Jo fajn stejně to uzavřu protože se to stočilo úplně někam jinam.Chtěla jsem diskutovat úplně o něčem jiném

Cituji Delbinka: Vždyť plno dalších lidí tak podvádí a ještě hůř.

To není omluva. To, že podvádí všichni, neznamená, že i já musím.

Cituji Delbinka: Jo fajn stejně to uzavřu protože se to stočilo úplně někam jinam.Chtěla jsem diskutovat úplně o něčem jiném

myslím, že už tu na to téma někde bylo, tak zkus pohledat, bylo to dost podobné.

arrow
profile_image
arthera
od 23. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám hodně zájmů, takže by mi n jednu stranu toto nevadilo. Jsem schopna poskytovat fullservis-2teplá jídla, jsem dorbá cukrářka atp. ...Takže by se mě mít doma vypaltilo
Kdybych byla doma, živená mužem, tak bych se věnovala sebevzdělávání(jazyky, hra na hud.nástroj, ruční práce a výtvarničina)
Nicméně realita je jiná.
Teď jsem"doma" s mladším synem, ale zároveň pracuji a z fin.hlediska si nemůžeme dovolit abych byla doma a nechala se živit-byť to třeba i stát očekává (že manžel živí manželku). Také jsem dost ctižádostivá a je třeba i jiného kontaktu než"s kámoškami"na kafíčko...

arrow
profile_image
Lew
od 4. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být doma a živená manželem - rozhodně ano - ale musel by mi na mé osobní konto, ke kterému nemá přístup, poslat tolik peněz, aby mě to zajistilo do budoucnosti, ideálně až do důchodu a to včetně dětí... Prostě takové věno.

Cituji Lew: musel by mi na mé osobní konto, ke kterému nemá přístup, poslat tolik peněz, aby mě to zajistilo do budoucnosti, ideálně až do důchodu a to včetně dětí...

Jak "skromné"

arrow
profile_image
Lew
od 4. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V arabském světě běžná praxe. Ženy tam nestudují, nepracují, tak nějak zajištěné do budoucna být musí, když je manžel ke stáru opustí. Samozřejmě k tomu patří svatba a plození dětí. Peníze se pak mohou ošetřit smlouvou. Holt něco za něco.

Reaguji na Lew:
Až na to, že tady nejsme v arabském světě...

Cituji Lew: V arabském světě běžná praxe. Ženy tam nestudují, nepracují,

Ne všechny. Viděla jsem hodně žen, které normálně pracovaly (např. jako prodavačky v "buticích" apod.)

Cituji Lew: musel by mi na mé osobní konto, ke kterému nemá přístup, poslat tolik peněz, aby mě to zajistilo do budoucnosti, ideálně až do důchodu a to včetně dětí... Prostě takové věno.

Cituji Lew: V arabském světě běžná praxe

Moc koukáš na telenovely

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: Moc koukáš na telenovely


V arabském světě je možná tak běžné mít 12 manželek a pochybuju, že chlap tam vydělá tolik, aby zaopatřil několik svých manželek a nespočet dětí doživotně To by se mu ani nevyplatilo a ani není možné tolik peněz vydělat. Aspoň ne běžně

A muži Arabi tam pracují? Vždyť tam mají přece tu ropu a z té mají kopu peněz.
Já bych doma klidně i byla a starala se, vařit i péct umím (i když jsou dny, kdy jsem prostě líná, ale pak je vystřídají dny, kdy jsem zase moc akční ), já bych doma třeba i byla, ale pochybuju, že by mě muž živil. Mně by to i vůči němu přišlo nefér - zatímco on musí ráno vstávat a v práci makat a já jsem doma. Na to bych neměla povahu. Jako když je žena na mateřské, tak to beru, ale až jí mateřská skončí, tak by prostě měla jít do práce. Pak na staré roky nebude mít třeba důchod a kdo ví, jestli s ní ten chlap vydrží celý život, že jo.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Catyy: Pak na staré roky nebude mít třeba důchod a kdo ví, jestli s ní ten chlap vydrží celý život, že jo.

Přesně tak

Cituji Catyy: Mně by to i vůči němu přišlo nefér - zatímco on musí ráno vstávat a v práci makat a já jsem doma. Na to bych neměla povahu.

jako žena v domácnosti bys vstávala ještě před ním a připravila snídani .... něco jako ve filmu Stepfordské paničky tam to bylo hezky ukázané.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: Já bych mu pod nos nic nedávala toho si chlapi vážit neumí a zají a se jim to. Pak nemá být tolik nesamostatných chlapů když si ani neumí připravit snídani . A z partnerky si dělaji maminky a potom v nich přestanou vidět milenky. Tohle bych nezaváděla ,je to špatná cesta.

Cituji Colorka: Tohle bych nezaváděla ,je to špatná cesta

Však ano,taky to byla ironie....mně nemusíš vysvětlovat čeho si chlap váží

Cituji Laky: jako žena v domácnosti bys vstávala ještě před ním

Když má ranní, tak vstává ve 4:40 hodin. To jako že bych vstávala ve 4:30? Když můžu spím ráda do 10ti hodin, vydržela bych klidně i do 11ti, spát já fakt můžu!

Cituji Colorka: Já bych mu pod nos nic nedávala toho si chlapi vážit neumí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené