arrow
profile_image
elfinka
od 27. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
před 2 lety jsem začala brát HA Lindynette, po které se mi okamžitě zlepšila pleť. Nyní se mi akné opět vrátilo (aniž bych vysadila) a také často trpím na bolesti hlavy a prsou, může být na vině HA? Je třeba již po dvou letech změnit značku?
Děkuju a pěkný den!

arrow
profile_image
Midlinkaaa mojeid
od 26. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Někomu sedí jedna antikoncepce celý život ... Někdo je střídá pořád.
Já už vyměnila tři a taky jsem teď už konečně spokojená.
Prostě každý musí přijít na to co mu sedí ...
A ano, antikoncepce může způsobovat bolesti hlavy atd. tak jsem to měla i já ... A na akné nemá vliv jen ona.
Zkus nějakou kde je méně hormonů - gynekolog Ti určitě poradí

arrow
profile_image
sluníčko010
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Midlinkaaa:
Právě ta přítomnost hormonů asi způsobuje lepší plet, nevím, nevím zdali by méně hormonů mohlo pleti prospět, ovšem pro zrdaví určitě. Já jsem také užívala antikoncepci kvůli pleti, ovšem až do doby než jsem dostala hlubokou žilní trombozu, a to Vám řeknu že raději akne nežli takovou bolest více..

arrow
profile_image
Ailinion
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že to klidně HA může být. Moje kamarádka brala HA taky nějak dva roky a všechno bylo v pořádku, ale postupně ji začala čím dál častěji bolet hlava, měla šílené výkyvy nálad, neustále byla unavená.. tak jí doktor poradil vysadit na chvíli HA a bylo po problému. Já jsem přestala brát HA (Yasminelle) taky po dvou letech, ale to jen kvůli tomu, že už jsem ji nepotřebovala. Jinak jsem byla moc spokojená, v podstatně jsem ani nevěděla, že něco beru, protože jsem žádné vedlejší příznaky neměla, až teda na to zlepšení pleti (která po vysazení bohužel zase vypadá jako ementál).

již po dvou letech? já změnila v jednom roce 3 :-X defakto jen jedna- Chloe mi dělala problémy, další byly jen kvůli penezum, ted mam Jeanine a spokojenost. Jen kdyby tak zvětšila prsa

arrow
profile_image
misha444
od 20. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě může být na vině HA. Já brala Minisiston rok,po roce mě začaly bolesti hlavy,bylo mi špatně od žaludku a začaly bolesti lýtek,snad na křečové žíly. Doktor mi řekl ať tedy na měsíc vysadím a pak se uvidí. Teď tedy neberu už druhý měsíc,bolesti naprosto zmizely,nevolnosti taky. Tak doufám,že mi dá jinou. Akorát se mi po vysazení zhoršila pleť,ale to je hodně individuální. Chvíli to trvá,než každý najde tu svoji

arrow
profile_image
elfinka
od 27. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na misha444:
Díky moc všem za rady..
Asi to bude chtít vážně změnu, protože náběh na křečáky mám taky a to mám 45 kilo.. Jen se mi do té změny moc nechce, protože to zas bude měsíc špinění a problémů se zažíváním achjo

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bolesti hlavy atd. může způsobovat HA. To akné možná taky, ale může to mít i jinou příčinu. A já rozhodně nejsem pro "léčbu" akné pomocí antikoncepce. Pokud ti nevyhovuje, tak značku zmeň...nezáleží na tom jak dlouho ji bereš.

Cituji elfinka: náběh na křečáky

To mě docela děsí. My máme křečové žíly v rodině. HA beru již tři roky, ale zatím žádné problémy nemám....ale je pravda, že z toho mám strach.

arrow
profile_image
elfinka
od 27. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na montaana219:
S tím souhlasím, já antikoncepci beru prostě kvůli antikoncepci.. a jestli si mám vybrat mezi nízkohormonální proti bolestem hlavy a drijákem proti akné, tak je to jasná volba, to radši budu poďobaná..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené