijímaček bych nastoupila ke studiu a ne jen tak vyhodit peníze.
Právě řeším trošku dilema, obávám se VŠE (jak studia, tak přijímaček) loni jsem si je zkusila, a to, co tam bylo, pro mne bylo skoro neznámé.

Prostě dlouho přemýšlím o 2. přihlášce a nenacházím žádnou optimální fakultu. :-/

arrow
profile_image
Audrey1
od 15. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji maur111: Právě řeším trošku dilema, obávám se VŠE (jak studia, tak přijímaček) loni jsem si je zkusila, a to, co tam bylo, pro mne bylo skoro neznámé.

Chápu. Přijímačky na navazující mag. obory na VŠE jsou podle mě obecně dobře zvládnutelné pro lidi, kteří už tam dělali Bc. (ideálně přímo na stejné fakultě, na kterou chtějí na nav. mag.). Ostatním asi nezbývá nic jiného než hodně samostudia.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené