1. . .456789
arrow
profile_image
petra3252
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

....

Myslím, že o takových věcech není dobré psát veřejně, ale když se mám vyjádřit..hodně z vás tady říká, že alkohol je lepší. Jenže alkohol je bohůžel také droga. Sklenka nebo panáček denně nám uškodit nemůže ovšem větší množství ( kterého za večer může být opravdu hodně) se může podepsat. Nedávno jsem viděla jeden dokument. Testovalo se cca 40 látek podle toho jak působí na lidský mozek. Alkohol byl na 7 místě nejvíce působící látky, marihuana na 10tém místě a zmiňovaný kokain asi na 4tém. Z toho mezitím na stupnici do 10.místa bylo všechno LSD, extoška. První místo vyhrál Heroin a tam dokument Katka mluví bohůžel za všechno.

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji darig: Jen tak kvůli hubnutí bych to nebrala

Však já ho taky neberu, jak sis mohla výše přečíst.

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já osobní zkušenosti nemám ale můj nejlepší kamarád bere pravidelně kokain a pervitin ... kokain ten ještě jde ale to piko.. no nejvím já bych si ho nikdy nedelala..

Reaguji na mitternacht:
Taky jsem si koupila kdysi spalovač tuků (hydroxycut), aby moje práce v posilce měla co nejlepší výsledky. No jako vůůbeeec Brala jsem to možná tak 3 dny, měla jsem pocit chůze na vodě, jako bych se vznášela a celej svět byl tak nějak jinej, prostě sjetá jak .

Jinak já měla z drog vždycky respekt, a nelákalo mě to, i když jsem měla vše po ruce, kdybych chtěla. Ale ono okolí je i dobrej odstrašující případ, vidět kámošku na dojezdu a lidi, ze kterých se stanou regulérní feťáci, to vás odradí...Strašně moc lidí z mýho okolí vyzkoušelo, či si párkrát do roka dá piko/koks/papír/éčko atd...
Takže já jen hulila trávu/hašiš teď už ani jedno. Jo ja ještě jsme na gymplu čichali Poppers, to bylo srandy

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zajímavé tema, tak se přídám má jedinná zkušenost nebo dřívější "závislost" byla na trávě, pomohla mi se dostat z depresí ,teď jen příležitostně. Chtěla bych vyzkoušet houbičky, extázi, lsd a piko, do ničeho víc bych nešla. jinak kupodivu co nemusim je alkohol, jedna z mála drog co je legální
V mém okolí takových lidi bylo, je a pohled na ně není hezkej kamarád na heroinu, další na pervitinu atd. bejvalý přítelové jeli ve velkém s trávou, piko a houbičky což jsme od nich asi pochytila. ale co je moc to je moc...

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: První místo vyhrál Heroin

První místo vyhrál Heroin

Tak heroin už je opravdu asi úplné dno.Z toho velký respekt.A jak říkáš dokument KAtka hovoří za vše.

arrow
profile_image
Carrie3
od 9. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
13    0
Číst hodnocení

Nevyzkoušela jsem nic a ani to nehodlám měnit A z feťáků mám akorát strach

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji panda08: asi jako tenkrát letěla ta fáma po Pze, že feťáci zapíchávají do sedaček MHD zapíchnuté použité stříkačky..

Tak asi to nedělají "úmyslně"ale stát se to může.Prostě ji tam odhodí.Nedávno byl případ,kdy řidič při prohlídce/úklidě atobusu se právě píchl o použitou stříkačku.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Ano, alkohol je uznávaná droga, kdybys to měla vzít podle účinků, tak je to podobné svinstvo (nebo zázrak?) jako třeba kokain, jenže nám je od mala vštěpováno, že alkohol je v pořádku a drogy jsou zlo, tak to tak berem, i když nejsou argumenty. Kdyby nám od mala dávali k Silvestru špetku koksu na "připití", bylo to běžné na oslavách aj, a alkohol byl démonizovaný, tak bychom se k němu chovali odmítavě a drogu příjmali, no. Přesto ale mam z alkoholu lepší pocit. Lépe se dávkuje, rychleji jsi schopná vystřízlivět..já nevím.. když vidím svou kamarádku "sjetou", tak prostě nemam dobrý pocit..ta energie a podobně nejsou přirozené, alkohol Tě jen uvolní, tohle je děsivější.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám několik známých, kteří drogy berou tzv. víkendově, rekreačně. Jsou to většinou kočky, velmi upravené, chodí cvičit každý den, na kosmetiku, starají se o sebe, mají relativně dost peněz a o víkendech si dávají nějaké taneční drogy a další (nevím přesně jaké, ale asi "nabuzující"). Do toho se většinou aktivně zajímají o tanec (street dance, gogo aj.), krásu, sex a peníze. Nesoudím je, ale následky na nich prostě vidím (povahově se mění) a myslím si, že to může být cesta do pekel.

Na VŠ a SŠ hodně lidí kouřilo trávu. Pro mě je to droga jako každá jiná a považuju ji za největší hrozbu pro dnešní děti.

Jinak moji přátelé drogy neberou a já také ne. Považuju je za velmi nebezpečné.

Reaguji na Sang: Já když se dívám kolem sebe, tak mi příjde, že když si někdo semtam šňupne a nepije do toho, tak je víc v pohodě než ti kamarádi, co chlastají 2x-3x týdne. Myslím, že si na tom člověk dokáže vypudovat velkou závislost o to hůř, když má deprese. Podle mě je to droga jako jiná. Jasný dám si normálně panáka nebo tu jednu dvě skleničky vína, ale víc nepiju. Mám kamaráda a jeho rodiče jsou alkoholici a nemůžou přestat. Z těch mých známých, který si občas něco dají vidím, že jsou na tom o něco lépe než ti co chlastají. Tím říkám jděte radši šňupat, ale když někdo dopadl špatně nebo se pořád potácí v začarovaném kruhu je to z chlastu.

Mohla bych vypisovat různé příběhy kolem mě i ty smutné, ale tam to zašlo opravdu do extrémů. Prostě nesoudim lidi, kteří si šňupnou jednou za delší čas a dost. Každý na to má svůj pohled, ale je těžké najít člověka, které téměř skoro nepije. Všichni pijí a když odmítnete, tak se na vás dívají, že jste nudná apod. to samé se děje u nabízení drog. Já se umim bavit i bez toho všeho.

*neříkám...blbne klávesnice

Cituji EleanorWoods: Všichni pijí a když odmítnete, tak se na vás dívají, že jste nudná apod. to samé se děje u nabízení drog

Záleží na tom jaké lidi si vybíráš a v jaké společnosti se pohybuješ.

Osobně jsem docela nemile překvapená a zaskočená, kolik z vás vyzkoušelo nebo rekreačně užívá drogy, pro mě je to docela smutné zjištění.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené