arrow
profile_image
Anabel
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak po 14 dnech : dva pupínky na obličeji a rychle se mastící vlasy
a mám dost citlivý bradavky, nemůžu se jich dotknout jak bolí nestalo se to někomu? Nevíte z čeho by to mohlo být?
Jinak mám trochu lepší náldu, nemám tak divnou náladu jak sem skoro každý den měla

arrow
profile_image
Agigue
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já sem hodím trochu větší odstup - 5 měsíců po vysazení mého osmiletého zobání:
+ : ms konečně po letech naprosto nebolestivá a slabší, naskočila okamžitě po vysazení a drží se +-3 dny podle cyklu, žádné výkyvy nálad, ohromná chuť na sex, žádné bolesti hlavy (dříve i každý druhý den), lehčí pocit v lýtkách a nějak líp se mi i dýchá
- : zpomalil se mi metabolismus a přibrala jsem, příšerné akné na zádech a ramenech (vyloženě bolák vedle boláku ale obličej docela normál, na ten neměla ani antina vliv) a tak před měsícem, dvěma(téměř přesně jak mi i vyskočilo to akné), jsem se taky potýkala s citlivostí prsou, ta hraničila až pomale s bolestí, ale odeznělo to asi po měsíci

Celkově ale spokojenost, nelituju, problémy co zbyly jsou vyloženě kosmetické a věřím, že je odstraním detoxem. Zdraví je mi přednější než vzhled nebo pohodlnost. K vyrovnání hormonů, co se týče naskočení ms, můžu doporučit Jančovy tablety - ty na pánevní oblast a pak kapky z ostropestřce, nebo aspoň já je brala a s tímto jsem problém neměla

arrow
profile_image
Dašina
od 2. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po měsíci zpoždění jsem to konečně dostala To je radosti Byla jsem už hrozně nafouklá..

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já neberu HA od listopadu a nemůžu si to vynachválit. Menses mám pravidelnou, což je zázrak. Mě se pleť zhoršila okamžitě, ale chodím každý měsíc ke kosmetičce a teď mám pleť ještě lepší, než když jsem brala HA. Teď zase nastalo padání vlasů, tak beru pupalkový olej. Už aby se to tělo dalo do klidu a bude to v pohodě.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Agigue: Jančovy tablety

Můžeš napsat prosím, kde se to dá koupit a za kolik?

arrow
profile_image
Agigue
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sportacka: jsou to tyhle http://www.lekarna.cz/jancovy-tablety-spa-tbl-100/ mohli by je mít v každé lékárně. Za pár korun a opravdu mile mě překvapily a pokud to nebyl placebo efekt, tak mi i pomáhaly při bolestech při ms, srovnatelně s ibalginem

arrow
profile_image
Martulli
od 12. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, přečetla jsem si vaše komentáře a řekla jsem si dost. HA jsem byla asi od 16 let a brala jsem ji doteď, takže skoro 7 let a teď si říkám, proč já blbá puberťačka jsem s tím v té době vůbec začala. Asi proto, že všechny mé kamarádky kolem to braly a chtěla jsem si připadat dospělá. Menstruační bolesti jsem předtím měla, než jsem HA začala brát, šílené, ale dalo se to vydržet. Tak doufám, že teď to bude lepší. Jak některé z vás tady píšou, že jste přibraly, máte větší chuť na jídlo? Nebo jen tak se postavíte na váhu a máte pár kilo navíc? Toho přibírání se bojím, protože už teď si připadám jako koule.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Martulli: Jak některé z vás tady píšou, že jste přibraly, máte větší chuť na jídlo? Nebo jen tak se postavíte na váhu a máte pár kilo navíc?

Bohužel u mě ta druhá možnost. Hlídala jsem se hodně a stejně jsem za 4 měsíce přibrala 4 kila. Teď už jsou ale dole. Něco jsem dala cvičením, něco šlo samo a přijde mi, že si teď můžu dovolit jíst víc než při braní HA.
Jinak bych ale řekla, že přibírání je ojedinělé. Holky po vysazení spíš hubnou.

arrow
profile_image
simipimi
od 7. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky chtela sem se zeptat jestli ste si někdy zjištovali kolik hormonu je v jaký antikoncepci?Já sem na to koukala na netu protože me bylo po antikoncepci zle tak sem si nechala napsat nízkohormonovou a na nakou dobu to bylo lepsi pak sem prešla na tu nejmín hormonovou která jde brát to mi bylo jestě lip ale nakonec sem ji vysadila uplně a je mi beztak nejlíp,taky nemam už změny nálad,bolesti hlavy a oteklé nohy ale bohužel mi vymizela menstruace tak budu muset HA zase nasadit

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na simipimi: Nechci ti do toho kecat, ale takhle naivně nepřemýšlej. Jestli ti menses vymizela, tak nech tělo odpočívat, žádná HA ani vyvolávačky. Mysli na svoje zdraví a ne na pohodlnost.

arrow
profile_image
Martulli
od 12. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mia_Sofia:
Tak to jsi mě uklidnila... Teď to neberu první týden a zatím žádné změny nepociťuji, jen mě možná trochu bolí břicho... Ale snad to nebude z toho...

Ahoj, taky dost uvažuju o vysazení HA, hlavně nechci do sebe rvát ty hormony a taky od te doby, co jsem ji začala brát jsem dost přibrala. Já pořád váhám, ale přítel mi pořád říká až to přestanu brát, vlastně on s tím přišel první ( což je u chlapa dost zvláštní ).
Mám pořád obavy z toho, co to s mým tělem udělá, mám docela strach (jak tady píšete), že plet' se zhorší a začnou vypadávat vlasy - už ted' mi dost vypadávají a plet' se mi právě zlepšila po HA. Takže snad ten strach překonám a taky se toho svinstva zbavím!

arrow
profile_image
LucaX
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak hlásím stav po 2 měsících od vysazení- naprosto super! MS naskočila hned, je pravidelná, slabá, nebolestivá (kvůli silné a bolestivé MS jsem HA začla brát). Co se týká pleti tak zatím žádné závratné změny, možná tak 2 pupínky za celé 2 měsíce, ale ty se mi občas objevily už i při braní HA, takže pohoda. Vlasy se mi mastily odjakživa docela dost, takže tohle nedokážu posoudit, ale zdá se mi, že mi už tolik nepadají. Žádná bolest hlavy jak jsem tu už psala, nemám nateklé nohy, žádné příšerné nálady, takže za mě fakt super.

Cituji Misia: Mám pořád obavy z toho, co to s mým tělem udělá

já ty obavy měla taky, ale dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš A jestli Tě v tom podporuje i přítel, tak to je další bonus, není sobec a asi mu na Tobě záleží. Změny jsou individuální, každý na to zareaguje jinak, ale všechno se dá řešit. Jak tu psaly holky, že s pomocí kosmetičky nebo bylinek se to dá zvládnout, podle mě je všechno lepší než to svinstvo.

Cituji LucaX: je všechno lepší než to svinstvo

To máš pravdu.
Určitě to mám v plánu, ale asi až po zkouškovém ( vím, je to asi jen výmluva), ale vážně stresy se školou a pak stresy z toho, co se se mnou bude dít není moc dobrá kombinace.

arrow
profile_image
LucaX
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misia: Já taky vysadila až po státnicích, taky mi stresy s učením bohatě stačily, takže jsem nechtěla řešit ještě případné problémy po vysazení do toho všeho...I když teď si uvědomuju, že jsem teď po vysazení mnohem klidnější, nejsem už tak úzkostná a ze všeho tak vystreslá, takže možná by mi to naopak pomohlo už předtím, kdoví...Nebo taky ne. Ale člověk to zjistí jedině tak, že to prostě zkusí. Tak držím palce ať to máš bez problémů a aby Ti to jen prospělo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené