arrow
profile_image
kokoskap
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych mamce k 55. narozeninám dát návštěvu v kosmetickém salonu, kde by se jí postarali o pleť. Má trochu mastnou s rozšířenými póry a místy lehké pigmentové skvrnky. Cíl by byl (třeba i ve více návštěvách) vyčistit a zjemnit pleť a pokud možno vybělit ty skvrnky. Dám na radu zkušenějších... Díky!

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že dobrá kosmetička si poradí a sama navrhne vhodný postup a ošetření, není třeba si něco zjišťovat dopředu....Spíše když už recenze na danou kosmetičku, jestli ošetřuje jen, že udělá masku, masáž a všechno, nebo má třeba laser, ultrazvukovou špachtli, galvanickou žehličku apod....Co se týče vybělení pigmentových skvrn, tam si nemyslím, že je v silách kosmetičky s tímto pomoc, ale spíše už to je na laserovou kliniku....

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám stejný typ pleti, jak popisuješ a docela mi vyhovuje kosmetičkou navrhnutá diamantová dermabraze - působí jak na póry, tak i na celkové omlazení, prokrvení, vypnutí, .... akorát by bylo dobré jít víckrát, ne jen jednou.
Na pigmentové skvrny by mohl pomoct chemický peeling, ale tam bych byla dost opatrná, zejména pokud tvá máma není zvyklá na sebe kde-co patlat : reakce na kyseliny jsou různé a "odbornice" kosmetičky bohužel taky.

arrow
profile_image
oxfordlady
od 20. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,já mám podobný typ pleti a už od minulého roku používám Litokomplex. Je skvělý a jsem nadmíru spojená, protože se aplikuje ve sprše jen na minutu (jsem trochu lenoch a nemám ráda dlouhé procedury) a rozdíl jsem poznala opravdu brzy. Pomohl mi s hloubkovým čištěním a mám ted obličej jak dětskou prdelku. Hlavně se cítím líp a kůže je sjednocená a zářivá.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, každé dva roky chodím na ošetření frakčním laserem, právě kvůli rozšířeným pórům a skvrnám od sluníčka. Letos jsem se na prvním sluníčku namazala pouze patnáctkou a hned se mi objevily skvrny na tvářích, ostatní je nevidí, ale já o nich vím a drásají mi nervy. Takže jdu letos zase. Kosmetička ti žádné zázraky neudělá a doufám si tvrdit, že mám doma mnohem kvalitnější přípravky, než většina kosmetiček ...

Ošetření stojí normálně 10 tisíc, ale já ho jako stálá zákaznice mám za necelé 4 tisíce a za tuto cenu se dá koupit i na slevových serverech, jen si dej pozor, kam na ten zákrok půjdeš, musí ho provádět lékař, jinak to nebude ono a nevěřím tomu, že u kosmetičky ti něco takového pomůže.

Před ošetřením ti sestra natře obličej znecitlivující mastí. Nevím, jestli pomáhá nebo ne, pihy jsem si nechala odstraňovat ničeho a přežila jsem bez úhony. Poté doktorka ošetří pleť laserem, hned po ošetření uvidíš takovou síť, kterou laser vytvořil. Laser by měl odpařit vrchní část pokožky, takže po zahojení pleti budou rozšířené póry méně viditelné a pigmentové skvrny zmizí. Mě zmizely vždy úplně, ale asi záleží na tom jak jsou tmavé. Po několika týdnech si všimneš změny a budeš přemýšlet, co je na tobě jiného ... v podkoží se vytvoří kolagen a pokožka se vypne. Mě zmizely i jemné vrásky kolem úst, kam mi vždy zalézal makeup a strašně je zvýraznil, mimické vrásky na čele se zjemnily, ale je mi teprve 28 let.

Záleží na tom, jestli máš realistická očekávání nebo ne. Já jsem se zákrokem vždy spokojená, ale pigmentové skvrny mám poměrně světlé a kromě rozšířených pórů mě nic netrápí. Akné jsem nikdy neměla a nemám tedy žádné jizvičky. Kamarádka s problematickou pletí tam byla a spokojená nebyla. Vzhledem ke stavu její pleti se není čemu divit, jedno ošetření je pro ní prostě málo, má problematickou pleť, rozšířené póry, akné, jizvy po akné a vzhledem k solárku a jejímu životnímu (prý zdravému - ha ha) stylu má na svůj věk opravdu hodně vrásek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené