arrow
profile_image
Annie144
od 8. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
chtěla bych moc poprosit, jestli někdo z Vás má zkušenosti s opravdu dlouhotrvajícím exémem, který se rozlézá po celém těle, přemisťuje se a svědí.
Přítel tím trpí téměř 3 roky a cpou mu samé antibiotické masti, jenže vše k ničemu. Žádná z navštívených kožařek mu nedokázala pomoci, tak mě napadlo, nevíte o nějkém centru, kde by se dalo klidně i zaplatit za kompletní testy? (Moč, krev, vzorek postižené oblasti)
Moc děkuji za každou reakci, jsme už celkem zoufalí.

arrow
profile_image
linda-kol
od 5. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano mám, kožařky nic nevyřešily, jen mi předepisovali masti s kortikoidem, který zabraly, ale jen problém skryly a za nedlouho byl zpět. Chce to se s tím smířit, že se to moc nezlepší, já mám teda nejspíš alergický ekzém, používám krém od Biodermy na atopickou pokožku, který alespoň zabrání svědění, dále piju pročišťující čaje a snažím se vyhýbat alergenům. Takže není od věci si nechat udělat testy na alergie. Jinak já to s ekzémém mám tak, že vždy přes zimu zmizí a na jaře je zpět. Hlavně neškrabat! A taky neni dobrý používat sprchové gely a podobné věci, co tu kůži akorát dráždí a nemýt se často, zní to možná nechutně, ale ekzematici by se měli mýt jen tak třikrát týdně jsem četla.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ekzém by se měl léčit zevnitř ne zvenku. Já ho mívala příšerný, strýc mi ho dokázal vyléčit za tři týdny. Vhodnou stravou, ovocné a zeleninové šťávy, bylinky na očistu jater a ledvin. Žádné jedy do těla. Pokud by se chtěl vydat touhle cestou, doporučuji principy čínské medicíny. Není potřeba kupovat žádné drahé preparáty. Zvenku promazávat přírodními oleji a masly. Za sebe vím, že to funguje. Ale je třeba opravdu disciplína a plno potravin vynechat a plno zařadit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené