axa
Na kuchařce je návod jak zmenšovat obrázky,tak si to tam najdi.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koukám, že jsou všichni někde v šumu. Tak kočiny taky dobrou noc. Zase zítra.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kirkuše
Na kuchařce je návod jak zmenšovat obrázky,tak si to tam najdi.
To bych tu byla nejmíň do zítřejšího obědaAle děkuji za radu.

Dobrou noc vám všem

axa
Já upravuju- ořezávám obrázky ve Photoshopu, mám jen sedmičku, ale stačí to....

arrow
profile_image
petki
od 18. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dobré ránko ženušky při hledání hubení molů, jsem narazila na tuto zajímavou adresu-kde jsem se nakonec dozvěděla milion dalšich věci. Mam vyzkoušené, že pokud zlobí šťítná žláza pije se čaj z čekanky nať míň hořká a kořen víc hořky.Tak podle chuti. čekanka harmonizuje št.žlázu Ať už dělá moc nebo málo.Spoustě známým to upravilo funkci na normál. Pokud pracuje šť.žláza dobře nezpomaluje činnost ledvin a lépe se člověk zbavuje vody, která se drží v těle a spolu s tuky nás tak pěkně oplácává. Jinak Vám držím palce při boji s čímkoliv mě čekaj ti moli ...Mame dát do cajku byt po babičce a enklává molů a housenek (nejspís mladých) zaplavila kuchyň a přilehlé místa.Tady samolepky aopakování sprejování nepomáhá.Nejspíš skryté epicentrum.

petki
Ahoj , děkujeme za radu. Tvůj i náš boj je vskutku úporná záležitost a držme si tedy vzájemně pěsti

džína
A čím se krize nejlépe (krátkodobě, nejméně vhodně) řeší - hádej?
Ty jsi miloučká. Úplně tě vidím s " Figaro - Sladká vášeň" s mátovou příchutí.
Holky, teď vážně - vymýšlím, čím nahradit takové to bezmyšlenkovité sáhnutí po jídle, když člověk cítí stres - u mě to je první spouštěč neplánovaného papkání, kterého se tak děsím. Nemáte tip?
Ale něco použitelného i v pracovním procesu, Miluško

arrow
Neprodává v Bazaru

Hobitka
Ale něco použitelného i v pracovním procesu, Miluško

Ahoj.Až budete něco vědět tak sem s tímUž jsem to poslala na pobočku,tak se mrkni jak jsem krásná

arrow
Neprodává v Bazaru

Blongie007

Blongie007
Já upravuju- ořezávám obrázky ve Photoshopu, mám jen sedmičku, ale stačí to
Víš já jsem na takové věci blbKde to vzít?

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

axa - jsem na tom podobně, moc s počítačem nekamarádím, jen v práci v tom svém programu co musím umět, jinak jsem co se týče takových speciálních věcí - vkládání fotek a tak naprostý kopejtko - a přitom můj muž je počítačový expert, ach jo.

axa
Už jsem to poslala na pobočku,tak se mrkni jak jsem krásná
No seš Pár kilo dole a sexbomba je tu Co máme říkat bez sexepílu
Holky holky, na co ty depky ? Já mám chřipajznu a všechno mě bolí a co nadělám. nevěším hlavu. Včera mi miláček udělal radost a přivezl nový botník. Tak jsem přeházela všechny škrpály do něj a mám radost z toho místa .-) Můžu líp uspořádat hadříky. No jo, v 1+1 to není jednoduché Ale botníček se povedl. Tak se usmívám.
Bezmyšlenkovité sáhnutí po jídle ? Já to mám vyřešené tak, že
a) v práci všichni ví, že se snažím hubnout a bylo by mi hanba si jít okolo všech do lednice pro nějakou mňamku nebo se před nima cpát něčím fuj tajbl sladkým a pod.
b)Doma vyřešeno jednoduše - fotka kterou jste už všechny viděly - jj, ta s mými 104 kily - je ve velikosti A 4 připlácnuta magnetkem na lednici. Ono tě to mlsání rychle přejde, když vidíš, jak jsi vypadala

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janka - máš to naprosto perfektně zařízené. já ze začátku mého hubnutí neměla odvahu si dát na lednicčku ani nikam jinam svoje obézní foto, protože jsem si pořád namlouvala, jaká jsem kočka, děs a běs, o to horší byl pohled na svoje nahý tělo v zrcadle.
taky bych potřeboval botník,ale kam ho dát? škrpály mám všude možně nastrkaný, vždycky vytáhnu z krabice na to a to roční období a zbytek letí nemilosrdně do krabice, taky nemám největší byt. asi za komín.

radana
Pokud chceš inspiraci, tak takhle vypadá ten náš http://janka100.rajce.idnes.cz/Botnik_-/ Je na chodbě před bytem. Se sousedy na patře jsme domluveni a jsou v pohodi. Ostatním do toho nic není. Pokud by nás ale napráskali hasičům, musíme to dát do bytu Na chdobě prý nesmí být nic. No ale ostatní tam taky maj věci, tak snad daj lidi pokoj.

Jinak ještě k tomu hřešení. pokud vás chytá chuť na sladké, je vidět, že tělo nemá přísun toho co by mělo být. Něco je špatně. Já návaly chutí nemívám ani při stresu, spíš mě svede na špatnou cestu můj přítel. Už jsem mu zakázala nosit sladkosti domů, může je baštit jen tehdy, když ho nevidím Když už musíš hřešit, dej si tedy sladké ovoce, třeba nějaké exotické jako čerstvý fík, churmu a pod. Tím, že na to nejsi zvyklá, pro tělo je to jako kus dortu. Pokud musíš sladké, dej si něco "rozumného" - třeba BeBe, nebo zlaté polomáčené nebo čokoládu 70 % kakaa +. A malinko. Jen na zahnání chutě. Započítej si to do jídelníčku ať víš, co jsi na sobě spáchala. Samozřejmě lepší je vydržet :-

arrow
Neprodává v Bazaru

Janka100
No seš Pár kilo dole a sexbomba je tu
Děkuji,ale těch kilo musí být móóóóc,snad to zvládnu.

radana
Jo a mému miláčkovi se to foto na lednici nejdřív moc nepozdávalo , ale už si zvykl a není problém. Ani před návštěvama ho neschovávgám. prostě jsem to já a hotovo. Ať tlustá nebo hubená. A co mám v bytě, do toho je ostatním šumafuk. Když se někdo zeptá, vysvětlím, jinak neřeším.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené