Mě to neříkejte to odborníci

arrow
profile_image
nikolm
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cvičit dle youtube..tam je spousta videíí....tak měnit a hlavně jak tu bylo zmíněno- strava... Rýžové chleby místo pečiva, pečivo zcela vyřadit, pít vodu, vyřadit i ovoce, ale dobírat vitamíny v nějakých tabletách šumivých nebo v jiné formě...jíst kuřecí prsa-pokud možno omezi zcela sůl, zelenina...tuňáky ve vl.šťávě....rýže, těstoviny...jíst pravidelně, cvičit...maximálně to podpořit ještě spalovačem...a břicho bude ploché...toto je tvrdá dieta ale na břicho pomůže...jednou jsem zkoušela ale třeba vydržet no...maso vařit ve vodě apodobně...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji pavlab: Mě to neříkejte to odborníci

jací odborníci? Vždyť břicho je nejproblematičtější ženskou partií. A plus např po porodu to je ještě horší, většinou. To teda museli být odborníci...

Vyřadit ovoce a místo toho se ládovat umělými vitamíny? Ale notak. Kousek ovoce denně nikoho nezabije, zvláště k snídani nebo dopolední svačince. Určitě to je pro tělo 100x lepší, než se ládovat něčím umělým, co ani nedokáže zpracovat. Umělotin máme kolem sebe a v jídle tolik, že mi přijde ujeté to do sebe cpát cíleně (pokud samozřejmě to není na nějaký konkrétní problém).
Na břicho (a vlastně na každý tuk, který se drží - já mám zas takový tuk na stehnech - to ale závisí na typu postavy, si myslím, né na tom, že smažák jde do břicha a Tatranka do zadku ) pomáhá vyvážená zdravá strava s dostatkem bílkovin a komplexních sacharidů, doplněná o dobré tuky (oříšky, semínka, avokádo ale i kvalitní olej,...) a sport. Nestačí danou partii posilovat, sice tím vybudujete svaly a tělo bude lépe spalovat (ale na to nestačí posilovat jen břicho - protože čím více partií posilujeme, tím nabuzenějši je naše spalování, doporučuju se kromě středu těla zaměřit tedy i na nohy a zadek, kde máme největší svaly) a taky - zařadit kardio. Stačí i třeba začit více chodit (alespoň tu hoďku denně nachodit), nebo 3x týdně běhat. Za sebe doporučuju i HIIT trénink A tuk pomalu mizí. Nelze spálit tuk na břiše pouze děláním sklapovaček, nicméně pokud máme střed těla posílený, držení těla je lepší a tak určitě vypadáme lépe a štíhleji

Cituji pavlab: Ženám by se tuk na břiše vůbec ukládat neměl.

Nesmysl. Zakulacená spodní část břicha patří (bohužel) spolu s boky k typickým znakům české ženské postavy.
Navíc záleží na typu - jablko/hruška.
Mně na břicho nejvíc pomohla rehabilitace. Žádné huntování zad sklapovačkama ve fitku, ale správné dýchání pod vedením fyzioterapeuta. Nadechovat se do břicha a udržet nitrobřišní tlak. Po měsíčním pobytu na rehab.oddělení jsem vylezla s jiným břichem, a to jsem tam původně šla kvůli noze.

Zalíbilo se mi to, přidala jsem dietku a pravidelné kardio a břicho je fuč úplně.
Pokud posilujete hodně břicho, vyvažujte to cvičením spodních zad, aby nedostávalo tělo zabrat nevyváženými partiemi.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji prskafka: Žádné huntování zad sklapovačkama ve fitku, ale správné dýchání pod vedením fyzioterapeuta. Nadechovat se do břicha a udržet nitrobřišní tlak. Po měsíčním pobytu na rehab.oddělení jsem vylezla s jiným břichem, a to jsem tam původně šla kvůli noze.

A v čem to spočívá přesně? Nejde to nějak blíž popsat? Díky

Reaguji na Moňas: To se právě těžko popisuje, nade mnou stál fyzioterapeut, položil mi ruce na břicho a do těch jsem se mu musela nadechovat, jakoby je odtlačit. Pak vydechnout z hrudníku vzduch pryč a v břiše udržovat tlak. Měla jsem u toho pokrčené nohy opřené patama na balonu.
Ono se tím to břicho jakoby rozprostře do stran a postupně mizí rýha nad pupíkem, která tam nemá být a často bývá.
Pořád mi říkal co a jak mám dělat, bylo to pro mě bez něj dost těžké na koordinaci. Prostě to chce odborný dohled.
Oni ty rehabiliťáci vůbec neradi vidí sklapovačky atd. Ničí to plotýnky a většinou to lidi stejně neuměj dělat břišníma svalama, ale přetěžují flexory kyčlí.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji prskafka: Oni ty rehabiliťáci vůbec neradi vidí sklapovačky atd. Ničí to plotýnky a většinou to lidi stejně neuměj dělat břišníma svalama, ale přetěžují flexory kyčlí.

to máš pravdu. Jinak děkuji

arrow
profile_image
nikolm
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na elissa: Ano zcela souhlasím, to ovoce neni podstatne...to byl jako příklad...taky jsou dobré jíst tvarohy, nebo sýr cottage, klidně i šunku kvalitní...rybu nebo hovězí maso...

Reaguji na pavlab:
To jsi vzala kde?

Reaguji na nikolm:

To pak není život co.. No já bych to přes týden zvládla, ale o víkendu vařím i pro přítele a ten by to asi nezblajznul a na to nemám, jemu udělat svíčkovou a sobě dát suchar..

Reaguji na nikolm:
Ovoce se má jíst jen dopoledne..

arrow
profile_image
nikolm
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ANO s tím přítelem to chápu to znám Tak ono by stačilo to dodržet nějak přes týden, a o víkendu si dát cokoli...

Přesně, když se člověk drží přes týden, tak mu víkendový těžší oběd a dezertík určitě neuškodí
A dá se to, ne všechna zdravá jídla jsou nedobrá a bez chuti, chce to trošku cvik, ale pak se dají vykouzlit opravdové dobroty.

arrow
profile_image
Megiie
od 31. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elissa:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené