1. . .34567
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Škatule: Jojo to mě napadlo hned tenkrát jak jsi psala že mi tam nezbude vůbec nic...říkala jsem si že bych ten imploš asi neměla čím zakrýt - jen "kůží" a to by asi vypadalo dost uměle.

no mě ještě z levého prsa trochu žlázy vzal mám stejný implantát v obou prsou 300ml(měla jsem levé prso větší)

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zdenč: Už jsem po operaci 3 měsíce. Taky jsem se starším chodila do posilky, ten je ted ve školce a ten mladší je dost divoky Ale asi to s ním někdy zase zkusím.
Manžel je pořád v práci-tak si musím poradit sama

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči:
A byla jsi u Kuriala aspoň na konzultaci nebo ne? Musím říct že se mi tvoje prsa fakt líbí. Musíš mít určitě klidné spaní že "nespadnou", to je super. Snažím se představit si to s kulatým implošem...jestli nebude nahoře takovej "nepřirozenej" přechod, ale mě by se asi víc líbily přeci jen ty "boule"

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Škatule: Nebyla jsem u něj,bavili jsme se spolu přes email a posílala jsem mu fotky..a právě kvůli té vzdálenosti jsem se mu omluvila a nakonec vzdala to..Měli jsme totiž jet původně dvě (byl domluvený i odvoz pro obě,to domlouvala ona ..),ona to vzdala kvůli zdravotním problémům,které u ní nečekaně nastaly a já sama na tu vzdálenost jsem si netroufla..Ale musím říct,že je to velice sympatický člověk!Mluvila jsem s ním i přes telefon..
Tak pro tebe jedině větší kulatý implantát,aby se ti udělal právě ten

Cituji Škatule: nahoře takovej "nepřirozenej" přechod,

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči:
Mě je asi jedno jesti s přechodem nebo bez přechodu...hlavně že to nebudou věšáky jako teď Detaily dořešíme až to bude aktuální

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Škatule: Mě je asi jedno jesti s přechodem nebo bez přechodu...hlavně že to nebudou věšáky jako teď Detaily dořešíme až to bude aktuální

škatule: něják jsem se nedočetla, jakou velikost podprsenky vlastně chceš, nebo jsem to přehlédla. Já měla půůvodně 70D při kojení 70F, po kojení 70C. Nafotila jsme prsa při kojení a ukázala fotky doktorovy, že tak přesně to chci. mám 485ml pod žlázou. Mám hodně žlázy, kvalitní kůži, takže by se to moc měnit nemělo. jsem 2týdny po operaci, ale je vidět, že velikost je přesná, jen musí trochu klesnout...
Jen tak mimo myslím, že tvé měření podprsenky je špatný, je vidět, jak ti je podprsenka velikánská, dle mě máš tak 70B-C?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MsBig:
Své představy jsem uvedla hned v úvodním příspěvku - ráda bych zpět svůj výchozí stav, možná ještě o trochu víc - plné 70D-70DD. Já doktorovi bohužel nemám co ukázat. Můj původní stav nebyl zase až takovej zázrak abych se toho držela zuby nehty a prsa při kojení vyfocený nemám protože by mě v té době ani ve snu nenapadlo že jednoho dne budu uvažovat o opce, nehledě na to že takový "dudy" taky nechcu.
Já si naopak myslím že mám konečně podprsenku která mi pěkně sedí a v které se cítím pohodlně a dobře. Rozhodně si nemyslím že je mi veliká. Přihodila jsem ještě fotku z boku...U podprsenky je důležité aby ty kostice dole to prso pěkně držely po celém obvodu, či jak to mám popsat. Než jsem si tuhle koupila vyzkoušela jsem podprsenek celou řadu a třeba každá podprda velikosti C mi tak akorát to prso z té vnější strany přeštípla a o pohodlnosti nemohla být ani řeč....pokud mám mít velikost C musím ale na druhou stranu zvýšit obvod ze 70 na 75 což už je na mě zase velký a prsa mi lezou ven spodem-horem. Samozřejmě svoje prsa nacpu i do 75B ale to už ty prsa fakt lovím všude jinde než v podprsence, nehledě na to že mám prso přeštípnutý kostící.....na spravnapodprsenka.cz je to pěkně popsaný. Takže, to jaký mám obvod prsou, myslím tím jak je velký hlavně ten spodní půlkruh každýho prsa, to je prostě jednou daný .....ať jsem měla prsa pěkný velký nebo vykojený věšáky....to že objemově to je už o něčem jiném je druhá věc, objem mi dodávají ty vycpávky.....což jsme si už potvrdily s Laky, že ta velikost podprdy je zavádějící....protože na pohled mám prsa evidentně měnší.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Škatule: po opke budeš šťastná. Ja som mala rovnaký problém. Najviac som si to uvedomovala v lete v tielkach či plavkách. Teraz sa teším ako malé dieťa hračke. Ja som sa rozhodovala 4 roky. Som blbá, že som nešla hneď. Modelácie sa ozaj neboj ak náhodou bude potrebná. Ak sa budeš starať o jazvy hneď po opke, oni ti to vrátia vzhľadom. Držím palce

Reaguji na Škatule: promiň, nečetla jsem vše. a už máš vyhlédlého doktora? Tak já věděla, že hned po kojení budu chtít jít na operaci, tak jsem fotila

arrow
profile_image
Lucii26
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Škatule: Přidávám se s podobným dotazem. Pročítám diskuze a musím říct, že je tady spousta inspirace. Žila jsem v domění, že augmentace by mohla těm mým věšákům pomoci, ale bohužel po přečtení příspěvků to vidím spíše i na modelaci. Měla jste některá podobně vykojená prsa jako já a stačily vám pouze implantáty. Modelace už mi přijde jako přílišný zásah, nehledě na ty jizvy, co se mi vůbec nelíbí. Na druhou stranu se děsím, co by mohlo s prsy udělat druhé dítko, když tohle svedlo jedno, na taková prsa si přeci jen připadám ještě moc mladá.

Cituji Lucii26: Modelace už mi přijde jako přílišný zásah, nehledě na ty jizvy, co se mi vůbec nelíbí.

Buď to riskneš,budeš mít bradavku hodně nízko a třeba i visící silikony nebo budeš mít po modelaci dvě jizvy a tvarově hezká prsa.
U povolených a prázdných prsou s bradavkou pod podprsní rýhou je ten výsledek bez modelace většinou tak jak tady holky píšou "přirozený" což je česky řečeno prsa jsou mírně povislá a silikony tomu příliš nepomohly.
Někdy se povede jim dát tvar,ale ne moc často.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lucii26: Modelace už mi přijde jako přílišný zásah, nehledě na ty jizvy, co se mi vůbec nelíbí.

Ty jizvy časem vyblednou a nebudou skoro vůbec vidět.

arrow
profile_image
Lucii26
od 29. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na tamaris: Já teda nevím, ale vidím je na každé ženě i když vyblednou, prostě tohle by mi celý dobrý pocit z té operace pořád kazilo....

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucii26: no ale čo je lepšie? Mať zvädnuté a nepriťažlivé prsia, alebo krásne plné s jazvou,ktora je skoro na nepoznanie hm? Podľa mňa ako som tu niečo napozerala, ti urobia bez modelácie zvätšenie.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené