arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
v létě jsem začala hubnout. Asi ne moc zdravě, přestala jsem jíst sladké a hodně omezila jídlo, bez pohybu. No, zhubla jsem z cca. 51 kg na 46, 47 kg ale jediné místo kde to je vidět je plošší břicho a ne tak baculatý obličej, ale to vidím jen já. Váha se mi od toho července až do teď drží, i když už jím zase jako dřív sladkosti ale hodně omezuju furt). Každopádně si myslím, že je jedno jakým stylem se zhubne- jestli hladovkou nebo pohybem- u obojího přeci kila prostě ubydou, takže to musí být nějakým způsobem vidět, třeba na volnějších kalhotech...Takže otázka zní, co jsem to tedy vlastně zhubla? Ještě dodávám že jsem hodně drobná- 157cm cca. takže 5 kg by mělo být docela vidět.

Tuky ti zůstaly (a protože jsi nejedla, tak je dost možné, že máš tuků ještě víc než předtím, protože se tělo "leklo" a nechalo si všechno co jsi mu dala v zásobách), shodila jsi jakous takous svalovou hmotu + ti mohla odejít voda -> vypadáš furt stejně.

arrow
profile_image
alena90
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já měřím 156 cm a 4-5kg jsem narozdíl od tebe přibrala a taky to (neštěstí) není vidět.. Ale chápu, že tě to štve.

Cituji Caisy: Každopádně si myslím, že je jedno jakým stylem se zhubne- jestli hladovkou nebo pohybem- u obojího přeci kila prostě ubydou

kolik ti probůh je?
Pohybem vybuduješ svaly, čím víc svalů, tím rychlejší metabolismus, pevné pružné tělo.
Hladověním hubneš svaly, zpomaluje se metabolismus, tělo je povislé a celkově takové nezdravě vypadající.
Ale tak záleží na tobě, k jaké figuře míříš

Cituji DominikaP: Ale tak záleží na tobě, k jaké figuře míříš

Řekla bych, e většina holek míří jen k tomu, mít na váze co nejnižší váhu ... to jak tělo vypadá je asi dost jedno

Tak já zase zhubla drasticky cca 8kg za 14dní.. Ale to jen diky tomu,že mi bylo tak zle po nasazení léku,že jsem jen ležela a max došla na wc a pila pouze vodu celých 14dní! A to jediné mi vlastně udělalo radost jenže jak mi bylo líp tak za týden to bylo zpět... Odchází svalová hmota rozhodně né tuk... No a teď mám ty kg zpět a prý to vidět ani moc není...ale já to poznám na kalhotách a opravdu si tělo strachy dělal zásobu pro další drastický případ.. Chce to cvičit a jíst zdravě ;)

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Tuky ti zůstaly (a protože jsi nejedla, tak je dost možné, že máš tuků ještě víc než předtím, protože se tělo "leklo" a nechalo si všechno co jsi mu dala v zásobách), shodila jsi jakous takous svalovou hmotu + ti mohla odejít voda -> vypadáš furt stejně.

přesně tak

arrow
Neprodává v Bazaru

A to odchází svalová hmota i když jsem nikdy nic nedělala, takže vlastně svaly nemám vůbec žádné? Tak kde by se z žádných svalů ubralo 5kg

Cituji DominikaP: kolik ti probůh je?

Je mi 23 a zkouším různé způsoby hubnutí, protože u sportu prostě nejsem schopná vydržet. Zkoušela jsem kdeco ale jen odpočítávám minuty do konce cvičení, což si myslím, že dobře není, cvičit by se mělo s chutí. K žádné určité figuře nemířím, jsem štíhlá, jen mi vadí že mám trochu břicho. Rozhodně nemířím ke 30kg a anorektické postavě.

arrow
profile_image
Serafina
od 14. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hladovkou člověk možná něco zhubne, ale za chvíli to stejně nabere a 2x tolik. Upravit jídelníček a nebrat to jako dietu, ale jako nový životní styl, který tělu prospívá. Pokud tě nebaví sport, zkus dlouhé procházky, rychlochůzi, power jogu...Dneska je tolik možností, jak efektivně cvičit i v pohodlí domova, že moření ve fitku není potřeba. A na břichu ti bez nějaké správné a zdravé změny nenaskočí pekáč buchet

arrow
profile_image
Hook-Ups
od 22. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Caisy: Každopádně si myslím, že je jedno jakým stylem se zhubne- jestli hladovkou nebo pohybem- u obojího přeci kila prostě ubydou

Tak to není vůbec pravda. Já jsem instruktorka Pilates a Jumpingu, minulý týden jsem jsem vynechala prasárny, jedla často, málo a zdravě a odcvičila jsem 6 hodin Pilates a tři hodiny Jumping a po týdnu jsem objemem šla dolů (oblečení na mně visí - hlavně na břichu) ale váhou jsem šla o dvě kila nahoru. Já to tak mám prostě....jakmile začnu víc cvičit tak mi šíleně vyletí nahoru svalovka a kila, ale objem jde dolů Takže na kila z vysoka kašlu a soustředím se jen na objem. Je sice hrozný, že při výšce 168 cm mám 84 kilo, ale mám pevnou postavu a ani doktor mi nevěřil mojí váhu, většinou mně tipují o 10 kilo méně.

Cituji Caisy: Je mi 23 a zkouším různé způsoby hubnutí, protože u sportu prostě nejsem schopná vydržet. Zkoušela jsem kdeco ale jen odpočítávám minuty do konce cvičení, což si myslím, že dobře není, cvičit by se mělo s chutí. K žádné určité figuře nemířím, jsem štíhlá, jen mi vadí že mám trochu břicho. Rozhodně nemířím ke 30kg a anorektické postavě.

Časem zjistíš, že jakékoliv hubnutí jinak než úpravou stravy na SPRÁVNÝ jídelníček + pohyb je absolutní ztráta času. A kor pokud ti vadí břicho, tam je to vyloženě o správné stravě + cvičení, tam ti žádná hladovka nepomůže.

Cituji Hook-Ups: jakmile začnu víc cvičit tak mi šíleně vyletí nahoru svalovka a kila, ale objem jde dolů Takže na kila z vysoka kašlu a soustředím se jen na objem. Je sice hrozný, že při výšce 168 cm mám 84 kilo, ale mám pevnou postavu a ani doktor mi nevěřil mojí váhu, většinou mně tipují o 10 kilo méně.

Mám to úplně stejně, na 160cm vážím +- 55-60 kg, podle toho jak cvičím, ale čím vyšší váha, tím hezčí postava, protože svaly prostě vypadají líp než rosol, který sice váží míň, ale je mnohem větší

Já zhubla přes léto za 2 měsíce 5 kilo pohybem (na půl cyklistika a fyzická práce), i tak mám nadváhu, ale posunu z 80 kg na 75 při 169 cm si všimlo hodně lidí a je to vidět i na oblečení, skoro všechno na mě visí a přitom, když jsem po úrazu přibrala postupně až na 90 kg, tak jsem si toho sama tolik nevšimla, jako toho hubnutí.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Caisy: A to odchází svalová hmota i když jsem nikdy nic nedělala, takže vlastně svaly nemám vůbec žádné? Tak kde by se z žádných svalů ubralo 5kg

To jako myslíš, že lidé, kteří nikdy nesportovali, mají v těle jen kosti a tuk, žádnou svalovinu? Asi by sis měla nejen o hubnutí, ale celkově o fungování lidského těla něco přečíst.

Cituji Caisy: u sportu prostě nejsem schopná vydržet. Zkoušela jsem kdeco ale jen odpočítávám minuty do konce cvičení, což si myslím, že dobře není, cvičit by se mělo s chutí.

Smiř se s tím, že k pěkné postavě se úplně bez pohybu těžko dopracuješ. Jako minimum pro tebe bych viděla alespoň chůzi plus párkrát týdně doma nějaké posilovací cviky zaměřené na partie, které potřebuješ vytvarovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Candy86: žádnou svalovinu?

To samozřejmě vím, že mají všichni svaly Ale když "jakoby" žádné nemám- prostě je nemám udělané, tak pokud by si tělo bralo ze svalů, tak už mi tam asi fakt nic nezůstane.

A hladovku jsem nedržela, to jsem nikde nepsala. Jen jsem jídlo dost omezila, protože jsem jedla o dost víc, než jsem musela.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené