arrow
profile_image
Lidu.LiLi.nka
od 3. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
bádám a pátrám po nějakých fajn kočičích granulkách, ale nějak se v tom ztracím. Momentálně mně zaujali tyto, ale pořád nevím podle čeho hlavně vybírat? Tuším že by měli mít vysoké procento obsahu masa / proteinu a aby neobsahoval obiloviny.. Ale dál se v tom ztrácím. Dosud jsem krmila proplanem, ale jak tak vse pročítam zjišťuji že to není žádna extra kvalita. Chci kvalitní krmivo po kterém bude mrňnous prospívat nó.

Děkuji

http://www.krmivo-brit.cz/produkty/kocky1/superpre mium2/krmivo4/dry3/brit-care-cat-crazy-im-kitten11 1111111112/

arrow
profile_image
Fidorka14
od 9. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mně se složení tvou vybraných granulí v celku zamlouvá, až na tu rýži...ale hledala jsem na internetu a našla granulky s ještě lepším složením. Důležité je, aby vždy na prvním místě bylo maso a nejlépe se v celém složení neobjevily žádné obiloviny a v lepším případě i rýže, protože tyto složky jsou častými alergeny a navíc, co si budeme povídat, kočka je čistě masožravec.

Přikládám odkazy na granule a jejich složení:
Orijen Cat+Kitten
SLOŽENÍ: Čerstvé vykostěné kuřecí maso*, moučka z kuřecího masa, čerstvý vykostěný losos*, moučka z krůtího masa, čerstvá kuřecí játra*, moučka ze sledího masa, červenohnědé brambory, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), Batata sladké brambory, hrách, čerstvý vykostěný candát*, celá čerstvá vejce*, čerstvá vykostěná krůta*, čerstvý vykostěný jezerní síh*, vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, čerstvý vykostěný sleď*, organická chaluha, dýně,kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, d-calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium (NCIMB10415)

ORIJEN CAT 6 FISH:
SLOŽENÍ :Celý čerstvý losos (14%), celý čerstvý sleď (12%), dehydrovaný losos (12%), dehydrovaný sleď (12%), dehydrovaná treska (12%), celý čerstvý platýs (3%), čerstvý vykostěný candát (3%), čerstvá vykostěná severská štika (3%), čerstvý vykostěný jezerní síh (3%), lososí olej (3%), sledí olej (3%), cizrna, červená čočka, zelená čočka, zelený hrách, hrachová vláknina, olej canola (řepka polní), vojtěška sušená na slunci, sušená chaluha, dýně, dýně máslová, listy špenátu, mrkev, jablka, hrušky, brusinky, kořen čekanky obecné, kořen smetanky lékařské, heřmánek lékařský, lístky máty peprné, kořen zázvoru, semena kmínu, kurkuma dlouhá, šípky, mrazem sušený sleď, mrazem sušený hejk, mrazem sušený platýs.

Essential Foods Jaguar:
SLOŽENÍ: Čersvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí a kachní maso, čerstvý losos a pstruh, brambory, čerstvá vejce, sladké brambory, hrách, čerstvá kuřecí játra, kuřecí tuk, kuřecí vývar, vojtěška, hrachová vláknina, lososový olej, brusinky, acai, borůvky, jablka, rajčata, pomeranče, hrušky, mrkev, špenát, květák, měsíček lékařský, mořské řasy, ženšen, zelený čaj, zázvor, probiotické kultury.

Pokud bych si pořizovala číču, tak bych se určitě rozhodovala mezi těmito 3 druhy. Je však pravda, že na takto kvalitní granule se musí přecházet velmi pomalu (třeba 14 dní), aby se s kvalitní stravou dokázal trávicí organismus kočky "sžít".

Osobně mám dva psy a krmím buď Essential Foods, nebo Taste of the Wild....TOTW mají také kočičí granule, ale to složení mi už přišlo, v porovnání s výše uvedenými, výrazně horší. Ovšem špička je ten Orijen (bohužel tím nekrmím, protože živím dva hladové chlupaté krky a jednoduše na to nemám, pokud bych měla prostředky, tak určitě volím právě tyto granule).

Tak kdyby ses chtěla ještě na něco zeptat, nebo s něčím poradit, tak se pokusím odpovědět. Mimochodem, pokud máš Facebook, tak tam existuje uzavřená skupina s názvem Granuláři a tam by ti určitě také poradili

arrow
profile_image
Sheryll
od 11. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, po mých zkušenostech s krmivy, kdy mi pes i kočka zemřely na základě běžně dostupných krmiv, doporučuji knihu Kočky by kupovaly myši...

arrow
profile_image
S0FIE
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krmím všechny kočky Nutra gold granulkama a všechny jsou zdravé a v pořádku včetně psů, mají krásnou srst....některým jsme dávali syrové máso, ale bohužel ne všechny naše zvířata hlavně psů, si na to nemohli zvyknout a měli zdravotní problémy, takže to chce vyzkoušet

arrow
profile_image
lamiel
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem krmila Apllaws pro koťata a dostupnější a dobré je třeba ještě od Brit, oba mají vysoký obsah sušeného proteinu, na tom hlavně záleží.

arrow
profile_image
Honeyna mojeid
od 14. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě doporučuji Arden Grange, nebo FirstMate.S tím chybu neuděláš. Nezáleží pouze na složení, ale i na kvalitě použitých surovin a tyto značky obojí splňují Rozhodně ne komerční krmiva (Hills, ProPlan apod....)

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já krmím těmi, co uvádíš a spokojenost. Je to dobrá kvalita za dobrou cenu
Potom mě ještě zaujaly granule Meowing heads, ale nemám důvod zatím měnit.

arrow
profile_image
Lidu.LiLi.nka
od 3. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hrozně moc Vám děkuji, hlavně je super že jste mi doporučili více značek mezi kterými vybírat chci pro toho mého mňauka to nejlepší v rámci možností, hlavně aby mu to krmivo nedělalo neplechu.

Budu i za další příspěvky vděčná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené