arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj,je tu někdo kdo studuje na této škole obor-komunikace a lidské zdroje?pořád váhám mezi několika školami a obory,tak by se mi hodila každá zkušenost či rada z vaší strany.zajímala by mě kvalita školy,výuky,profilové předměty tohoto oboru,nebo jakékoli postřehymoc děkuju

Reaguji na matty28: to by mě také zajímalo, od dubna bych tam chtěla nastoupit

arrow
profile_image
LadyJ
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 14:31:21 - Připojeno během spojování:
Všem zkušenosti se studiem na teto škole

Letos končím VOŠ a uvažuji o studiu na vysoké škole rozhodují se mezi UJAKem a VŠEM mělo by jít o dálkovem stuium pří práci, obor podniková ekonomika Chtěla bych se zeptat na vaše zkušeností se studiem hlavně na škole VŠEM.... Předem děkují

arrow
profile_image
janicka.pekna
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já chodím na čzu a s touto školou nemám zkušenost, ale spoustu informací se dozvíš na vejska . cz

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LadyJ: Ahoj, já jsem studentka školy VSEM - dálkového studia. Mám tedy jiný obor - Komunikace a lidské zdroje. Zkušenosti jsou fajn..vše funguje jak má a hlavně rozhodně tedy nemám nic zadarmo. Musím se připravovat na zkoušky, psát seminární práce,chodit na přednášky....zkoušky se dělají formou elektronických testů přímo ve škole - s tím,že jsou jednotlivé zkoušky tedy velmi ostře sledované. Pokud by člověk chtěl podvádět - nemá šanci. Já si tedy nemůžu zatím nic stěžovat, za rok bych měla snad dodělat Bc. Máš nějaké konkrétní dotazy ?Já jsem si na systém ve škole docela rychle zvykla takže mi to nepřijde nijak zvláštní,ale oproti státní VOS to rozhodn rozdíl bude.

arrow
profile_image
LadyJ
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jannnie:
A jak to je s jazyky na teto škole......kolik je povinných?Jak často navštěvuješ školu? Jde tato škola zvládnout pří práci?
Předem moc děkuji

arrow
profile_image
Lovelessss
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je povinná jen angličtina (pro kombinované studium), resp. je povinná zkouška z ní, jako předmět není, i když teď třeba běží na VŠEM kurz, který se ale platí extra.

Jinak co se týče docházky, tak první ročník je 1x za 14 dní sobota (případně neděle), já jsem teď ve druháku a to je výuka 1x za 3 týdny.

Připadá mi, že nároky jsou poměrně vysoké, rozhodně žádná flákačka, že by člověk dostal něco zadarmo, na každou zkoušku se musí učit. Mám pocit, že chtějí mít dobrou pověst, a tak po studentech chtějí max. Pro mě je maximální výhoda to, že výuka je pouze o víkendech a nemusím si brát tedy dovolenou, a že si můžu zkoušky plánovat dle toho, jak se to hodí mně a nemusím řešit nějaké zkouškové, když toho mám zrovna v práci hodně a potřebuju zůstávat přesčas..

Jinak zvládnout se to dá, jen si člověk musí udělat nějaký režim a připravovat se tak nějak průběžně a nenechávat vše naposled. Jsem na kombinovaném studiu Komunikace a lidské zdroje a loni se mi do některých zkoušek nechtělo, pak jsem měla úraz a teď se večer co večer učím, abych si ty zkoušky co nejdřív dodělala a netáhla si to dál..

Občas mě tam štve, že mění "pravidla" za běhu - když jsem nastoupila, tak pokud člověk chodil na přednášky, tak dostal +10 bodů u zkoušky, tak ti to mohlo zlepšit známku (to zrušili), najednou se v průběhu prváku staly povinné prezentace seminárních prací (studijní nám nechtělo k tomu nic říct, nikdo nevěděl, jak to bude probíhat), změnil se počet povinných seminárních prací... neříkám, že by to byl až takový problém, ale když se tam hlásí člověk, který chodí do zaměstnání a jde si zaplatit školné proto, aby měl výhodu, že výuka a zkoušky jsou o víkendech, a pak jsou prezentace seminárek ve všení den, tak to trochu otráví... ale jinak docela dobré

arrow
profile_image
krinoha
od 21. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přemýšlím o téhle škole jako o alternativě za UK - Marketingovou komunikaci a PR, ale popravdě moc nechápu to jejich rozdělené školné. Vyplatí se opravdu zaplatit si to dražší, nebo stačí základní? A i když je tady ze všech škol asi nejnižší školné, neni to v závěrečném součtu přesně naopak?

arrow
profile_image
Danule1
od 30. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VŠEM je jedna z nejlepších škol co znám - kvalitní výuka a lektoři. Chodím na ni již třetím rokem a jsem moc spokojená. Rozhodně ji můžu všem doporučit a pokud se potřebujete na něco zeptat, tak mi určo napište do zpráv.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené