1. . .4567

Cituji newgirl: Podľa mňa ako som tu niečo napozerala, ti urobia bez modelácie zvätšenie.

Udělají dost holek z Ostravy tady mělo prsa bez modelace.........sice hrozné,ale bez jizev.

arrow
profile_image
Lucii26
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No podle mě je obojí na .... bohužel stačí si jen zvolit menší zlo, jdu juknout na pár fotek, kde je pouze zvětšení, jestli něco takového dohledám.....

Tak mam za sebou další (druhou) konzultaci a zase bez úspěchu. Sice mi doktor řekl, že mi udělá modelaci a augmentaci najednou asi za 60 tisíc. Prej i ty bouličky nahoře bych měla. Ale doktor mi vůbec nesedl. Pořád jen mlčel. Musela jsem se sama ptát. Kdybych neměla nastudováno, tak ani nevím, na co se ptát. Čtvrt hodiny jen telefonoval a za 10 minut konzultace si řekl 500,-. Takže k tomu taky ne. Ve čtvrtek jdu k nějaké ženské a 15. února k doktoru Šolcovi. Na toho spoléhám nejvíc, ale je drahej.
Jo a jsem z Plzně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MsBig: a už máš vyhlédlého doktora?

V poho ...chystám se ke Kurialovi

Siminči.. naopak! Tvoje prsa se mi líbí! Mně přijde, že tam ty boulíčky, které se mi líbí, máš. Já taky nechci trčící prsa, to ne.

Ten první doktor mi řekl, že by nedělal obojí na ráz, protože hrozí, že se bude špatně prokrvovat dvorec a bradavka a mohlo by dojít k jejich znecitlivění. A tvar, který chci, že mi neudělá, protože by mi to nevydrželo ani rok a šlo by to k zemi. Co když má pravdu?

Newgirl.. neřekla bych, že jsi po kojení dopadla hůř. Zdá se mi, že mám stejný výchozí stav, jako jsi měla Ty před operací.

Lucii26.. mně po kojení druhého dítěte zůstaly prsa stejně hrozný, jako po tom prvním.
Já si taky myslela, že mě zachrání jen silikon bez modelace. Ale pak mi doktor ukázal, jak by to vypadalo a to rozhodně nechci. Vypadalo to jako dvě vemena. Prostě to, co mam teď prázdný, by bylo plný, ale viselo by to téměř stejně. Fuj! Takže budu mít jizvy, které uvidím jen já a manžel a ostatní uvidí krásný výstřih a tvar prsou a to mi přijde super.

Cituji PrinceznaL: Takže budu mít jizvy, které uvidím jen já a manžel a ostatní uvidí krásný výstřih a tvar prsou a to mi přijde super.

Ty jizvy za rok vyblednou a pokud prsa opálíš,tak je nenajdeš

Cituji PrinceznaL: Vypadalo to jako dvě vemena. Prostě to, co mam teď prázdný, by bylo plný, ale viselo by to téměř stejně.

Rozumný doktor,bohužel ne každý to řekne a klidně silikon dá do čehokoliv.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucii26:
No sice si vybereš možná menší zlo...ve finále ale možná taky o poznání dražší protože za pár let to bude zralý na další opku Já teda když už, tak ať to stojí za to a jdu do modelace...a nechám si hned udělat i hezčí dvorce No ale zase musím říct že z tvé fotky to vypadá že ta prsa nemáš až zase tak moc veliký, že by to možná jen vyplnit implošem šlo a ze začátku by to asi vypadalo pěkně...otázka jak by byl ten imploš velkej a jak dlouho by to tak pěkně vydrželo.
Pokud jde o fotky tak taky záleží jak dlouho po opce ty fotky budou....viděla jsem slušný silikony pod žlázou už asi delší dobu po opce...v polosedě-pololeže....mě teď leží na břiše vytahaný věšáky...takhle by mi na břiše ležely dvě boule. Ta fotka mě definitivně odradila. Vypadalo to nechutně uměle a na to že to bylo uměly to prostě bylo hrozný. U přírodních bych řekla že to jde....u umělých to bylo asexuální. To že prsa vystavím tak na týden někde u moře je mi fuk, to případné viditelné jizvy přežiju, co je komu taky do toho, že...a manža taky přehlídne sem tam jizvu hlavně že to bude stát za to, navíc s podstatně trvalejším efektem.
A jak velký prsa by sis představovala?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na PrinceznaL:
Jéjéjé, to je prekérka. Hele a ten Dr. u kterýho jsi byla - jaký má reference? Třeba jen prostě není ukecanej. Navíc co by taky řešil - on koukne a má jasno Takže jestli je má dobrý výsledky.....Hele a nabízel ti pod sval nebo pod žlázu?

arrow
profile_image
Lucii26
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Škatule: No malinký mám to ano tak větší A, ale těžko to řešit bez konzultace, do tý doby tady můžu polemizovat jak chci. Další otázka co mě trápí, je právě to, že cca za 5 let ještě jedno dítko plánuju, tak nevím jestli to nenechat až po dětech, ovšem bude to pak na "starý kolena mít ještě význam"?? Jizvy no vím, že je nikdo neuvidí, ale i tak to kazí ten dojem z krásných prsou, přeci jen rýhu pod prsem na první pohled neuvidím. Hlavně mě trápí to, že už měsíc hubnu, ráda bych z 66kg, 170cm, tak na 57-58kg, zatím mám dole 3kg a úplně se děsím toho, co mi tam zbyde pak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji PrinceznaL: Vypadalo to jako dvě vemena.

Tak to je krásný výraz naprosto dokonale popisující jak to taky může dopadnout. Tak přesně nějakou takovou fotku jsem viděla a taky mě to totálně odradilo

Tak mám pocit že jsme tu jak dva blázni co si chtějí dobrovolně nechat rozřezat prsa

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucii26:
No jestli plánuješ časem ještě jedno dítko tak je otázka jestli ti modelaci vůbec někdo udělá....tedy jestli chceš kojit....ale třeba to jde bez problémů? To nemám tušení.
....já ti dám na starý kolena!! .....Já jsem právě v tom mladým věku o kterým ty píšeš - na starý kolena ....takže ti můžu říct, že význam to rozhodně mít bude

Reaguji na Škatule: To právě nevím, jaké má reference. Nikde jsem o něm nic nenašla. Je to tenhle doktor. A neřekl mi ani, jestli by mi dal implantát pod sval nebo pod žlázu. Neřekl mi vlastně nic.
http://www.medinel.cz/o-nas/

Reaguji na Lucii26: Jestli plánuješ druhé dítko až za 5 let, tak jdi do toho teď! Škoda žít takovou dobu a nejlepší léta bez prsou, ne?

Já osobně chci operaci co nejdřív. Je mi líto každýho léta bez prsou.

Reaguji na Lucii26:
ahojky, já bych si prošla více konzultací a pak bych se rozhodovala.......... ale podle mě by ti stačila modelace jen kolem dvorce, on se ti po augmentaci roztáhne a nevypadá to dobře a na prsu nemáš té kůže tolik(píšeš A)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené