arrow
profile_image
janule600
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojik holčiny,
mám za sebou vysněnou opku a musím říct, že nejsem vůbec ale vůbec spokojená....Těšila jsem se na velké prsíčka a nic...Měla jsem navhrnuto 620g kulaté extra vysoký profil pod sval....Probudil jsem se s 465ml kuatýma a vysokým profilem...před operací jsem musela ještě 6h čekat než mi přijedou prsa...(myslela jsem ty 620 a nic)...jsem fakt zklamaná, nevíte za jak dlouho bych mohla znovu pod nůž...tydle vypadají jak slušné dvoječky...fakt nic moc...jsem 4 dny po opce

A jak ti to doktor zdůvodnil?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, no to je teda děsný, vím, že jsi vysoká a ramenatá a je mi jasný, že jsi měla svůj sen a teď jsi strašně zklamaná. chceš jít jinam? nebo ti tu reopku udělá ten samý doktor? To on by ti musel říct, za jak dlouho ti to udělá, mohl by vlastně ještě než se zahojíš, v tomhle problém není, jde jen o to, jak a jestli se s ním dohodneš.. máš kdyžtak finance na novou operaci jinde? Holka to je fakt smůla.. napíšeš kdopak je takový, že tohle umí? Držím palec, ať to dobře dopadne.. H.

Ahoj, je mi líto, že nejsi spokojená. Teoreticky by ti to sice mohl vyměnit hned, ale asi bude lepší počkat 6 měsíců, navíc dvě narkozy krátce po sobě by taky nebylo zrovna to nejlepší.

Je možné, že se ti tam víc nevlezlo. Doktoři(někteří) často říkají, že víc se nevleze a dají tam holce 250ml. V takových případech se tam víc vleze, jenom tam nechcou víc dát, aby implantát nepřekročil průměrem moc průměr prsa a nebyly pak třeba pravděpodobnější komplikace. Ovšem vy jste tohle měli s chirurgem vyjasněné, on byl ochoten ti tam dát těch 600, ale ve tvém případě, jelikož se to dávalo pod sval a napoprvé, tak je opravdu možné, že se tam více nevlezlo. Bavila jsem se o tom se svým chirurgem a říkal, že napoprvé pod sval, většinou tak těch 500ml max. (samozřejmě, že někdy jde víc, ale někdy prostě ani těch 500ml ne)

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji janule600: tydle vypadají jak slušné dvoječky...fakt nic moc...jsem 4 dny po opce

Ještě vydrž, až ti spadne otok, prsa se vyrýsují a ještě třeba vylezou.Jinak na vše by ti měl odpovědět tvuj operatér.Co ti řekl po operaci?

arrow
profile_image
Radulinka11
od 8. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na janule600:
Ahoj,
to je mrzuté.Myslím, že doktor by to měl vědět už před operací kolik se tam komu vejde. Hrudník se dá přece proměřit, ne? Pokles prsou, tudíž místo pro impl. také vidí.Je jasné, že do pevných jedniček se nevejde tolik jako do prázdných, vytahaných dvojek atd..., takže fakt nechápu, proč sliboval něco co pak nešlo Myslím, že jestli si fakt tak nespokojená, tak bych to řešila co nejdřív dokud impl. není vhojený v prsou. Ale počítej s tím, že impl. budeš hradit a narkozu.Práci by si chir. neměl počítat.Na většině klinik jsou reoperace do roka zdarma.Myslím práce lékaře, ale je to na dohodě.Nezlob se, ale nevěřím, že 465ml jsou dvojky.Dvojky jsou do nulek-jedniček 210-240ml.Nespletla ses?

arrow
Neprodává v Bazaru

No nevím, já mám 290 a mám dvojky z nulek, jsem slabší než Janule, takže možná chtěla větší 4 a má menší 3 a mezi tím je velký rozdíl! kdyby byly fotky nebo míry, bylo by lépe. Ale je to vlastně jedno, pokud se to Janulce nelíbí, je to jedno, číslo sem tam, chtěla VELKÁ prsa a ty nemá.. A třeba je to tak lepší, stane se, že holky které chtějí velká prsa, musejí nadvakrát na opku. Je blbé, že ti doktor sliboval, že to půjde na poprvé, třeba bys měla komplikace - takovéhle velké imploše se někdy špatně hojí, jsou těžké. Věřím, že jestli se dohodneš s doktorem, dobře to dopadne.. moc bych ti to přála.. Hodně štěstí, H.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Radulinka11: Nezlob se, ale nevěřím, že 465ml jsou dvojky.Dvojky jsou do nulek-jedniček 210-240ml.Nespletla ses?

musím ti protirečiť,pretože nie na každom 465ml musí vyzerať obrovsky.samozrejme,že keby si dá takú veľkosť nízke dievča s váhou 45kg,tak tie prsia budú vyzerať veľmi veľké,ale tá istá veľkosť určite bude inak vyzerať na dievčati vysokom a s váhou 60kg.kedže si chcela dať janula 620,to znaméná,že mala predstavu minimálne veľkosti čislo 4,ak nie viac a to jej bohužial pán doktor nesplnil,pretože je nespokojná a prsia sa jej zdajú malé a to ešte ani neodpuchli.a už nie raz som čítala ako si dievčina dala 500ml a bohužial sa ten implantát akoby stratil a z vysnívanych štvoriek spravil ledva čislo tri.a samozrejme každý ma úplne inú predstavu o veľkosti.to čo sa niekomu javí ako prsia veľkosti štvorok,tak inému to zase nemusí splńať ani predstavu čísla tri.

arrow
profile_image
janule600
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na pana doktora nadávat zatím nemůžu a nerada bych mu dělala špatné jméno to ne, to by si nezasloužil... akorát mi navrhl velkou velikost a pred operací přišel, že se mi omlouvá, ale že si neuvědomil, že se to tam napoprvé nevleze...že bych měla na prsou strie což jsem opravdu nechtěla...holky za jak dlouho myslíte, že se "to" tam vleze? Já jsem dost vysoká...neříkám, že 465g je málo, ale mně se to zdá....chtěla bych opravdu mega prsa...

arrow
Neprodává v Bazaru

A chceš zůstat u něj? jestli jsi jinak spokojená, tak se s ním dohodni hned, většinou do roka jsou reopky zdarma, nebo výrazně levněji. Tak za půl roku už by to mělo jít. a když uznal chybu, že se spletl v uvažování, třeba se s ním dohodneš. Bylo by to asi nejlepší, co? určitě až půjdeš na kontrolu to zkus, já bych to tak určitě udělala.. Tý jo, já bych s tvýma implošena byla jak Pamela.. 2x tolik! H.

arrow
profile_image
janule600
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hradecanda:
Mockrát děkuju za podporu... on říkal, něco, že bych platila jenom pobyt a nové implantáty,... tak se ho při kontrole ještě přeptám... Jinak zatím musím zaklepat, že snad bude všechno v pořádku... Doufám, že ještě "vykouknou" ven...takže myslíte, že v březnu bych mohla znovu?

arrow
profile_image
Leny76
od 3. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na janule600: Ahojky, mohla bych se zeptat, jak to nakonec dopadlo? Mám úplně stejný problém, jsem měsíc po operaci a jsou totálně malé... takže čekám na další kontrolu a zkusím se domluvit na reoperaci...

Já jsem byla na augmentaci před 10ti lety - anatomy 400cc, nyní jsem po 3 těhotenstvích (pokaždé +30kg) před měsícem prodělala modelaci s augmentací, ale kvůli jizvám mi Dr. řekl, že mi mohl dát max. 300cc kulaté. Prsa se mi oproti původním moc líbí, ale zatím to vypadá, že si je až do reopky budu vyspávat, protože známí už se partnera ptali, jestli mi nějak tím zhubnutím nespadla i prsa...

méně než
10 příspěvků

Reaguji na janule600: Ahojky janule.Já byla teď na augmentaci. Mám 240ml a jsem spokojená 5den po opce jsem měla depku,proč jsem si nedala větší! Ale to mi Dr. v HK nemocnici okamžitě vysvětlil.-)))6e po otoku a až se imploše usadí budou prsa přirozený a nikdo nic nepozná!Prý kdyby mi dal ještě větší, udělalo mi to ze mě monstrum.-))mám 160cm a vážím 59kg. Oni při operaci zkouší velikost a to tak, že ti prsa s implantátem napouští olejem a zvažují velikost.Třeba jim 620ml příšlo šílený ikdyž sis to přála!Berou to podle toho jak je pacientka celká, kolik váží,šíři ramen a boků...já měla prsa před opkou 2 a teď mám 75C. jsem 3 týdny po zákroku a musím říct, že vypadají moc hezky a přirozeně.Nedovedu si přdstavit 620ml! Taky mi říkal, že při takovéto velikost bývají problémy s hojením ran a bývají kompikace.On prý ještě takovou to velikost nedávala prý ani neví jestli by dal.Jen jsem tio chtěla říct, aby jsi nebyla smutná!Určitě je máš hezký!! Já bych se trošku bála jít teď na další operaci.Ještě chvilku vydrž.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené