arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já dělám za dva týdny zkoušky a jsem z toho vyklepaná jako ratlík.

Michaela18
V pohodě, testy se naučíš z netu a technická je v pohodě, a u jízd se všude dívej na značky a na neoznačených křižovatkách doprava a taky dodržuj předepsanou rychlost, pouštěj chodce a neboj se zařadit vyšší rychlostní stupeň a taky podřazovat a uvidíš,že to dáš

Autoškolu jsem dělala před dvaceti lety.Tenkrát to byl Svazarm a trvala půl roku.Klasická teorie v učebně,pak trenažér po ktérém následovala jízda na hřišti a slalom mezi kuželi.Teprve po zvládnutí auta nás pustili na silnici do provozu.Instruktora jsem ignorovala a na jeho žádost o zatočení doleva jsem zásadně jela doprava.Byl ze mě chudák na mrtvici a i řval....jednou jsem mu dokonce na křižovatce vystoupila z auta a odešla.Prostě jsem se na křižovatkách bála jezdit vlevo.Autoškola mi dala je řidičák,jezdit se naučí člověk časem,ale do dnes umím do auta pouze natankovat palivo a to je vše z údržby.Jezdím od doby,co jsem si řidičák převzala a za ty roky jsem už najezdila tisíce kilometrů.
Náš syn dělal autoškolu letos v lednu a za měsíc měl hotovo.Z magistrátu s řidičákem už odjel vlastním autem.On si šel do autoškoly pouze pro ten doklad,bo jezdil už před tím....po různých polních a jiných odlehlých cestách,takže auto zvládal,předpisy uměl,jen ten doklad mu chyběl.Instruktora měl hodného a když zjistil,že žák jezdit umí,tak ho nechal jezdit kam sám chtěl.

Ahojky chtěla bych se zaptat dělal někdo autoškolu na Praze 6 Dejvická autoškola?Dnes jsem se do ní přihlásila a ctěla bych vědět jeslti má někdo zkušenosti s instruktorama této autoškoly

arrow
profile_image
andu
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, prosím o radu. Jízdy mám zasebou a ted čekám na zápis na zkoušky, Instruktor říkal, že jezdím docela fajn, nedělám velký chyby, ale co mi fakt nejde je couvání. Nemáte nějakou radu? Já si to auto neumím srovnat a při těch zkouškách se bojím, že budu dělat blbosti

arrow
profile_image
Loli88
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na andu: Nacvičovat fuuurt dokola buď na kondičkách nebo někde s přítelem/tátou..... V řízení fakt platí,že je to o zkušenostech,takže čím víckrát to zkusít,tím to bude lepší.Nehledě na to,že to je fakt potřeba i v běžném provozu. Hodně štstí.

Edit: Co ti na tom konkrétně nejde?

arrow
profile_image
kamilka.han
od 2. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, super téma!
Já mám za sebou teď kondiční jízdy a syn autoškolu. Oba jsme chodili do autoškoly Nobe. Můžu říct, že to tam bylo fajn. Ceny nebyly přemrštěné a kvalita výcviku a mě super, jen za syna radši hodnotit nebudu.
Když už se bavíme o autoškolách, tak mě napadlo vám doporučit katalog, který je podle mě super. Vybírala jsem v něm naši autoškolu a hodně mi to usnadnilo hledání. Podobný katalog jsem ještě neviděla. Můžete si tam zadat místo, cenu a další kritéria a najde vám to ideální autoškoly podle hodnocení. Takže pokud někdo teď vybíráte autoškolu, tak vám to třeba pomůže http://www.autostudy.cz.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené