arrow
profile_image
kovbojka001
od 16. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pozor v tom špíčku nemusí být tuk, mně řekli, že je to jen tkáň, jediná možnost je prý augumentace, jenže to je zásah do těla, tak jsem to nechala být, ono je to nakonec i roztomilý, nemusí být ženská na 100% těla plochá.

Cituji kovbojka001: jediná možnost je prý augumentace

Chtělas napsat liposukce, ne?

arrow
profile_image
trege
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Parádní a super účinný cvik na spodní část břicha: Lehneš si na záda, ruce podél těla. Nohy zvedneš do vzduchu. Potom nadzvedáváš zadeček, jako kdyby ses patama chtěla dotknout stropu.
Zvedáš ho vždy s výdechem, aby to bylo ještě účinější můžeš při výdechu ještě vtáhnout bříško co nejvíc dovnitř. Nemusíš ten zadek zvedat nijak vysoko stačí pár cenťáků. A snaž se nezvedat ramena z podložky Hodně štěstí. Ale 70% úspěchu je stejně strava.

Reaguji na trege: Tohle je sice notoricky známý cvik na spodní část břicha, ale když jsem viděla, jak ho spousta holek dělá....
Buď mají moc velký rozsah pohybu nohou, dělají pohyb švihem a ne tahem břicha, odrážejí se, nebo se moc zapírají rukama, takže si ve finále pomáhají vším možným, jen ne břichem.

arrow
profile_image
kovbojka001
od 16. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka:
Liposukce ti odsaje tuk, nikoliv odstraní tkáň, takže liposukce je zbytečná, je potřeba nejdříve zjistit, jestli ten špíček je tuk nebo ta tkáň

Reaguji na kovbojka001: To chápu, není mi jasné jak se chceš zbavit tkáně pod pupkem augmentací.
Augmentace = zvětšení

arrow
profile_image
kovbojka001
od 16. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka:
Aha, omlouvám se, myslela jsem abdominoplastiku, dnes jsem na augumentaci koukala, tak mi zůstala v paměti a spletla jsem to

Reaguji na pavlab:
Tak teď nevím zda jsi to četla, protože tam se nic o tom, že by se ženám vůbec tuk na břiše ukládat neměl, nic nepíše...

arrow
profile_image
Candy sweet
od 5. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Megiie: jo když koukneš na video je to i na boky celkově zadek nohy plus k tomu cviky 3 krát týdně já se ted snažím denně aspon měsíc v kuse ,ale nejde to nějak chci dát důlu 2 kila

arrow
profile_image
ginger81
od 21. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka: trefné! nejlepší dieta je nic nežrat a jen polykat pilulky, který mají nahradit pestrou stravu. Pak se nesmíme divit, že jsou lidi tlustý jak bečky a furt se tomu diví

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Vyvážená strava, jíst 5-6 za den.. vynechat tučná jídla ( tlusté, smažené ), hodně jíst zeleninu, maso... žádné nesmyslné diety... To je 80% práce ! Následně nezbytný pohyb, vydávání energie... Fitko, případně poilování dle videí na netu doma a hodně, hodně kardia - rychlá chůze, kolo, brusle cokoliv...

Břicho nezhubnete cvikama na břicho.. velký omyl...

Tuky se po strávení uvolňují do krve odtud se ukládájí jako triglyceridy, které tvoří většinu tuků v potravě člověka. Vyskytují se v krvi a slouží jako hlavní zdroj energie. Když jíte, vaše tělo ukládá přebytečné kalorie jako triglyceridy, aby je mohlo využít později.Na stejném míste končí i přebytek jednoduchých cukrů, těm tam sice pomůže inzulín, který se vyplaví při prudkém a vysokém příjmu jednoduchých cukrů.

Neexistuje tedy jiná cesta, kterou by se tuky do těla dostaly než jídlem!! )

Štěpení tuků a mastných kyselin za vzniku ATP a CP probíhá přímo v místě spotřeby - ve svalové buňce. Česky řečeno musí je spálit Vaše svaly. Čím více tedy budete mít svalů, tím více tuků můžete spálit. Dokonce tim víc jich budete pálit i v klidu !

Jestliže pravidelně konzumujete více kalorií než vaše tělo může spálit, množství vašch triglyceridů bude na vysoké úrovni a vystavujete se tak riziku kardiovaskulárních onemocnění.

K tomu, aby vůbec mohlo dojít ke spálení tuků, musí se uvolnit ze zásob a dostat se do svalů. Tento přenos probíhá samozřejmě přes krev, jediné vhodné transportní medium v lidském těle. Tento proces spouští adrenalin a glycogen a dochází k němu teprve až po 30 minutách výkonu v aerobní zóně.

Tuky, které jsou ukládány do špeků jsou uloženy jako triglyceridy. Chemický řetězec se skládá ze tří dlouhých řetězců uhlíků s vodíky (mastné kyseliny), na jednom konci propojené glycerolem. Aby je bylo možné spálit, musí se odstranit glycerol a zbylé mastné kyseliny se zpracuji v tzv. krebsově cyklu (spaluji se ve svalu postupně).

Neexistuje tedy jiná cesta, kterou by se tuky dostaly z těla ven než svalovou aktivitou !

Zhubnout musíte všude, tělo nedokáže pálit tuk na určitém místě. Musíte si uvědomit, že pálení tuků probíhá přes krev. A to asi tak, že když svaly svou činnosti, a je jedno které svaly a kde, spálí určitou energii (sachry) tak za určitých okolností se tělo rozhodne použit jako další zdroj energie tuky. Toto rozhodnuti je do praxe uváděno pomocí hormónů a dalších látek, které jsou všechny vypuštěny do krve. A tato krev s touto instrukci kudy teče tělem a narazí na tuk tak ho použije jako zdroj energie. A po složitých reakcích ho opět krev zanese do cílové stanice - svalů. Zhruba se celý tento proces spouští po 40 min. cvičení.

Prostě to nejde jediným transportním kanálem pro tyto účely je krev. Takže nejlíp je cvičit velké svaly (stehna a zadek) ty spálí hodně energie a tím pádem je velká poptávka po energii.

Odkud se bude ten tuk brát záleží hlavně na genetice. Tuk tedy tento proces odstraňuje rovnoměrně po celém těle dle genetického klíče. Proto většině žen zůstává nejdéle tuk na bocích, břichu a zadečku. Chce to tedy trpělivost a vhodnou dietou odstraňovat tuk tak dlouho, až budete spokojeni.

Z vašeho těla se tuk dostává v podobě energie, kterou vydají svaly. A do svalů tuk zase přinese krev. Limitujícím faktorem rychlosti hubnuti je tedy množství svalů!!

Zázračné produkty nemůžou fungovat, musely by za a/ uvolnit tuk do krve a za b/ spálit ho ve svalech. Takže pokud produkty slibuji, že nemusíte nic dělat došlo by pouze k uvolnění tuků do krve a to by Vás zabilo ! Naštěstí tyto produkty nefunguji, tak to přežijete.

Tuk se z těla nevypaří, ani nevypotí, jediná cesta jak se dostane pryč, je rozpustit ho v krvi, dopravit ho do svalů, a tam ho spálit !

Nicméně tuky hrají v organismu nezastupitelnou roli, např. podílejí se na tvorbě hormonů, účastní se biochemických reakcí na organismus, vitamíny A,D,E,K jsou využitelné pouze v tucích, mají funkci ochranou i termoregulační, jejich nedostatečný příjem vede samozřejmě ke zdravotním problém..

Reaguji na Bruce78: Skvěle napsáno a naprostý souhlas, i když já to neumím vyjádřit tak odborně, je to přesně to, co si myslím a čím se řídím
Prostě je potřeba si v první řadě uvědomit, že pouze sklapovačkama břicho dolů nedám, že celý ten proces je mnohem složitější (a přitom to je svým způsobem jednoduché a hlavně logické!)

Zkusím to dát i sem, pokud by vás to zajímalo.
Nejsem si jistý zda to pomůže na špíčky pod pupíkem, ale na ty na boku ano.
Dnes vyšlo nové cvičení s Powerspinem v češtině. Mrkněte na to.

Na netu najdete informací určitě několik.

arrow
profile_image
Mirmich
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mazanykralicek:

Mám to samé, ráno plošťák, pak se stačí najíst či i napít a mám balón rozlitý do stran, paráda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené