arrow
profile_image
Lejlina
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem měla tuto barvu v pytlíčku tmavě hnědou a po dvou třech umytí to bylo úplně pryč, nemusíš se bát ale možná zaleží na typu vlasů, skus se zeptat nějaké kadeřnice

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jestli máš hodně světlé blond vlasy, mohla by ti hnědá chytnout do zelena nebo do nehezké barvy - vlastní zkušenost, blond se má barvit hnědou s příměsí červeným pigmentů myslím a pozná se to nějak podle čísla.

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednou jsem zkusila v urgentní krizovce palette shampoon, a nevymylo se to nikdo, doteď to mám na konci vlasů. Od té doby, se této značce vyhýbám obloukem. Takže pokud máš blond vlasy, tak radím nebarvit nezkoušet !!

Holky, tak já nevím. Ale chtělo by to změnu, blondýna jsem už 5 let a předtím jsem barvu vlasů docela často střídala (měla jsem hnědou, blond melír v hnědých vlasech, byla jsem černá i mahagonová ). Palette Color Shampoo (v těch žlutých krabičkách) zkoušet nebudu - to se prý vážně nevymývá. Ale ty pytlíčky mě lákají! Vyzkouším to na spodním hrubším pramínku a pak dám vědět. Nějaký ten rok zpět jsem si koupila v drogerii Teta hnědé tužidlo, dala jsem jej na blond vlasy, ale chytlo mi to hnědo-fialově. Ale to po 2 umytích bylo úplně pryč!

Cituji cherrinka: blond se má barvit hnědou s příměsí červeným pigmentů

Ano, tohle mi už řekly 2 kadeřnice.

Víte, blond bych chtěla, ale na několik dnů bych třeba chtěla změnu a láká mě i červená (mahagon), ale vážně bych chtěla, aby se to vymylo úplně. Mám strach, že se mi to bude vymývat třeba do zrzava nebo do nepěkné blond a pak nevím, co bych na ty vlasy dala, abych je zesvětlila - když na ně budu pořád dávat melír, taky ty vlasy úplně zničím, budou mi upadávat, když dám na to blond barvu, tak se ta barva hned vymyje (mi žádná blond barva z drogerie, ať už Palette nebo L´Oreal Casting prostě NEDRŽÍ).

Vyzkouším to na tom 1 prameni, nic jiného mi nezbude. Třeba to chytne zase fialově nebo zeleně a přestanu už experimentovat. Děkuji!

... Kdo ví, jak by tento šampon chytl na hodně světlých blond vlasech, jestli by to byla taková ta ohnivě červená (tahle barva se mi líbí od dětství, sestřenka červenou má a já se za ní vždycky otočím! ).
Pokud by se ta hnědá vymyla, zkusila bych pak jít i do téhle ...

arrow
profile_image
Adela
od 16. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ten pytlíček se vymyje úplně v pohodě, i na hodně zesvětlených vlasech, používám je pravidelně, právě kvůli odrostům, pokud si nejsi jistá, dej si tu barvu jen na 5 minut, to pak vydrží jen do dalšího umytí, když se ti barva bude líbit, příště můžeš nechat déle, stojí to jen pár korun, rozhodně ale nedoporučuju palette color shampoo v krabičce, to drží jak klíště!

arrow
profile_image
Adela
od 16. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Catyy: tahle barva se mi líbí od dětství, sestřenka červenou má a já se za ní vždycky otočím!

dej si tu barvu jen na chvilku, stačí dvě minutky, když se ti nebude líbit, v pohodě to vymeješ šamponem ještě ten den

Reaguji na Catyy: Používám jí na ty dorosty A chytá hezky, čím déle nechám tím je "červenější"

Děkuju, holky! Já bych vážně ráda změnu (aspoň na chvíli)! Vyzkouším a napíšu.

arrow
profile_image
Terezaa
od 16. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Catyy:

Také si myslím, co holky, že tento pytlíčkový Palette se vymyje dobře. Tak pak dej vědět a třeba hoď fotečku, jak to chytlo na tvé vlasy

Takhle vypadají moje vlasy po použití toho výše zmíněného červeného palette šamponu..

arrow
profile_image
dahilla mojeid
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

super barvička

Reaguji na Krvinkaxxx:
Wow! Ta barvička se mi líbí! A na jaký podklad jsi ji dala? Tipla bych si, že na světlou (blond) ti takhle červeně chytla.

Reaguji na Catyy: No mám takový špinavý blond, barva sena

Cituji Catyy: Kdo ví, jak by tento šampon chytl na hodně světlých blond vlasech, jestli by to byla taková ta ohnivě červená (tahle barva se mi líbí od dětství, sestřenka červenou má a já se za ní vždycky otočím! ).
Pokud by se ta hnědá vymyla, zkusila bych pak jít i do téhle

Měla jsem ji kdysi na melírovaných a ano, byla to krásná ohnivě červená Na nemelírovaných byla tmavší, ne tak zářivá. Ale vymývala se tedy hodně špatně! Samozřejmě po každém umytí se odstín změnil, ale pořád na vlasech byl, fakt docela dlouho, žádných 8 umytí a konec.
Mně se naopak dobře vymývá Color Shampoo, ale asi je to tím, že volím odstíny blízké mé barvě, ne žádné výrazné změny...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené