arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to je fakt, co je ostatním do toho. jinak díky za odkaz. R

Janka100
pokud vás chytá chuť na sladké, je vidět, že tělo nemá přísun
Tahle já to nemám. Já sladké, pečivo, přílohy vůbec nemusím. Já mám ty situace, že když je nějaká krizovka, tak ji prostě (blbě) řeším akcí - sáhnu po tom cottage( jogurtu, fazolích, kuřecím...) co měl být až odpoledne, zbodnu ho a pak jak lavina - už baštím dál. A tohle jsou moje krize. To znamená, že jde o zvládnutí toho prvního momentu - sáhnout po něčem, co mě taky uklidní, ale nebude to jídlo.
Uvažuju, že si koupím nějaký fakt příjemný parfém a místo stříkání ho na sebe k němu budu čichat, když budu potřebovat uklidnit stresík. Nemáte tip na příjemnou vůničku?

arrow
profile_image
petki
od 18. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky když stressuju dokážu šáhnout asi po všem, co se mi vleze do pusy. teď mě známí naučil buď to si dát malinký kousek celé skořice do pusy-prvně to cucám pak pokoušu a je jedno jestli sním nebo pak vyplivnu-ono to totiž kapku pálí---a reflexně nutí játra a pak zbytek těla zbavovat se pomalu tuku.Nejlepší vlastnost skořice.Ale člověk musí přitom chodit pravidelně na velkou nebo ten odloučený tuk se nabalí do střev. A dělá dobrý bordel.Nebo když se chcu vyzuřit dám si pár semínek ostropestřce mariánského (ten spravuje jaterní pletivo a dělají se z něj kdejaké jater.léky) a koušu pomalu ten.Ještě si člověk uleví a poléčí.Pravda, že při stresu játra reagují hektickým vytváření žluče a tak ten ostropestřec cca12kc ale i 30dle dodavatele v lékárnách) skoro anuluje tento tělíčko zatěžující proces.Tož to by byla další kapitola z šamanského deníčku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Hobitka
zbodnu ho a pak jak lavina - už baštím dál.
To znám,ale já jsem masožravec

Hobitka
zbodnu ho a pak jak lavina - už baštím dál.
To mluvíš o mně?????

arrow
Neprodává v Bazaru

Kirkuše
To mluvíš o mně?????
Ne to mluvila o mě

Ahoj holky, tak jak dneska??? Já byla dnes na obědě u našich, ale celkem jsem se udržela Zato včera večer jsem byla zlobivá holčička, ale masíčku nemůžu odolat a manžel mě se.. , že může sežrat malýho bejka a nepřibere nic!!!

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem. Zdravím vás vespolek.
A na první zahnání depkožravosti nemám taky absolutně nic.
vždyť už jsem psala, že tohle znát, tak mám nobelovku.
Já vemu psa a i přes jeho odpor ho vytahnu ven, raduji se, jak jsem chytrá a přijdem domů a stejně se na něco vrhnu.
Teda ale zaujala mě ta celá skořice a ta semínka z ostropestřce. A opravdu to funguje a nebo je to jen rada? Tu skořici - ale mletou já cpu do všeho, do čeho se dá a chutě mám pořád, ale žvejkat celou, mě nenapadlo.
Tak zkusím sehnat ta semínka.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

blongie007-no povídej mi o chlapech, co můžou sníst všechno a nepřiberou. já se podívat na skleničku vody,tak mám 10 kg navrch. jinak mám pech. protože moje mamka je celý život jak vyskákaný chocholouš - štíhlá a může sníst tuny jídla a všeho a je v pohodě a nepřibere - holt já jsem po tatínkovi ten má 150 kg, ségra mladší metrák a já kdybych se nedržela tak mám metrák taky,takže já jelikož nechci být prasátko - tak musím holt držet hubu na oprati,jinak bude zle ............... no a pak se dívej na někoho, kdo se láduje jako dán a tobě kanou sliny jako dobrmanovi a louskáš semínka

arrow
Neprodává v Bazaru

radana

Holky ahoj,taky koukám na tu skořici,za chvíli si ji dám do pusy)Můj se cpe vším co zbylo z oběda,nadává na volby do toho,já mám decentně kafíčko s mlíkem)
radana
Máš pravdu, no u nás je to trochu jiné...mama štíhlá,tata taky,sourozenci taky,jen já jsem se jim nevyvedla((

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak vám musím napsat, že jsem dneska totálně propadla depce, ale ne ani z jídla, ta se z toho vyvine, ale z pohybu.
Jojo, tady všichni píšete jak jsem dobrá se cvičením. Holky já jsem chcípák, ano cvičím , makám v práci - ale to je všechno na výdrž. Prosím to je v pořádku.
jsme dneska s hafanem sami doma, tak jsem ho vzala do práce a aby se nenudil, tak jsem ho chtěla prohnat po louce. Jo chtěla, vždy´t já nic neudejchám, chtěla jsem popoběhnout a málem vyplivla plíce. Takže průšvih. ten rotoped je asi na nic a já už na něj stejně prděla. Na spining mezi ostatní potící se holky se mi nechce, je mi to odporné, tak holt budu muset něco pokoupit. A asi by to chtělo něco jako Orbitrek, aby se hýbalo celé tělo, že jo? Kdo máte zkušenosti?
No teda takhle jsem sama před sebou úplnej hnuj, fuj. Takže moje fyzička je nulová.

Miluše
Já ho mám doma,ale jde mi to ztuha,zatím udýchám 10 minut a musím dolu...A to jsem prosím na nule se zátěží.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kirkuše - já taky u televize kafíčko s mlíčkem a myslím si , kdoví jakou nemám dobrotu a můj muž taky kávu ale ještě s výborným domácím kynutým štrůdlem od mamči a taky oči přilepený na obrazovku,ale pouze s tím rozdílem že nadávala na fotbal anglickou ligu. no.

Miluška - nehaň se sakra porte, já se nedavno tady taky takhle hanila a dostala jsem (slovně) tady od děvčat na hřbet a šla do sebe. a s tím pejskem to znám taky osobně - tomu se říká: když pejsek venčí páníčka. pejsek z nás má švandu a my za tím lítáme jako to prádlo a pejsek pěkně přidává a má radost z pohybu a volnosti, jsou to zmetci - někdy mám pocit, jako kdyby cítili co cítíme my a dělali nám to na just.......... Takže Miluško - ne hnuj,fuj ------------ale pěkně juj, to jsem mě krásně pejsek vyvenčil................

radana
Miluš kecá,já jí to nevěřím,pes je určo totálně zničený někde pod postelí:::

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené