arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím poraďte mi, jaké proteiny berete když vlníte?vůbec nemám představu. díky. R

Miluše
No, tak na dělěnou stravu už dneska nemám nervy.Kdysi jsem ji držele a shodila 18 kg během 2 měsíců.ale dnes už jsem někde jinde.Dřív jsem hodně jedla sladké,to mě od těhotenství pustilo, skoro to nevezmu do pusy, což je dobře,protože jinak bych se už asi neunesla vůbec.Teďka jsem spíš masová.Zatím ten měsíc a půl držím na Kj,ale neví mjestli dobře,asi spíš ne, běhá mi tak v pořádku bílkoviny, to jo, ale moc cholesterolu a někdy i dost sacharidů.|Miluju brambory... Držím se přibližně kolem těch 6.tis. Kj,ale málokdy se mi povede jíst 5 denně,spíš tak 3x a víc a to je asi špatně. Raději nž 5x,tak si dám smažený,zase špatně...Nemám moc ráda zeleninu,takže jíst samotný maso pro mě je přijateklný pouze s vařenou mrkví jinak nic a nevím,co k večeři,byla jsem zvaklá na celozr.rohlík,ale ted tu všichni píší,že žádné sacharidy večer,tak nevím co jiného. A ještě bych potřebovala poradit kolik bych měla mít teda denně B., S., T. Vážím ted 116 Kg a měřím 170 cm,břicho mám grozný a to jsem před svatbou mívala tak 75-85 kg,teda nikdy jsem nebyla zdechlá,ale šlo to.Na střední jsem někdy po žracích orgiích mívala i 92 kg,a bylo to pro mě hrozný,všichni se mi smáli atd, jejda co já bych dneska za těch 92 dala.

Miluše
A pohyb to je pro mě hroznej problém.Nikdy jsem teda necvičila, ale taky jsem se pořád neválela,chodila jsem aspon ven a tancovat atd..., ale ted,s tou váhou se mi nechce ani vylézt ven,gatě jsou mi malý,jsem jak prasnice a funím jak zápasník, strašně jsem zlenivěla a v televizi běží tolik seriálů,dřív pro mě nepochopitelných a teď, nejlepčí výmluva,proč nic nedělat- mám seriál,musím to vidět.Manžel se už zlobí, sám je aktivní celkem, má 78 kg,ikdyž od svatby taky příbral cca 15 kg,ale pořád je jak chlapeček a já vedle něho jak matrona

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

radana
jaké proteiny
Všechny bílkoviny jsou protejny. Jen ty živočišné - hlavně krůtí a kuřecí prsa jsou asi nej, a asi i vaječný bílek, ne?
Ty rostlinné - luštěniny a sojové jsou asi s větším obsahem sacharidů. Tak si to nekomplikuj žádnými nápoji - protože i ty neslazené mají sacharidy a místo protejnových doplňků prostě zařaď kuřecí prsa. Myslím, že to tam i holky radily.

džína
Ahoj,to tě lituji.Já to mám doma taky ,ale nemocný je manžel.

Blongie007
taky Tě vítám...

Kirkuše
Děkuji za přivítání,doufám, že od vás pochytím všechno dobrý, protože jak to od začátku pročítám, tak vidím, že se fakt všechny snažíte a vytrváváte, snad se to i mě povede.

arrow
Neprodává v Bazaru

Blongie007
Jestli chceš vyzkoušet ty sacharidové vlny,tak na straně 141 je jídelníček.Já osobně mám jiný(protekční ) Pkud by jsi chtěla ten můj tak ti ho pošlu,ale já mám o hodně kil víc než ty
Žádné proteiny nejím extra,jen něco jako Lactobacil

Blongie007
Náš vzor je Miluška a Hobitka,těch se drž a půjde Ti to dobře,dávají prima rady.A Džína naše měsíčková víla))

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše
Dalmatinka
axa
Děkuju za soucit .

radana
Miluše
Když je řeč o těch bílkovinách, objevila jsem v Lídlu německé syrečky, které nejsou tak cítit jako olomoucké a mají na 100g 30g B a S a T jsou nula nula nic - asi 0,5 a 0,3. Já bych se jen masem a zeleninou neuživila . Jo a taky šmakoun z bílků - mají v Tescu a tofu taky nejsou špatné.

durina
Včera jsem u sacharidů dosáhla 51g. Ale váha klesla jen o 0,3 Kg
to se docela divim že po 50 sacharidech máš dole jen 0,3 kilo..já když si dám 50 sach., a do toho jdu ještě cvičit, tak je to vždy 1,5-2 kila dole..

arrow
Neprodává v Bazaru

Kirkuše
A Džína naše měsíčková víla
Nejen to,ale i rádkyně na super mlsyJá tvařůžky miluju

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blongie007
Takže pokusím se postupně:
Ten počet porcí je zásadní - nutně 5 - 6, ošidíš tělíčko malými porcemi a ono se nebojí hladu a neukládá.
Povinně snídat - a to si dej sacharidy, ovesné vločky, fit chleba, já nevím - s kouskem bílkoviny - netučný sýr, šunka,k tomu já nevím kousek ovoce. K svačině dopoledne můžeš zase třeba kousek ovoce a třeba plátek šunky, kousek sýra , já nevím, co můžeš a tak. K obědu si musíš naučit umíchat nějaký salát a kousek masa, ryby, a 1/3 porce přílohy - bramboru, kopeček rýže, 2 - 3 lžíce těstovin -co já vím, odpol. k svačině už konec s ovocem, ale třeba malý jogurt, sýr, tvaroh,Cottage, kefír, k večeři kus masa zase jakkoliv připravené -NE smažené a pouze se zeleninou nebo bez.Nebo omeletu z bílků, nebo tvrdý sýr, Cottage. Na 2.večeři kousek sýra, šunky - opět bez přílohy, můžeš si dát k tomu šťávu z půlky citronu - startuje to noční spalování a není v noci hlad.
To je zhruba.
Ty bys měla podle váhy z počátku jíst trošku víc. Tak si to zkus spočítat na první dny - na 7000 kj a uvidíš, když to nebude ubývat, musíš ubrat. Nesmíš mít hlad. Bílkoviny tak 100-120 g, tuky do 30% celkového příjmu - to je dost, a sacharidů zbytek.
Pokud jsi fixovaná na sladké, tak si zpočátku obden kousek sladkého vlož, ale pouze dopoledne. Postupně to vysazuj. Omez solení, přidej pití na 2,5 - 3 l denně.
A ten pohyb si prostě najdeš. Překonáš lenost a nic jiného ti nezbyde. Choď zpočátku pěšky, cho´d po schodech, do práce nejezdi autobusem hned od baráku, ujdi kus pěšky. Denně bys měla ujít 10000 kroků. Krokoměr mají všude za pár kaček. Ale něco dělej.
Uvidíš, že za pár dní ti to nebude stačit a začneš pomalu cvičit. Manžel je super, že ti to přopomíná,neodsuzuj ho za to, má tě rád. ať se k tobě přidá a přesvědčujte se navzájem. Má o tebe zájem, tak toho využij. Horší když mu tlustá žena nevadí a pak uteče k hubený. Klidně ať papká s tebou, neubyde ho a dětičky taky ne. Prostě jim k tomu přidáš kousek kvalitního másla - ne ty ztužené -promiň-sr...y. Prosím to nikdo nepoužívejte, radši nemastit, než ztužený tuk. Ptej se co dál?

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše
,ale nemocný je manžel.
Ahoj, to ještě pořád? Pořád ta trojnemoc? Netrp mu to, na chlapy musí být přísnost.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Olimuska
po 50 sacharidech máš dole jen 0,3 kilo
Já chci taky!!!
Já na 0 a ani deko na váze. No není to nespravedlivé.
To je jen povzdech, nebojte, já vím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené