arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
uvažuji o augmentaci, ale prcek je ještě malej takže si musím počkat řekněme do léta. A tak zatím sbírám informace. Vím, že je vás tu celkem dost co máte přehled i vlastní zkušenosti, tak vás chci poprosit o váš názor a radu co si s tím mým "materiálem" počít. Ráda bych se vrátila k tomu co jsem měla před dětmi - takový plný 70D i když už tenkrát to nebylo bůh ví co, víc materiálu jde prostě k zemi. Párkrát už jsem si říkala, že se s tím současným stavem nějak smířím, ale když to vidím takhle na fotkách, tak ne!! To je fakt katastrofa. Napadlo mě jestli by nebyla lepší augmentace i s modelací. Co jsem viděla fotky tak u povislých prsou ta samotná augmentace nevypadá až tak dobře, resp. s modelací jsou ty výsledky určitě lepší. Budu vděčná za každý názor či připomínku.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky, určitě je třeba, aby to posoudil plastický chirurg....já bych to u tebe na modelaci viděla, navíc to pak vypadá lépe a potom k tomu vložit implantát
Ale viděla jsem podobná prsa, kam se dal pouze imploš bez modelace a taky to vypadalo dobře....
První fotka - modelace
Druhá fotka - jen zvětšení bez modelace

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pulspuls:
Jojo, je mi jasný že doktor to má ve voku. Spíš se ptám proto, že - víc hlav víc ví. Na konzultaci se teprve chystám a protože je do opky ještě daleko tak na ní zase ale ani nechvátám. Nicméně ráda bych věděla na čem sem, co mě čeká a taky mě zajímá názor "praktických uživatelek".

K těm fotkám - no je vidět že ta bez modelace měla taky ta prsa o něco menší. Ten výsledek po modelaci ale vypadá fakt pěkně, když pominu ty jizvy, ale to je snad otázka času.

Implantát se v těhle případech dává asi jen pod žlázu že? A jak asi velkej? Ono tou modelací se to prso zase trochu zmenší, takže já vůbec nemám představu o velikosti...abych se dostala na těch plných 70D

Ahojky, osobně si myslím, že bez modelace by to nevypadalo asi dobře podle fotek mi přijdou dost povadlá, ale co dr. to názor, osobně jsem tedy po kojení skončila na modelaci, takže sem o "materiál" vlastní nepřišla já byhc to u tebe viděla na modelaci s implantáty....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Škatule: řekla bych,že to máš tak tak na hraně bez modelace..V každém případě,bych už raději do modelace šla!Vidím to na modelaci+implantát..a nebo jenom modelaci..Vložit implantát do povadlých prsou je docela risk..Ta paní v pravo na fotkách od pulspuls,co má jenom implantát bez modelace,má prsa malá a né tak povadlá..
Já sama mám modelaci + 300ml implantát po svalem..Chtěla jsem malý implantát pod sval.Kdybych měla jenom implantát,tak není jistý výsledek (že pak budou pevná) a navíc bych musela mít velký implantát (přes 400ml) po žlázou-což jsem nechtěla ..Šla jsem do větší jistoty i přes jizvy...

Určitě modelaci s implantátem, klidně větším. Podle fotek bych typla, že máš menší vel. než 70 D... Při modelaci Ti doktor udělá i pěkné dvorce a operace bude mít mnohem větší a trvalejší efekt. P.S. Fotky Ti pošlu odpo do mailu....

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podívej se ke mně do galerky, mě taky doktor strašil i modelací. Nakonec jsme se domluvili jen na větším implantátu a ted při kontrole byl sám svou prací nadšenej Prej zatím opravdu stačilo jen vložit větší implantát. Jinak před dítětem jsem měla 75D, takže na velká prsa jsem byla zvyklá. Proto jsem i ráda, že jsme nakonec dali víc ml.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja si myslim, že možno aj bude stačiť zvatšenie s úpravou bradaviek. Tie by boli príliš veľké ak by si vložil len imploš. No neviem ci nemáš moc nízko bradavky ( len na zvätšenie.
To je len moj názor. Mne raz jeden doktor vravel, že ak je bradavka viac ako 21 cm od klučnej kosti, tak už sa doporučuje modelácia. Kuk galerku (modeláci+zvatšenie). Jazvy mám skoro na nepoznanie po 4 mes.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na newgirl:
Newgirl, tvoje prsa mám uložený jako vzor. Ty prostě obdivuju a takový nějaký bych si představovala, i když o fous větší....Pokud jde o ty cm od klíční kosti, tak já jsem naměřila 23 cm. Ale ono asi záleží taky na výšce. Třeba u někoho kdo má 165 cm je 21 cm limit pro modelaci... Já mám 182 cm...takže pro mě může být hranice třeba 35 cm (chechtající se smajlík).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na benob:
Díky moc za fotky....po roce stále moc pěkný, jizvy taky super. Kolem dvorce to není vůbec vidět, to je bomba.

Konkrétně tuhle podprsenku jsem musela mít 70D. Menší mi byla prostě malá...jinak jsem nosila 75C a i do 75B to nacpu - asi záleží na střihu a jak to tam sroluju. Takže bůh ví co mám přesně za velikost.

Nemáte prosím někdo představu nebo odhad, kdybych šla jen do modelace, jaká velikost by mi asi tak zůstala?

Cituji Škatule: kdybych šla jen do modelace, jaká velikost by mi asi tak zůstala?

V podstatě žádná
Máš ta prsa prázdná a modelací se dává pryč právě ta "velká kůže" no zbyde fakt jen to uvnitř obalené ve zmenšené kůži.Takže velikost bys měla asi jako když zvedneš ruce a ještě si prso tak o 5cm utáhneš k hrudníku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Cituji Škatule: kdybych šla jen do modelace, jaká velikost by mi asi tak zůstala?
V podstatě žádná

...ještě jsem to ani nedočetla a už se tu lámu smíchy....

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha čo som našla. Pokukaj. Možno pomôže
http://www.realself.com/Breast-lift/reviews

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
Laky, díky za jasný a výstižný popis - jsem si to představila a smíchy tady brečím.

...takže samotnou modelaci zavrhuju....asi chápete, že? To by bylo z bláta do louže...

Cituji Škatule: Konkrétně tuhle podprsenku jsem musela mít 70D. Menší mi byla prostě malá...jinak jsem nosila 75C a i do 75B to nacpu - asi záleží na střihu a jak to tam sroluju. Takže bůh ví co mám přesně za velikost.

Jinak si asi kupuješ špatnou velikost nebo to asi dělá velikost vycpávek
Protože když moje velikost je 75/D před i po úpravě prsou - výška 175cm,tak tvoje prsa jsou opticky o dost menší.
Jednoznačně budeš asi potřebovat silikon a dala bych raděj i modelaci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené