arrow
profile_image
pyrolis
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Před 4,5 měsíci jsem vysadila antikoncepci. Brala jsem ji 10 let v kuse, vyzkoušela jsem více druhů. Poslední 2 roky se mi objevila příšerná celulitida, která začínala už od kolene nahoru. Je pro mě nemožné vyjít v minisukni, protože ty nohy vypadají jak z rosolu. Akné se mi začalo dělat po 14 dnech od vysazení, pupínků je hodně, ale dá se to přežít. Celulitida je stále stejná. Je ještě nějaká šance, že vymizí? Dokdy vás trápilo akné? Samozřejmě se snažím jíst víc ovoce, zeleniny, pít + nějaký ten ostostřepec, gynex, regalen. Váha se mi nijak nezměnila. Může se to nějak projevit až za delší dobu?

arrow
profile_image
majda012
od 25. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mně se celulitida trochu zlepšila, ale asi to nikdy úplně nezmizí:( od té doby co to neberu se to aspoň nezhoršilo a to jsem moc času cvičení nedala a pít přes den často zapomínám a doháním to večer:D akné mám pořád i když pubertu mám dávno za sebou. Dokonce i u doktorky jsem byla, ale řekla, že to je spíš hormonální a zázraky ať nečekám. Navrhla mi antikoncepci, tak jsem ji poděkovala a vzala si recept na antibiotickou vodičku. Trochu se to zlepšilo a pak jsem se naučila vybrat kosmetiku a čistit pleť...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S celulitidou zkušenost nemám, ale akné mě na plný pecky vypuklo tak 3 nebo 4 měsíce po vysazení hormonálky (brala jsem taky 10 let), teď to bude rok od vysazení a trápí mě to pořád, i když už to není taková tragédie. Postupně mi "bujelo" na obličeji v různých místech, čelo a tváře už nemám tak hrozný, ale nemůžu se za boha zbavit boláků kolem brady a těsně pod obličejem u krku. Stravuju se řekla bych velmi dobře, pohybu mám víc než dost, asi to chce vydržet... ačkoliv mi něco říká, že úplně se toho nezbavím nikdy. Vydrž!

arrow
profile_image
syslice
od 24. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi je to individuální, ale antikoncepci jsem brala snad ani ne dva roky v kuse a beďary mě trápily další dva roky po vysazení určitě (a to jsem předtím neznala nic jako pubertální akné) Pomohly různý vitaminový tabletky jako biosil plus, aloe apod. ale hlavně to chce čas a bohužel trpělivost.

Nepoužívala jsem žádný makeup, takže to nebylo úplně super období, zvlášť když koukám teď zpětně na fotky.

Četla jsem, že hojně lidi používají na akné vysoké dávky vit B5, prý to pomáhá, ale sama nemám ozkoušené.

Na celu samozřejmě pohyb, pití, masáže, ale osobně mi přijde že je to marný boj, protože mně se nikdy nepodařilo se jí zbavit, max trochu zredukovat (ale žádná sláva).

Antikoncepce je s*v*i*n*ě. Absolutní většinu kamarádek jsem přesvědčila, aby vysadily a většina se potýká s podobnými problémy - akné, rozhozený hormonální systém. Já dokonce několik měsíců po vysazení skončila s akné na isotretinoinové léčbě, to byla poslední možnost. Zkoušej stále tu přírodu a pokud se to do pár měsíců nehne, utíkej na dermatologii. Celulitidy se teď docela obstojně zbavuji pravidelným cvičením, stravou a pitným režimem. Jinak mám vysazeno už 19 měsíců a stále nejsem OK.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené