Kirkuše
Zajímavé a kde a čím jsi mi to počítala? A ta¨ky si doma kontroluju obaly potravin a přepočítívám si to... BTW dávám si ještě vždycky větší počet, když si nejsem jistá to je pr*el

zvoneček
ne počkej, mě to fakt zajímá kde to Kirk vzala... protože si to počítám po večerech doma...dycinky na další den..

arrow
profile_image
zvoneček
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kamculenka
ne počkej,
cekam cekam

lauraa
určitě má! od toho jsme tady, na podporu, na pomoc... )i když se mi zdá že mi tady někdo trochu dejchá na záda a snaží se mě jen shodit, ale snad je to jen sen) určitě to zvládneš!!!

kamculenka
No,včera večer jsi nahlásila 5 velkých piv a jeden nanuk navic k tomu co jsi za celý den dala do jídelníku.Tak jsem to před chvílí jednoduše sečetla.1 pivo= 720KJ,takže 5=3600Kj,pak jsi psala nanuk 93KJ a k tomu jsem připočetla denní příjem 5623KJ...Tak mi to pak vyšlo celkem..

Kirkuše
Jéžiš jo ty myslíš ten můj megaúlet... tak to jooo to je mžný, já myslela ty ostatní dny... vidíš, úpě mi to vypadlo....fakt..jsem na to zapomněla jak na smrt...

zvonecek: tak ok, jedenkrat jsem měla 10000kJ

kirk: já totiž píšu jídelníky dopředu, málokdy jej v práci upravím a pak posílám... za to se hluboce omluvuju...

arrow
profile_image
zvoneček
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kamculenka
jedenkrat jsem měla 10000kJ
fuuuuuj v tomhle muj kamarad rika, kdyz uz tak uz...kdyz uz se jednou prezrat tak poradne

kamculenka
Neomlouvej,já jsem postižená na čisla To tě ještě pár krát opravím

arrow
profile_image
zvoneček
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak to jsem rada ze jse si nevyskrabaly oci. Jednou za cas sem neco napisu a pak takova boure.

arrow
profile_image
lauraa
od 29. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kamculenka
jsem na tom váhově asi jako ty, ale bylo už hůř - dotáhla jsem to na 124 (možná i víc, ale raději jsem se nevážila). Vím, co na mě zabírá - jíst pravidelně 5x denně s omezením cukrů a tuků a hlavne nezobat nic mezi jídly (což je můj problém a taky jídlo odpoledne a večer). Loni se mi podařilo takhle shodit 13 kg ... no a pak pomalounku polehounku jsem je zase přibrala. Připadám si k ničemu... jak to děláte, že vydržíte?

zvoneček
Nemáme důvod,já jí hlídám,protože si umí přidat.Na fotce je to nádherná ženská,tak by měla i nádherně vypadat!!!A basta

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lauraa
Ahojky, tak Tě tady vítáme .
Lauri, já nechci být za poučovatele, ale první, co mě napadlo, jak píšeš

lauraa
všechno už roky odsunuju .... nic si nekoupím, až zhubnu. Já bych to chtěla zkusit, ale podvědomí mi našeptává - to stejně zase nezvládneš, má to takhle cenu??
tohle je právě ono. Už je to strašně otřepaná fráze, ale my se musíme mít rády takové, jaké jsme teď, udělat si radost teď . Jestli, jak říkáš, to tady 3 dny čteš, tak si prosím najdi čas a přečti si to úplně od začátku. Většina holčin tady na tom byla podobně a (přes samozřejmé krize a úlety) se jim daří . My Ti samozřejmě chceme pomoct, určitě se všechny budeme snažit, ale opravdu je to hlavně na Tobě, nejdřív musíš chtít Ty a nepochybovat o sobě. Pak si taky rozmysli, jestli by pro Tebe pro začátek nebylo lepší začít kromě naší pomoci i s pomocí odbornou. A když máš z loňska zkušenost, že se Ti to hubnutí podařilo, není důvod, aby to nešlo zase. Jen je potřeba přijít na to, v čem děláš chybu... A hlavně přiznat si ji, to je na tom asi nejhorší. Jakmile si něco uvědomíš, už s tím/proti tomu můžeš začít něco dělat . První krůček už máš za sebou, našla sis tuhle diskuzu .
Navíc, když by Ti bylo nepříjemné rozebírání nějakých podrobností na veřejnosti, můžeš se k nám přidat a "odventilovávat" si je jinde.
Takže přeju, ať se Ti daří .

Kirkuše
Na jaké fotce?? Kdoooo? Já chci taky vidět fotkyyyyyyyy.....!!!!!
lauraa
Já taky držím dělenku zatím jen chvíli, ale tak dá se to..prostě to co jíš ráda zkombinovat tak, aby to bylo dle dělenky... prostě nedat si maso obalené strouhankou ale obalené třeba oříšky.... mám vyzkoušeno a je to lepší než normální! Fakt! A to já byla řízkovej maniak...
Třeba si vezmi smažený květák a brambory.... dyť to je typicky dělené jídlo... a soja umí taky zázraky... holky mi tady předvedly sojový granulát s chutí šunky a to se potom dá kouzlit! jde to, taky občas ujedu, ale kdybych měla dietu držet striktně, tak se na to taky vydlabu..žiju jen jednou... taky si dám nanuka (solero od algidy je super - banánové a jen 97 kJ!!!) - nemá čoko polevu, ale ovocnou... je toho fakt hafo...
A tady se taky podpoříme...myslím že každý měl tu chuť tady se na to už vybodnout a dát si flákotu...jo...ale v masovej den
a zobat mety jídly můžeš neutrální potraviny (POKUD SE TEDY STÁLE BAVÍME O DĚLENÉ STRAVĚ) - jiný hubnoucí proces totiž na mě nefunguje... jo a hejbat se... já už se třepu až si koupim kolečkové a budu s přítulákem chodit inlajnovat... už mám vybrané )

arrow
profile_image
Eulalie
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Očima jsem přeběhla pár posledních stránek tématu a všimla si zmínky opůstu, takže jenom malá vsuvka pro půstující - o půstech jsem toho docela hodně načetla a dřív i pravidelně půstovala (teď už mnohem méně) Jen bych chtěla připomenout, že po skončení půstu je VELMI důležitá skladba jídelníčku. Když půstujete takhle jeden den a máte jeden druh jídla (jestli jsem to dobře pochopila) tak je to mírnější půst, než nejíst vůbec - nicméně návrat k "normální stravě je také hodně důležitý. Návrat k normální stravě by měl v ideálním případě trvat jako půst samotný. Začít by se mělo např. čerstvou ovocnou šťávou ředěnou ráno,pak neředěnou, potom kousek ovoce během dne, a zeleninu...každopádně bílkoviny ten den raději úplně vypustit! Pokud po půstu člověk najede na normální stravu hned, totálně si svoje veškeré snažení "zazdí"! Je to jako kdyby žádný půst nedržel, spíš si uškodí!!! Jak jsem pochopila držíte tu vesměs dělenou stravu, tudíž po půstu rozhodně ne!!!!! zvířátkový den a ani začít ráno rostliným jídelníčkem s pečivem apod. není ideální. Omlouvám se, jestli tohle víte, nechci poučovat, nečetla jsem diskuzi celou.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

džína
já umím obojí najednou
Já bych taky uměla, ale drobila jsem do klávesnice, a když mi tam ukápla majolka, tak jsem to vzdala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené