1. . .4567
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Potřebuji dobrou gynekoložku jsem z Ostravy nevíte o nějáké??

arrow
Neprodává v Bazaru

MarketaK
já jsem chodila k MUDr. Kudělkové do Gynetu ve Výškovicích a byla jsem spokojená. Pak jsem teda přešla k jejímu manželovi, protože ona byla dlouhodobě nemocná, teď už myslím zase ordinuje. Když tak koukni na www.gynet.cz

arrow
profile_image
Bubonika
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji marcelau: Za prohlídku platíš 600 kč? Tomu dost dobře nerozumím. Za co ? Lékař je u nás stále hrazen pojišťovnami.

Platím za to, že jsem objednána na půl desátou a jdu na řadu za minutu půl. Nemusím dvě hodiny čekat v čekárně. Mám báječného doktora, který nic nezanedbá a zvedne mi telefon i v neděli v poledne. Tak proto. Mě je buřt, jestli mu to pojišťovna zaplatí po druhé. Pro mě je důležité, že kdykoli cokoli potřebuju, je mi k dispozici. A že mi nedoporučí léky jen proto, že má za ně provizi od farmaceutické firmy. Na rozdíl od obvodního Dr.Novotného z polikliniky Mazurská. Rok jsem ho žádala, aby mi vyndal Mirenu. Marně. Smůla, mám Pastora a jsem spokojená.

arrow
profile_image
LTeddy
od 12. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bubonika
No, tak to máš dobrý. Já platím ročně "sponzorský dar" 400,- a když se objednám, tak čekám i víc jak půl hodiny, jeho soukromé telefonní číslo nemám a neustále mi nutí Mirenu, protože má z ní tučnou provizi. Jo, taky tam má nepříjemné sestry, které si myslí, že jsou dámy a chytré jak rádio.
Zatím k němu ještě chodím, protože bydlím přes ulici jeho ordinace, ale dost silně uvažuji, že od něj odejdu. Půjdu tam, kde budu sice platit, protože to chtějí dnes snad všichni gynekologové, ale budu mít z té již tak nepříjemné návštěvy, snad příjemný pocit, že nikoho neobtěžuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já za sebe mohu doporučit doktora Ingra v Praze v Jindřišské. Ordinace a čekárna tedy asi nebyly renovované cca tak od 50.let, ale neplatím tam nic navíc a je s ním velmi snadná domluva a na prohlídku se stačí objednat den předem. Klientů má hodně, ale myslím že nové stále bere, má otevřeno každý den docela dlouho. Když jsem měla nějaký problém, identifikoval ho včas,takže k němu budu ráda chodit nadále.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené