MarcelaM

Nic si nevyčítej, každý reaguje jinak.Ty bolesti hlavy bývají příznakem čištění. Když jsem začínala hubnout, tak jsem prošla dost radikální detoxikací a měla jsem několik dní migrény, průjem, vyrážku, teplotu a pak to přešlo a bylo mi strašně dobře. Ale asi se to musí postupně, člověk musí být sám k sobě šetrný a vlídný.

Holky ahojžiju!!!Příště zopakujeme s něčím jiným..
Miluše
Neboj vše jsem vzala zlehka,uvidíš večer,dnes se cítím báječně
Hobitka
Asi se mi zahaproval cukr z hladu
džína
Já mám meloun ráda...

Kirkuše
No jo, cukr je rozmarnej sluha, mám z něj strach

Hobitka
Já taky,chodím každého půl roku na kontroly.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak vidíte, dá se to přežít. Jen si každá musíte najít, co vám bude vyhovovat. Já vám do melounu nechtěla kecat, asi to není to správné. Je to samá voda bez dužniny. Příště zkuste třeba hrozno, meruňky, jahody, jablka. A nebo opravdu spíš tu zeleninu. Když si uděláte mísu zeleninového salátu, s nějakou dobrou zálivkou, tak se to nechá ujídat celý den.
Mně tentokrát ta šlehačka taky nesedla. Vždy jsem zvládla 3 čtvrlitrovky a 1 -2 kila byla vyčůraná. Včera jsem si dala jen 2 a ráno kilo navíc. Tak jsem taky spíš namíchnutá, protože jsem si jí tentokrát nijak zvlášť nevychutnala.

Tak holt od rána papkám okurkový salát -nějak se mi povedl, a k tomu různé masínko. Pekla jsem rolády masovo - vejco- anglicko -olivivo - sýrové. Teda to vážení a počítání byl děs, ale zase když kus ukrojím a hodím na váhu, tak vím, kolik cca jsem snědla. A mám pocit, že s tou okurkou to mám na celý den.
Tak papa a večer se ozvu.

Miluše
teda dnes máš výborné papáníčko,ale já taky a hodně ahoj večer...

Přijde trpaslík do Polska a povída:
Já jsem malý trpaslíček, tady mám kyblíček a jdu k vám krást!
Chvilku je ticho a pak se ozve:
No, u nás toho moc nenakradeš, ale zkus to v Maďarsku

Tak se trpaslík přesune do Maďarska a zas povídá:
Já jsem malý trpaslíček, tady mám kyblíček a jdu k vám krást!
Ale trpaslíku, tady není nic, co by sis moh odnést, to musíš do Čech, tam se
krade ve velkém.

To zní trpaslíkovi slibně a tak přijede do Čech a povídá:
Já jsem malý trpaslíček........ do prdele, kde mám kyblíček?!

To jen pro spestření))))))

Miluše

Kafe se šlehačkou v zámecké cukrárně - Miluško, já si to nevyčítám, kJ jsem dodržela, takže pohoda. Pro mě je důležité, že jsem si tu šlehačku dala s ROZMYSLEM a s vědomím, že tedy jinde uberu. Prostě racionální úvaha, takové kalorické účetnictví.Pravdou ale je, že těch mých současných 6000 kJ mi bohatě stačí ke štěstí, ale nijak zatím přitom nehubnu. Ještě chvíli počkám, přidám cvičení a když tak zas trochu kJ uberu. Prostě musím to svý tělo naučit, že pán jsem tady já...

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Tak to je přesně to, na co se musí dostat všichni hubnoucí. Vidíš, už s tím umíš pracovat. Tvoje tělo ti to tou únavou řeklo, že trochu trpí hlady. Takže klidně si přidej ten pohyb a zatím zůstaň na 6000 a uvidíš dál. Až když zjistíš, že to nejde, tak uber třeba jen 500.
Já když jdu kolem 6000 tak jsem taky nevrlá, radši si dám záhul v posilce.

Takže tě moc chválím. Máš jedničku s hvězdičkou.

V pondělí mi kámoška zjistí jak je to s tou naší obezitoložkou. Hrozně moc jsem zvědavá na komlexní rozbor těla, moc mě zajímá ten Bodystat. Tak zjistí, jestli s tím pracuje nebo by poradila, kde k tomu vyšetření přijít tady u nás. Jen jsem se po tom asi měla pídit dřív. Za chvilku vypálím do práce a bude vymalováno.
Ale na druhou stranu se těším, protože doufám že správně, předpokládám, že další dávky dvoufázového pohybu denně mi pomohou popohnat hubnutí. K tomu posilovna , i když jí snížím na 3 x týdně, abych nepadala na hubu, tak to by v tom byl čert, aby nějaké to deko neupadlo.

Miluše

Jojo, už jsem myslím v pohodě, však už mi zbývá jen 20 dkg a budu mít mínus 40 kg živé váhy dole....pak už "jen" 13 - 18 a je to OK

Tak to nám pak všem hned napiš, co ses o rozboru těla dověděla, to by bylo užitečné pro všechny....

A už na sobě vidíš nějaké změny z toho posilování?

Nemáte někdo zkušenost s biochemickým rozborem vlasů - má to pomoci získat info o metabolismu a případných chybějících prvcích

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hobitka
Máš SZ.
S tím rozborem, kamarádka si ho dávala dělat asi za 2000 před pár lety, ještě ty vlasy posílali do Polska. Má problémy se štítnou žlázu a brala to jako poslední naději, ale moc nadšená nebyla. Ale ona má rozjetý metabolismus všemožnýma dietama a hladověním a navíc se vyloženě kvůli tloušťce nesnáší, takže asi není moc směrodatná. Taky jsem o tom uvažovala. Že bychom hodily samostatné téma s dotazem?

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holčiny, chci se zeptat, jakpak jste na tom s celulitidou?

Džína

Máš odpověď. JO, prima, to by za samostatné téma stálo.
Chudák pani, ta tvoje kamarádka, to znám.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

džína
rozjetý metabolismus všemožnýma dietama a hladověním a navíc se vyloženě kvůli tloušťce nesnáší, takže asi
No tak to je přesně můj případ. Nechci to kvůli vlasům, ale právě kvůli rozhozenému metabolismu. Prostě jsem zvědavá, jak na tom jsem a to vyšetření by mi za skutečný stav prostě stálo. Vidíš, já jsem zhubla a nesnáším se pořád. Podívat se do zrcadla je trest. Prostě porucha příjmu potravy, strach z jídla, záchvatovité přejídání, teď už vysloveně panická hrůza z toho, že bych po všech těch dietách zase nabrala, a jsem vyřízená. Zuby nehty se držím způsobu, kterým se teď stravuji a jak mi někdo začne vykládat, že to je špatné, tak vyletím. Vadí mi to otékání, poruchy vyprazdňování. Pár po čuni už to nespraví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené